"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштерi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 6 мамырдағы N 113-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштерi туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 7 қаңтардағы  Заңын (бұдан әрi - Заң) iске асыру мақсатында:
1. Қоса берiлiп отырған Заңды iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп, тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және белгіленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң бекiтуiне енгізсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 6 мамырдағы
N 113-ө өкiмiмен
бекiтілген
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштерi
туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық
кесімдердiң тiзбесi
Р/с
N
Нормативтік-құқықтық
кесiмнің атауы
Кесiмнiң
нысаны
Орындалу
мерзiмi
Орындалуына
жауапты
мемлекеттiк
орган
1
2
3
4
5
1
Материалдық қорлармен жабдықтау нормаларын және олардың санаттарын бекiту туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметiнiң
қаулылары
2005
жылғы
маусым
Қорғанысминi
(шақыру), ІІМ,
ТЖМ, ҰҚК
(келiсiм
бойынша), РҰ
(келiсiм
бойынша), ПКҚ
(келiсiм
бойынша)
2
Әскери-көлiк
мiндеттілiк туралы
ереженi бекiту туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметiнiң
қаулысы
2005
жылғы
маусым
Қорғанысминi
(шақыру),
ККM, IIM
3
Жергіліктi әскери
басқару органдары
туралы ереженi бекiту
туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметiнiң
қаулысы
2005
жылғы
маусым
Қорғанысминi
4
Әскери мүлiктi есепке
алу және есептен
шығару ережесiн
бекiту туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметiнiң
қаулысы
2005
жылғы
маусым
Қорғанысминi
5
Қарулы Күштердiң спорт
саласында маманданды-
рылған мемлекеттік
мекемелерiнiң,
өздерiнiң жарғылық
мақсатына сәйкес
келетiн және негiзгі
қызметiне жатпайтын
қызметтер көрсету
және мұндай қызмет-
тердi iске асырудан
түскен ақшаны
пайдалану тәртiбiн
айқындайтын ереженi
бекiту туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкіметiнiң
қаулысы
2005
жылғы
маусым
Қорғанысминi
6
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң кейбiр
кесiмдерiне өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы
Қазақстан
Республи-
касы
Үкiметiнiң
қаулысы
2005
жылғы
маусым
Қорғанысминi
Ескерту: реттік нөмiрi 1-жолды iске асыру материалдық
қорлармен жабдықтаудың барлық нормалары және санаттары бойынша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң жекелеген қаулыларын бекiту
жолымен жүзеге асырылатын болады.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
IIМ - Ішкi iстер министрлiгі
Қорғанысминi - Қорғаныс министрлiгi
ККМ - Көлiк және коммуникация министрлiгi
ТЖМ - Төтенше жағдайлар министрлігі
ҰҚК - Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
РҰ - Республикалық ұлан
ПКҚ - Президенттің күзет қызметі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 мая 2005 года N 113-р
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" (далее - Закон):
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона (далее - перечень).
2. Министерству обороны Республики Казахстан совместно с заинтересованными государственными органами разработать и в установленном порядке внести на утверждение
Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 6 мая 2005 года N 113-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо
в целях реализации Закона Республики Казахстан
"Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового
акта
Форма акта
Срок
исполнения
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
1
2
3
4
5
1
Об утверждении
норм снабжения
и категорий
материальных
запасов
Постановления
Правительства
Республики
Казахстан
Июнь
2005 года
МО (созыв),
МВД, МЧС, КНБ
(по согласо-
ванию), РГ
(по согласо-
ванию), СОП,
(по согласо-
ванию)
2
Об утверждении
Правил о
военно-
транспортной
обязанности
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Июнь
2005 года
МО (созыв),
МТК, МВД
3
Об утверждении
Положения о
местных органах военного
управления
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Июнь
2005 года
МО
4
Об утверждении
Правил учета
и списания
военного
имущества
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Июнь
2005 года
МО
5
Об утверждении
Правил,
определяющих
порядок
оказания госу-
дарственными
учреждениями
Вооруженных
Сил, специа-
лизирующимися
в области
спорта, услуг,
соответствую-
щих их
уставным
целям и не
относящихся
к их основной
деятельности,
и использо-
вания денег
от реализации
таких услуг
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Июнь
2005 года
МО
6
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые акты
Правительства
Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
Июнь
2005 года
МО
Примечание: реализация строки, порядковый номер 1, будет осуществляться путем утверждения отдельных постановлений Правительства Республики Казахстан по всем нормам снабжения и категориям материальных запасов.
Расшифровка аббревиатур:
МВД - Министерство внутренних дел
МО - Министерство обороны
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций
МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям
КНБ - Комитет национальной безопасности
РГ - Республиканская гвардия
СОП - Служба охраны Президента