2004 жылдың екінші тоқсанында Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мәжілістерiнде қаралатын мәселелердiң тiзбесi туралы
Қазақстан Репсубликасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 1 сәуірдегі N 86-ө өкімі
1. Қоса берiліп отырған 2004 жылдың екiншi тоқсанында Қазақстан Республикасы Yкiметінің мәжiлiстерiнде қаралатын мәселелердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары Қазақстан Республикасы Үкiметiнің мәжiлiстерiнде қарауға арналған материалдарды уақтылы дайындауды және енгiзудi қамтамасыз етсiн.
Премьер-Mинистр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2004 жылғы 1 сәуірдегі
N 86-ө өкiмiмен
бекітiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң мәжiлiстерінде
2004 жылғы екінші тоқсанда қаралатын мәселелердің
тiзбесi
___________________________________________________________________
Күні  |Мәселенiң атауы          | Дайындалуына      |Баяндамашылар
|                         | жауаптылар        |
___________________________________________________________________
1             2                     3                  4
___________________________________________________________________
20.04  Қазақстан Республикасын.  Экономика           Қ.Н. Келiмбетов
дағы көлеңкелi экономика. және бюджеттік
ның көлемiн қысқарту      жоспарлау жөнiндегi
жөнiндегі шаралар туралы  министрлігі
20.04. Құқық түсiндiру жұмысы    Әдiлет              О.И. Жұмабеков
құқықтық мәдениетті қа.   министрлiгi
лыптастыру, азаматтарды
құқықтық оқыту және
тәрбиелеу жөнiндегi
2005-2007 жылдарға
арналған бағдарламаның
жобасы туралы
27.04  Қазақстан Республикасының Экономика           Қ.Н. Келiмбетов
әлеуметтік-экономикалық   және бюджеттiк
дамуының қорытындылары    жоспарлау
және Қазақстан Респуб.    жөнiндегi
ликасы Yкiметінің         министрлігі
2003-2006 жылдарға
арналған бағдарламасының
2004 жылғы бiрiншi
тоқсанда iске асырылу
барысы және 2004 жылдың
екiншi тоқсанына
арналған мiндеттер
туралы
27.04  Мемлекеттік бюджеттiң     Қаржы               А.Ғ. Дунаев
2004 жылдың бiрiншi       министрлігі
тоқсанында орындалу
қорытындылары туралы
27.04  Лицензияланатын қызмет    Экономика
түрлерiн қысқарту         және бюджеттік
жөнiнде қабылданатын      жоспарлау
шаралар туралы            жөнiндегі           Қ.Н. Келiмбетов
министрлігі
11.05  2003 жылғы республи.      Қаржы
калық бюджеттің атқа.     министрлігі         А.Ғ. Дунаев
рылуы туралы
11.05  Қазақстан-Ресей мемле.    Сыртқы iстер        Қ.К.Тоқаев
кеттiк шекарасын де.      министрлігі
лимитациялау туралы
11.05  Қазақстан Республика.     Экономика
сының 2005-2007 жыл.      және бюджеттік
дарға арналған орта       жоспарлау
мерзiмдi фискальдық       жөнiндегі
саясаты туралы            министрлігі         Қ.Н.Келімбетов
25.05  Ұлттық инновациялық       Индустрия
жүйенi қалыптастыру       және сауда
туралы                    министрлігі         Ә.Р.Жақсыбеков
25.05  "Бұқаралық ақпарат        Ақпарат
құралдары туралы"         министрлігі         С. Абдрахманов
Қазақстан Республи.
касының жаңа Заңын
қабылдау аясында
БАҚ-тың мемлекеттiк
органдармен өзара іс-
қимылы туралы
25.05  Экономика саласындағы     Экономикалық        С.С.Қалмұрзаев
құқық бұзушылықтармен     және сыбайлас
күрестiң 2005-2007        жемқорлық
жылдарға арналған         қылмысқа
бағдарламасының жобасы    қарсы күрес
туралы                    жөніндегi
агенттiк
08.06  Ауыл шаруашылығы ми.      Мәдениет            Д.Қ.Қасейiнов,
нистрлiгi мен Павлодар    министрлігі,
облысының әкімдігінде     Ауыл
"Қазақстан Республика.    шаруашылығы         А.С.Есiмов,
сындағы тiл туралы"       министрлігі,
Қазақстан Республикасы    Павлодар            Қ.А.Нұрпейiсов
Заңының және "Тiлдердi    облысының
қолдану мен дамытудың     әкімі

О перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во втором квартале 2004 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 апреля 2004 года N 86-р
1. Утвердить прилагаемый перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан во втором квартале 2004 года.
2. Центральным и местным исполнительным органам Республики Казахстан обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 апреля 2004 года N 86
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан во втором квартале 2004 года
___________________________________________________________________
Дата  ! Наименование вопроса   ! Ответственные !  Докладчики
!                        ! за подготовку !
-------------------------------------------------------------------
1   !           2            !        3      !        4
-------------------------------------------------------------------
20.04. О мерах по сокращению     Министерство    Келимбетов К.Н.
объемов теневой           экономики и
экономики в Республике    бюджетного
Казахстан                 планирования
20.04.  О проекте Программы по    Министерство    Жумабеков О.И.
праворазъяснительной      юстиции
работе, формированию
правовой культуры,
правовому обучению и
воспитанию граждан на
2005-2007 годы
27.04.  Об итогах социально-      Министерство    Келимбетов К.Н.
экономического            экономики и
развития Республики       бюджетного
Казахстан и ходе          планирования
реализации Программы
Правительства
Республики Казахстан
на 2003-2006 годы за
первый квартал 2004
года и задачах на
второй квартал 2004
года
27.04. Об итогах исполнения      Министерство    Дунаев А.Г.
государственного          финансов
бюджета в первом
квартале 2004 года
27.04. О принимаемых мерах       Министерство    Келимбетов К.Н.
по сокращению             экономики и
лицензируемых видов       бюджетного
деятельности              планирования
11.05. Об исполнении             Министерство    Дунаев А. Г.
республиканского          финансов
бюджета за 2003 год
11.05. О делимитации             Министерство    Токаев К. К.
Казахстанско-             иностранных
Российской                дел
государственной
границы
11.05. О среднесрочной           Министерство    Келимбетов К.Н.
фискальной политике       экономики и
Республики Казахстан      бюджетного
на 2005-2007 годы         планирования
25.05. О формировании            Министерство    Джаксыбеков А.Р.
национальной              индустрии и
инновационной             торговли
системы
25.05. О взаимодействии СМИ      Министерство    Абдрахманов С.
с государственными        информации
органами в свете
принятия нового
Закона Республики
Казахстан "О средствах
массовой информации"
25.05. О проекте Программы       Агентство       Калмурзаев С.С.
борьбы с право-           по борьбе с
нарушениями в сфере       экономической
экономики на 2005-        и коррупционной
2007 годы                 преступностью
08.06. О ходе исполнения         Министерство    Касеинов Д.К.
Закона Республики        культуры
Казахстан "О языках       Министерство    Есимов А.С.
в Республике Казахстан"   сельского
и "Государственной        хозяйства
программы функциониро-    аким            Нурпеисов К.А.
вания и развития          Павлодарской

2001-2010 жылдарға
арналған мемлекеттiк
бағдарламасының"
орындалу барысы туралы
08.06  Қазақстан Республика.     Туризм және         Д.Б.Тұрлыханов
сында дене тәрбиесi мен   спорт жөнiндегі
спортты дамытудың 2001-   агенттік
2005 жылдарға арналған
мемлекеттiк бағдарлама.
сының iске асырылу
барысы және Қазақстан
Республикасы спортшыла.
рының Афиныдағы 2004
жылғы XXVIII Олимпиада
ойындарына дайындығы
туралы
08.06  Қазақстан Республика.     Статистика          Қ.С.Әбдиев,
сының Статистика          жөнiндегi           Д.Қ.Қасейiнов
жөніндегі агенттігінде    агенттік,
"Қазақстан Республика.    Мәдениет
сындағы тiл туралы"       министрлiгi
Қазақстан Республикасы
Заңының орындалу барысы
туралы
___________________________________________________________________

языков на 2001-2010       области
годы" в Министерстве
сельского хозяйства
и акимате Павлодарской
области
08.06. О ходе реализации         Агентство       Турлыханов Д.Б.
Государственной           по туризму
программы развития        и спорту
физической культуры
и спорта в Республике
Казахстан на 2001-
2005 годы и подготовке
спортсменов Республики
Казахстан к XXVIII
Олимпийским играм 2004
года в Афинах
08.06. О ходе исполнения         Агентство       Абдиев К.С.
Закона Республики         по статистике   Касеинов Д.К.
Казахстан "О языках       Министерство
в Республике Казахстан"   культуры
в Агентстве Республики
Казахстан по статистике
___________________________________________________________________