Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 185 өкіміне толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 1 қазандағы N 239-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.22. N 407 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің жобасын әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 22 тамыздағы N 185  өкіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің жобасын әзірлеу үшін құрылған жұмыс тобы құрамына енгізілсін:
Котович                    - Қазақстан Республикасының
Валерий Николаевич           Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келісім бойынша)
Премьер-Министр

О внесении дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 185
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 октября 2003 года N 239-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2007 года N 407
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 1 октября 2003 года N 239-р утратило силу постановлением Правительства РК от 22 мая 2007 года N  407 .
Внести в  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 22 августа 2003 года N 185 "О создании рабочей группы для разработки проекта Трудового кодекса Республики Казахстан" следующее дополнение:
в пункте 1:
ввести в состав рабочей группы для разработки проекта Трудового кодекса Республики Казахстан:
Котовича Валерия Николаевича      - депутата Мажилиса Парламента
Республики Казахстан
(по согласованию)
Премьер-Министр