"N 405 авиажөндеу зауыты" ашық акционерлiк қоғамы шығаратын тiкұшақтық техниканы жөндеу сапасының мәселелерiн қарау жөнiндегi ведомствоаралық жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 11 ақпандағы N 33-ө өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
"N 405 авиажөндеу зауыты" ашық акционерлiк қоғамы шығаратын тiкұшақтық техниканы жөндеу сапасының мәселелерi бойынша туындаған проблемаларды реттеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда ведомствоаралық жұмыс тобы құрылсын:
Мамин                          - Қазақстан Республикасының
Асқар Ұзақпайұлы                 Индустрия және сауда бiрiншi вице-
министрi, жетекшi
Наурызәлиев                    - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Болат Мұқанұлы                   коммуникациялар министрлiгiнiң
Азаматтық авиация комитетi
төрағасының орынбасары
Ақбердин                       - Қазақстан Республикасы Индустрия
Рүстем Александрович             және сауда министрлiгiнiң Өнеркәсiп
салалары департаментi директорының
орынбасары
Подгайский                     - инженерлiк-авиациялық қызмет
Евгений Евгеньевич               басқармасы бастығының орынбасары -
Қазақстан Республикасының Қарулы
Күштерi Әуе қорғанысы күштерi
қолбасшысы басқармасының
инженерлiк-авиациялық қызметiнiң
бастығы
Жақатаев                       - Қазақстан Республикасының
Еркiн Исаханұлы                  Индустрия және сауда министрлiгi
экспорттық бақылау және
лицензиялау басқармасының бастығы
Сахарова                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Елена Владимировна               министрлiгi Мемлекеттік мүлiк және
жекешелендiру комитетiнiң
мемлекеттің қатысуы бар мемлекеттiк
емес заңды тұлғалармен жұмыс
жөнiндегi басқармасы бастығының
орынбасары
Көпбосынов                     - Қазақстан Республикасы Қарулы
Ақбар Сандықбайұлы               Күштерiнiң Әуе қорғанысы күштерi
жауынгерлiк дайындау басқармасы
авиацияны жауынгерлiк дайындау
бөлiмiнiң бастығы
Рақымжанов                     - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Фархад Әлiбекұлы                 қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметi
Бас штабы авиациясының бастығы -
авиация бөлiмiнiң бастығы (келiсiм
бойынша)
Бектiлеуов                     - Қазақстан Республикасының Қарулы
Аманжол Нұрбосынұлы              Күштерi Әуе қорғанысы күштерi қару-
жарақ басқармасы күрделi жөндеу мен
материалдық-техникалық қамтамасыз
ету бөлiмiнiң бастығы
Дмитриев                       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Владимир Дмитриевич              министрлiгiнiң Алматы қаласы
Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру аумақтық комитетi
төрағасының бiрiншi орынбасары
Көшенов                        - "Қазақстан Республикасының
Рашит Ғабдрахманұлы              Радиоэлектроника және байланыс
жөнiндегі ұлттық орталығы" ашық
акционерлiк қоғамы Қорғаныстық
бағдарламалар департаментiнiң
директоры (келiсiм бойынша)
Теляков                        - Қазақстан Республикасының
Николай Николаевич               Президентi Iс басқармасының
"Бүркiт" мемлекеттiк
авиакомпаниясы" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорны инженерлiк-
техникалық бөлiмiнiң жетекшi
инженерi (келiсiм бойынша)
Мяус                           - "N 405 авиажөндеу зауыты" ашық
Юрий Александрович               акционерлiк қоғамы директорының
өндiрiс жөнiндегi орынбасары
(келiсiм бойынша)
Рудаков                        - "N 405 авиажөндеу зауыты" ашық
Александр Александрович          акционерлiк қоғамы директорының
сапа жөнiндегi орынбасары (келiсiм
бойынша)
Юрченко                        - "N 405 авиажөндеу зауыты" ашық
Владимир Васильевич              акционерлiк қоғамының техникалық
бақылау бөлiмi бастығының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Иванов                         - "N 405 авиажөндеу зауыты" ашық
Андрей Олегович                  акционерлiк қоғамының заңгерi
(келiсiм бойынша).

