Қазақстанның экономикалық анықтамалық журналын басып шығаруға ұсыныстарды әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 3 қарашадағы N 325-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Қазақстанның экономикалық анықтамалық журналын басып шығаруға ұсыныстарды әзiрлеу және материалдарды ұсыну жөнiндегi жұмысты жүргізу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Әйтекенов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Қайрат Медiбайұлы        бюджеттiк жоспарлау вице-министрi, жетекшi
Камбарова              - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
Халида Мурдуновна        Статистикалық ақпаратты талдау және
жариялау департаментінің директоры,
жетекшiнiң орынбасары
Евтушенко              - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі
Валентина Васильевна     Статистикалық ақпаратты талдау және
жариялау департаментiнiң Астана қаласындағы
органдарды ақпаратпен қамтамасыз ету
бөлiмiнiң бастығы, xaтшы
Дауранов               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Шамиль Абдулович         бюджеттiк жоспарлау министрлiгі
Экономикалық саясат және индикативтік
жоспарлау департаментiнің директоры
Баекина                - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Әйгерім Ботақызы         минералдық ресурстар министрлiгі
Ұйымдастыру жұмысы, жиынтық талдау және
бақылау департаментінің талдау және
салааралық үйлестiру басқармасы бастығының
орынбасары
Әбдiлдина              - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Зәуре Аманбайқызы        министрлiгi Экономикалық және iзгiлiк
ынтымақтастық департаментiнiң экономикалық
ынтымақтастық басқармасы халықаралық
экономикалық және қаржы ұйымдары бөлiмiнiң
бастығы
Әбділдина              - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда
Салтанат Ғалиханқызы     министрлігі Жиынтық талдау және ақпараттық
жүйелердi дамыту департаментiнiң
ведомстволық бағыныстағы ұйымдарды
үйлестiру және ақпараттық жүйелердi дамыту
басқармасы жиынтық талдау бөлiмiнiң бастығы
Әбiшева                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
Руза Амангелдiқызы       Халықаралық қаржы қатынастары
департаментiнiң конвенциялар және еларалық
қаржы ынтымақтастығы басқармасы еларалық
қаржы ынтымақтастығы бөлiмiнiң бас маманы
Раев                   - "Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер
Нұрбек Тұрарбекұлы       орталығы" акционерлiк қоғамының басқармасы
төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)
Ағамбаева              - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Саида Батырханқызы       Зерттеулер және статистика департаментi
монетарлық және бюджеттiк талдау бөлiмiнiң
бас маманы - талдаушысы (келiсiм бойынша)
Құрманов               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Олжас Қайырбекұлы        бюджеттік жоспарлау министрлігінiң
"Экономикалық зерттеулер институты"
республикалық мемлекеттiк кәсіпорны
Әлеуметтік-экономикалық талдау орталығының
талдаушысы

О создании рабочей группы по выработке предложений к изданию экономического журнала-справочника Казахстана
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2004 года N 325-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 3 ноября 2004 года N 325-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях проведения работы по выработке предложений и представлению материалов к изданию экономического журнала-справочника Казахстана:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Айтекенов Кайрат Медыбаевич     - вице-министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
руководитель
Камбарова Халида Мурдуновна     - директор Департамента анализа и
публикации статистической информации
Агентства Республики Казахстан по
статистике, заместитель руководителя
Евтушенко Валентина Васильевна  - начальник отдела обеспечения информацией
органов в городе Астане Департамента
анализа и публикации статистической
информации Агентства Республики
Казахстан по статистике, секретарь
Дауранов Шамиль Абдулович       - директор Департамента экономической
политики и индикативного планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Баекина Айкерим Ботиевна        - заместитель начальника управления
анализа и межотраслевой координации
Департамента организационной работы;
сводного анализа и контроля Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Абдильдина Зауре Аманбаевна     - начальник отдела международных
экономических и финансовых организаций
управления экономического сотрудничества
Департамента экономического и
гуманитарного сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Абдильдина Салтанат Галихановна - начальник отдела сводного анализа
управления координации подведомственных
организации и развития информационных
систем Департамента сводного анализа и
развития информационных систем
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Абишева Руза Амангельдиевна     - главный специалист отдела межстранового
финансового сотрудничества управления
конвенций и межстранового финансового
сотрудничества Департамента
международных финансовых отношений
Министерства финансов
Республики Казахстан
Раев Нурбек Турарбекович        - заместитель председателя правления
акционерного общества "Центр
маркетингово-аналитических исследований"
(по согласованию)
Агамбаева Саида Батырхановна    - главный специалист-аналитик отдела
монетарного и бюджетного анализа
Департамента исследований и статистики
Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Курманов Олжас Каирбекович      - аналитик Центра социально-экономического
анализа республиканского
государственного предприятия "Институт
экономических исследований" Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан.

2. Жұмыс тобы 2004 жылғы 10 қарашаға дейiнгi мерзiмде Қазақстанның экономикалық анықтамалық журналын басып шығару жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасы Yкіметінің қарауына ұсынсын.
3. Осы өкiмнiң іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Сауат Мұхаметбайұлы Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 10 ноября 2004 года представить на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по изданию экономического журнала- справочника Казахстана.
3. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Мынбаева Сауата Мухаметбаевича.
Премьер-Министр