Жамбыл облысындағы жер сiлкiнiсiнiң зардаптарын жою жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 27 мамырдағы N 106-ө өкімі
Жамбыл облысындағы жер сiлкiнiсiнiң зардаптарын жою жөнiндегi қызметтi үйлестiру және жұмыстарға жедел басшылық жасау үшiн мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Павлов                        - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич             Премьер-Министрiнiң бiрiншi
орынбасары, төраға
Нұрқаділов                    - Қазақстан Республикасы
Заманбек Қалабайұлы             Төтенше жағдайлар жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы, төрағаның
орынбасары
Yмбетов                       - Жамбыл облысының әкiмi,
Серiк Әбiкенұлы                 төрағаның орынбасары
Омаров                        - Қазақстан Республикасының
Қайсар Оспанұлы                 Индустрия және сауда
министрлiгi Құрылыс iстерi
жөнiндегi комитетiнiң төрағасы,
төрағаның орынбасары
Андрющенко                    - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович              Индустрия және сауда бiрiншi
вице-министрi
Әшитов                        - Қазақстан Республикасының
Бауыржан Зайырқанұлы            Еңбек және халықты әлеуметтiк
қорғау вице-министрi
Бижамов                       - Қазақстан Республикасы
Нұрахмет Құсайынұлы             Төтенше жағдайлар жөнiндегi
агенттiгi төрағасының бiрiншi
орынбасары
Белоног                       - Қазақстан Республикасының
Анатолий Александрович          Денсаулық сақтау вице-министрi
Коржова                       - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна               Экономика және бюджеттiк
жоспарлау бiрiншi вице-министрi
Лавриненко                    - Қазақстан Республикасының
Юрий Иванович                   Көлiк және коммуникациялар
бiрiншi вице-министрi
Нәлiбаев                      - Қазақстан Республикасы
Әбдiхалық Зәкiрұлы              Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi
агенттiгiнiң төрағасы
Отто                          - Қазақстан Республикасының
Иван Иванович                   Iшкi iстер вице-министрi
Рахметов                      - Қазақстан Республикасының
Нұрлан Құсайынұлы               Қаржы вице-министрi
Савченко                      - Жамбыл облысы әкiмiнiң
Александр Георгиевич            бiрiншi орынбасары
Сәрекенов                     - Қазақстан Республикасы
Қабидолла Зұлқашұлы             Мемлекеттiк материалдық
резервтер жөнiндегі агенттiгiнiң
төрағасы
Сапарбаев                     - Қазақстан Республикасы
Бердiбек Мәшбекұлы              Кедендiк бақылау агенттiгiнiң
төрағасы
Тасболатов                    - Қазақстан Республикасының
Абай Бөлекбайұлы                Қорғаныс вице-министрi
Шәмшидинова                   - Қазақстан Республикасының
Күләш Ноғатайқызы               Білім және ғылым вице-министрі
Премьер-Министр

О создании Межведомственной рабочей группы по ликвидации последствий землетрясения в Жамбылской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 мая 2003 года N 106-р
Для координации деятельности и оперативного руководства работами по ликвидации последствий землетрясения в Жамбылской области создать Межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Павлов Александр Сергеевич - Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель;
Нуркадилов                 - Председатель Агентства Республики
Заманбек Калабаевич          Казахстан по чрезвычайным ситуациям,
заместитель председателя;
Умбетов Серик Абикенович   - аким Жамбылской области, заместитель
председателя;
Омаров Кайсар Оспанович    - председатель Комитета по делам
строительства Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан, заместитель
председателя;
Андрющенко                 - первый вице-министр индустрии и
Александр Иванович           торговли Республики Казахстан;
Ашитов                     - вице-министр труда и социальной защиты
Бауыржан Заирканович         населения Республики Казахстан;
Бижанов Нурахмет Кусаинович- первый заместитель председателя
Агентства Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям;
Белоног                    - вице-министр здравоохранения
Анатолий Александрович       Республики Казахстан;
Коржова Наталья Артемовна  - первый вице-министр финансов и
бюджетного планирования
Республики Казахстан;
Лавриненко Юрий Иванович   - первый вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан;
Налибаев                   - председатель Агентства Республики
Абдукалык Закирович          Казахстан по государственным закупкам;
Отто Иван Иванович         - вице-министр внутренних дел
Республики Казахстан;
Рахметов                   - вице-министр финансов Республики
Нурлан Кусаинович            Казахстан;
Савченко                   - первый заместитель акима Жамбылской
Александр Георгиевич         области;
Сарекенов                  - председатель Агентства Республики
Кабидолла Зулкашевич         Казахстан по государственным
материальным резервам;
Сапарбаев                  - председатель Агентства таможенного
Бердибек Машбекович          контроля Республики Казахстан;
Тасбулатов                 - вице-министр обороны Республики
Абай Болюкбаевич             Казахстан;
Шамшидинова                - вице-министр образования и науки
Куляш Ногатаевна             Республики Казахстан.
Премьер-Министр