О создании межведомственной рабочей группы по рассмотрению вопросов качества ремонта вертолетной техники, производимого открытым акционерным обществом "Авиаремонтный завод N 405"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 февраля 2004 года N 33-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 февраля 2004 года N 33-р утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N  442 .
В целях урегулирования проблем, возникших по вопросу качества ремонта вертолетной техники, производимого открытым акционерным обществом "Авиаремонтный завод N 405":
1. Создать межведомственную рабочую группу в следующем составе:
Мамин                     - первый вице-министр индустрии и
Аскар Узакпаевич            торговли Республики Казахстан,
руководитель
Наурзалиев                - заместитель председателя Комитета
Булат Муханович             гражданской авиации Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Акбердин                  - заместитель директора Департамента
Рустам Александрович        отраслей промышленности Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Подгайский                - заместитель начальника управления
Евгений Евгеньевич          инженерно-авиационной службы -
начальник инженерно-авиационной службы
управления командующего Сил Воздушной
обороны Вооруженных Сил Республики
Казахстан
Жакатаев                  - начальник управления экспортного
Еркен Исаханович            контроля и лицензирования Министерства
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Сахарова                  - заместитель начальника управления по
Елена Владимировна          работе с негосударственными
юридическими лицами с государственным
участием Комитета государственного
имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Копбосунов                - начальник отдела боевой подготовки
Акбар Сандыкбаевич          авиации управления боевой подготовки Cил
воздушной обороны Вооруженных Сил
Республики Казахстан
Рахимжанов                - начальник авиационного отдела -
Фархад Алибекович           начальник авиации Главного штаба
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Бектлеуов                 - начальник отдела капитального ремонта и
Аманжол Нурбосынович        материально-технического обеспечения
управления вооружения Сил Воздушной
обороны Вооруженных Сил Республики
Казахстан
Дмитриев                  - первый заместитель председателя
Владимир Дмитриевич         территориального комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан города Алматы
Кошенов                   - директор Департамента оборонных
Рашид Габдрахманович        программ открытого акционерного
общества "Национальный центр по
радиоэлектронике и связи Республики
Казахстан" (по согласованию)
Теляков                   - ведущий инженер инженерно-технического
Николай Николаевич          отдела республиканского государственного
предприятия "Государственная
авиакомпания "Беркут" Управления делами
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Мяус                      - заместитель директора по производству
Юрий Александрович          открытого акционерного общества
"Авиаремонтный завод N 405"
(по согласованию)
Рудаков                   - заместитель директора по качеству
Александр Александрович     открытого акционерного общества
"Авиаремонтный завод N 405"
(по согласованию)
Юрченко                   - заместитель начальника отдела
Владимир Васильевич         технического контроля открытого
акционерного общества "Авиаремонтный
завод N 405" (по согласованию)
Иванов                    - юрист открытого акционерного общества
Андрей Олегович             "Авиаремонтный завод N 405"
(по согласованию).

2. Ведомствоаралық жұмыс тобы бiр ай мерзiмде тiкұшақ паркi орналасқан жерге барып, "N 405 авиажөндеу зауыты" ашық акционерлiк қоғамы жүргiзген жөндеу жұмыстарының сапасы жөнiнде қорытынды дайындасын және Қазақстан Республикасының Үкiметiне ұсыныстар енгiзсiн.
3. Ведомствоаралық жұмыс тобына белгiленген тәртiппен тiкұшақ техникасын өндiрушi кәсiпорындардың тәуелсiз мамандарын тартуға рұқсат берiлсiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары С.М. Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Межведомственной рабочей группе в месячный срок с выездом на место дислокации вертолетного парка подготовить заключение по качеству ремонтных работ, проведенных открытым акционерным обществом "Авиаремонтный завод N 405", и внести в Правительство Республики Казахстан предложения.
3. Разрешить межведомственной рабочей группе в установленном порядке привлекать независимых специалистов предприятий - производителей вертолетной техники.
4. Контроль за исполнение настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр