Жалгерлiк үйлердi ұйымдастыру және тұрғын үйдiң жалгерлік секторын дамыту мәселелерi бойынша ұсыныстар әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 19 мамырдағы N 130-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Жалгерлiк үйлердi ұйымдастыру және тұрғын үйдiң жалгерлiк секторын дамыту жөніндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Баталов                   - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Болатұлы              және сауда вице-министрi, жетекшi
Чирков                    - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Владимир Николаевич         сауда министрлігінiң Құрылыс және
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық iстерi
комитетi төрағасының бiрiншi орынбасары,
жетекшiнiң орынбасары
Алпысбаев                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мелiк Нармұхамбетұлы        сауда министрлiгiнiң Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық iстерi
комитетi тұрғын үй құрылысы және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық басқармасының
бастығы, хатшы
Байқошқаров               - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Нұрмұхамед Берденұлы        халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Ұйымдастыру және бақылау
департаментінiң директоры
Ермекова                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Несiпбала Әбсағитқызы       бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Салалық
органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментiнің директоры
Өтеғұлов                  - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мәулен Амангелдiұлы         бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Мемлекеттiк қарыз алуды және кредит
берудi жоспарлау департаментiнiң
директоры
Бексаринова               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Гүлнара Сәкенқызы           сауда министрлiгiнiң аппараты -
Әкiмшiлiк-құқықтық жұмыс департаментi
заң басқармасының бастығы
Жанаев                    - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Ерлан Нұрханұлы             министрлiгiнiң Халықаралық гуманитарлық
және экономикалық ынтымақтастық
департаментi экономикалық ынтымақтастық
басқармасының бастығы
Алпысбай                  - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Мейiржан Мелiкұлы           министрлiгi Заңнама департаментiнiң
азаматтық, әлеуметтiк-экономикалық және
қаржылық заңнама басқармасы әлеуметтiк-
экономикалық заңнама бөлiмiнiң бастығы
Әдiлбекова                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Аида Аққасымқызы            министрлiгiнiң Салық комитетi әдiснама
басқармасының тiкелей салықтар
әдiснамасы бөлiмi бастығының мiндетiн
атқарушы
2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 1 шiлдеге дейiн жалгерлiк үйлердi ұйымдастыру және тұрғын үйдiң жалгерлiк секторын дамыту жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң қарауына енгiзсiн.

О создании рабочей группы по выработке предложений по вопросам организации арендных домов и развития арендного сектора жилья
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 мая 2005 года N 130-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 мая 2005 года N 130-р утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N  442 .
В целях выработки предложений по организации арендных домов и развития арендного сектора жилья:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Баталов Аскар Болатович           - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, руководитель
Чирков Владимир Николаевич        - первый заместитель председателя
Комитета по делам строительства
и жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Алпысбаев Мелик Нармухамбетович   - начальник управления жилищного
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Комитета по делам
строительства и жилищно-коммунального
хозяйства Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан,
секретарь
Байкошкаров Нурмухамед Берденович - директор Департамента организации
и контроля Министерства труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Ермекова Несипбала Абсагитовна    - директор Департамента планирования
расходов отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Утегулов Маулен Амангельдиевич    - директор Департамента планирования
государственного заимствования и
кредитования Министерства экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Бексаринова Гульнара Сакеновна    - начальник юридического управления
Департамента административно-
правовой работы - Аппарата
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Жанаев Ерлан Нурханович           - начальник управления экономического
сотрудничества Департамента
международного гуманитарного и
экономического сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Алпысбай Меиржан Меликович        - начальник отдела социально-
экономического законодательства
управления гражданского, социально-
экономического и финансового
законодательства Департамента
законодательства Министерства
юстиции Республики Казахстан
Адильбекова Аида Аккасымовна      - исполняющая обязанности начальника
отдела методологии прямых налогов
управления методологии Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан.
2. Рабочей группе до 1 июля 2005 года выработать и внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан предложения по организации арендных домов и развитию арендного сектора жилья.

3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi белгiленген тәртiппен жұмыс тобына бір ай мерзімде жалгерлiк үйлердi ұйымдастыру және тұрғын үйдiң жалгерлік секторын дамыту жөнiнде ұсыныстар берсiн.
4. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

3. Акимам областей, городов Астаны и Алматы в установленном порядке представить рабочей группе в месячный срок предложения по организации арендных домов и развитию арендного сектора жилья.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр