Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51-ө өкiмiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 20 тамыздағы N 237-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2004.12.30. N 383 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2001 жылғы 2 шiлдедегi N 51-ө  өкiмiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет Қазақстан Республикасының Үкiметi кесiмдерiнiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрлерi 7, 13, 21-жолдар алынып тасталсын;
"Үкiмет кесiмiмен реттелуге тиiстi қатынастар" деген бағанда:
реттiк нөмiрi 6-жолдағы үшiншi абзац алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 8-жолдағы үшiншi және төртiншi абзацтар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 14-жолдағы екiншi және бесiншi абзацтар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 34-жолдағы екiншi абзац алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 24-жолдағы "Yкiмет кесiмiмен реттелуге тиiстi қатынастар", "Жауапты орган" деген бағандардың бiрiншi абзацы алынып тасталсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 августа 2004 года N 237-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 30 декабря 2004 года N 383-р (R040383)
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 июля 2001 года N 51-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующие изменения:
в перечне актов Правительства Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строки, порядковые номера 7, 13, 21, исключить;
в графе "Отношения, подлежащие урегулированию актом Правительства":
в строке, порядковый номер 6, абзац третий исключить;
в строке, порядковый номер 8, абзацы третий и четвертый исключить;
в строке, порядковый номер 14, абзацы второй и пятый исключить;
в строке, порядковый номер 34, абзац второй исключить;
в строке, порядковый номер 24, абзац первый в графах "Отношения, подлежащие урегулированию актом Правительства", "Ответственный орган" исключить.
Премьер-Министр