Қазақстанның 2020 жылға дейiнгi көлiк стратегиясын әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды пысықтау үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 19 тамыздағы N 232-ө өкімі
1. Қазақстанның 2020 жылға дейiнгi көлiк стратегиясын әзiрлеу жөнiндегi ұсыныстарды пысықтау үшiн мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Лавриненко                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Юрий Иванович               коммуникациялар бiрiншi вице-министрi,
жетекшi
Жұматаев                  - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Рүстем Нұркейұлы            коммуникациялар министрлiгi Транзиттiк
саясат және сыртқы байланыстар
департаментiнің директоры, жетекшiнiң
орынбасары
Жанысбеков                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Бақытжан Әшiмұлы            коммуникациялар министрлiгi Транзиттiк
саясат және сыртқы байланыстар
департаментiнiң транзиттiк саясат және
кешендi көлiк проблемалары басқармасы
транзиттi дамыту бөлiмiнiң бастығы,
хатшы
Білісбеков                - Қазақстан Республикасының Ұлттық
Нұрғали Дәулетбекұлы        қауiпсiздiк комитетi Экономикалық
қауiпсiздiк департаментiнiң бастығы
(келiсiм бойынша)
Жусанбаев                 - Қазақстан Республикасы Табиғи
Еркiн Семетайұлы            монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi
агенттiгiнiң Темiр жол көлiгi мен
порттар саласындағы реттеу және бақылау
жөнiндегi департаментi директорының
мiндетiн атқарушы
Тен                       - Қазақстан Республикасының Кедендiк
Игорь Викторович            бақылау агенттiгi Кедендiк бақылауды
ұйымдастыру департаментінің бастығы
Tүсімов                   - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Өмiрзақ Төлеуұлы            министрлігі Жол полициясы
департаментінің бастығы
Скучалина                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Лариса Михайловна           сауда министрлiгінің Дүниежүзілік
сауда ұйымына кiру жөнiндегi
департаментi директорының орынбасары
Иманбаев                  - Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер
Болат Бөрiұлы               министрлігі Экономикалық және
гуманитарлық ынтымақтастық
департаментiнің директоры
Бертiсбаев                - Қазақстан Республикасының Энергетика
Несiпқұл Бертiсбайұлы       және минералдық ресурстар министрлiгi
Электр энергетикасы және қатты отын
департаментiнің директоры
Исаев                     - Қазақстан Республикасының Энергетика
Мұсабек Исаұлы              және минералдық ресурстар министрлiгi
Мұнай өнеркәсiбi департаментінің
директоры
Пирогов                   - Қазақстан Республикасының Энергетика
Алексей Георгиевич          және минералдық ресурстар министрлігі
Газ өнеркәсiбi департаментінің
директоры
Шәрiпов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Талғат Қайыркенұлы          және бюджеттiк жоспарлау министрлігі
өнеркәсiп, құрылыс және көлiк
басқармасының бастығы
Әбдiлдина                 - Қазақстан Республикасының Қаржы
Ажар Сәкенқызы              министрлiгi Халықаралық қаржы
қатынастары департаментiнің директоры
Евниев                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Арман Қайратұлы             шаруашылығы министрлiгi Егiн
шаруашылығы департаментiнiң директоры
Рахымбеков                - Қазақстан Республикасының Ауыл
Төлеутай Сатайұлы           шаруашылығы министрлiгi Ауыл
шаруашылығы өнiмдерiн қайта өңдеу,
аграрлық-өнеркәсіп кешен рыноктарын
дамытудың маркетингі және болжау
департаментінiң директоры
Хасенов                   - Қазақстан Республикасының Ауыл
Сақташ Сатыбалдыұлы         шаруашылығы министрлiгi Өсiмдiктердi
қорғау және олардың карантинi
департаментiнiң директоры
Көшенов                   - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Ахметжан Рахымбайұлы        ортаны қорғау министрлiгi Экологиялық
саясат және орнықты даму
департаментiнің директоры
Ерсейiтова                - Қазақстан Республикасы Әділет
Сандуғаш Әбдiразаққызы      министрлiгiнің Заңға тәуелдi кесімдер
департаментi өндiрiстiк саланы
құқықтық сараптау бөлiмінiң бастығы
Тілеубекова               - Қазақстан Республикасының
Бақытгүл Төлеуханқызы       Денсаулық сақтау министрлiгi
Санитарлық-гигиеналық қадағалау
басқармасының бастығы

О создании рабочей группы для выработки предложений по разработке Транспортной стратегии Казахстана до 2020 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 августа 2004 года N 232-р
1. Создать рабочую группу для выработки предложений по разработке Транспортной стратегии Казахстана до 2020 года в следующем составе:
Лавриненко Юрий Иванович   - первый вице-министр транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан, руководитель
Жуматаев Рустем Нуркеевич  - директор Департамента транзитной
политики и внешних связей
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан, заместитель
руководителя
Жанысбеков                 - начальник отдела развития
Бахытжан Ашимович            транзита управления транзитной
политики и комплексных
транспортных проблем Департамента
транзитной политики и внешних
связей Министерства транспорта
и коммуникаций Республики
Казахстан, секретарь
Билисбеков                 - начальник Департамента
Нургали Даулетбекович        экономической безопасности
Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Жусанбаев                  - исполняющий обязанности
Еркин Семетаевич             директора Департамента по
регулированию и контролю в сфере
железнодорожного транспорта
и портов Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции
Тен Игорь Викторович       - начальник Департамента
организации таможенного контроля
Агентства таможенного контроля
Республики Казахстан
Тусумов Омурзак Толеуович  - начальник Департамента дорожной
полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан
Скучалина                  - заместитель директора
Лариса Михайловна            Департамента по вступлению во
Всемирную торговую организацию
Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Иманбаев Болат Бариевич    - директор Департамента
экономического и гуманитарного
сотрудничества Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан
Бертисбаев                 - директор Департамента
Несипкул Бертисбаевич        электроэнергетики и твердого
топлива Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Исаев Мусабек Исаевич      - директор Департамента нефтяной
промышленности Министерства
энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Пирогов Алексей Георгиевич - директор Департамента газовой
промышленности Министерства
энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Шарипов Талгат Каиркенович - начальник управления
промышленности, строительства
и транспорта Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан
Абдильдина Ажар Сакеновна  - директор Департамента
международных финансовых
отношений Министерства финансов
Республики Казахстан
Евниев Арман Кайратович    - директор Департамента земледелия
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Рахимбеков                 - директор Департамента
Толеутай Сатаевич            переработки сельхозпродукции,
маркетинга и прогнозирования
развития рынков аграрно-
промышленного комплекса
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
Хасенов                    - директор Департамента защиты
Сакташ Сатыбалдинович        и карантина растений Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан
Кушенов                    - директор Департамента
Ахметжан Рахимбаевич         экологической политики и
устойчивого развития
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Ерсеитова                  - начальник отдела правовой
Сандугаш Абдразаковна        экспертизы производственной
сферы Департамента подзаконных
актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Тлеубекова                 - начальник управления санитарно-
Бакытгуль Толеухановна       гигиенического надзора
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 10 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде Қазақстанның 2020 жылға дейiнгi көлiк стратегиясының жобасын Қазақстан Республикасының Үкiметіне енгiзсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 10 декабря 2004 года внести в Правительство Республики Казахстан проект Транспортной стратегии Казахстана до 2020 года.
Премьер-Министр