Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 5 мамырдағы N 88-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2004 жылғы 6 желтоқсандағы N 354-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасында халықаралық қаржылық есеп беру стандарттарына көшу жөніндегі 2003-2004 жылдарға арналған іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2003 жылғы 15 мамырдағы N 88-ө  өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбындағы және 1-тармақтағы "2003-2004" деген сандар "2003-2005" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасында халықаралық қаржылық есеп беру стандарттарына көшу жөніндегі 2003-2004 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарында:
тақырыбындағы, "Аяқтау мерзімі" деген бағандағы реттік нөмірі 4-жолдағы "2004" деген сандар "2005" деген сандармен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2003 года N 88-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 декабря 2004 года N 354-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2003 года N 88-р "О Плане мероприятий по переходу на международные стандарты финансовой отчетности в Республике Казахстан на 2003-2004 годы" следующие изменения:
в заголовке и пункте 1 цифры "2003-2004" заменить цифрами "2003-2005";
в Плане мероприятий по переходу на международные стандарты финансовой отчетности в Республике Казахстан на 2003-2004 годы, утвержденном указанным распоряжением:
в заголовке, графе "Срок завершения" строки, порядковый номер 4, цифры "2004" заменить цифрами "2005".
Премьер-Министр