Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2001 жылғы 2 шiлдедегі N 51 өкiмiне өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнің 2003 жылғы 31 шiлдедегі N 160-ө өкiмi. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсін:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкiметi кесiмдерiнің тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 19-жолда:
"Жауапты орган" деген бағандағы "ЕХҚМ" деген сөз "Ұлттық Банк (келiсiм бойынша)" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Үкіметке енгiзу күні" деген бағандағы "қаржылық есептіліктің халықаралық стандарттарын қабылдағаннан кейiн үш ай ішінде" деген сөздер "2003 жылғы 1 қыркүйекке дейiн" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Mинистр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2003 года N 160-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51 "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 19:
в графе "Ответственный орган" слово "МТиСЗН" заменить словами "НацБанк (по согласованию)";
в графе "Дата внесения в Правительство" слова "в течение трех месяцев после принятия международных стандартов финансовой отчетности" заменить словами "до 1 сентября 2003 года".
Премьер-Министр