"Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 30 мамырдағы N 150-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуiрдегi  Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi тiзбеге сәйкес нормативтік құқықтық кесiмдердiң жобаларын әзiрлесiн және Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекiтуге енгiзсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2005 жылғы 30 мамырдағы
N 150-ө өкiмiмен
бекiтiлген
"Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік
қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске
асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық
кесiмдердiң тiзбесi
P/c
N
Нормативтiк құқықтық кесiмнiң атауы
Кесiмнiң нысаны
Орындалу мерзiмi
Орындалуына жауапты мемлекеттiк орган
1
"Медициналық-әлеуметтiк сараптама жүргiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республи-
касының
Үкiметi
қаулысының
жобасы
Қазақстан Республи-
касы Үкiметiнiң қаулысы
2005 жылғы маусым
Қазақстан
Республикасы
Еңбек және
халықты
әлеуметтiк
қорғау
министрлiгi
2
"Мүгедек-
тердi
оңалтудың
кейбiр
мәселелерi
туралы"
Қазақстан
Республика-
сының
Үкiметi
қаулысының
жобасы
Қазақстан Республи-
касы Үкiметiнiң қаулысы
2005 жылғы маусым
Қазақстан
Республикасы
Еңбек және
халықты
әлеуметтiк
қорғау
министрлiгi
3
"Мүгедектер
iстерi
жөнiндегi
кеңес құру
туралы"
Қазақстан
Республика-
сының
Үкiметi
қаулысының
жобасы
Қазақстан Республи-
касы Үкiметiнiң қаулысы
2005 жылғы желтоқсан
Қазақстан
Республикасы
Еңбек және
халықты
әлеуметтiк
қорғау
министрлiгi

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 мая 2005 года N 150-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" (далее - перечень).
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан разработать и внести на утверждение Правительства Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 мая 2005 года N 150-p
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан "О социальной защите
инвалидов в Республике Казахстан"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
акта
Срок
исполнения
Государственный
орган,
ответственный
за исполнение
1
Проект поста-
новления Пра-
вительства
Республики
Казахстан "Об
утверждении
правил прове-
дения медико-
социальной
экспертизы"
Постанов-
ление Пра-
вительства
Республики
Казахстан
Июнь
2005 года
Министерство
труда и
социальной
защиты населения
Республики
Казахстан
2
Проект поста-
новления Пра-
вительства
Республики
Казахстан "О
некоторых вопросах реа-
билитации ин-
валидов"
Постанов-
ление Пра-
вительства
Республики
Казахстан
Июнь
2005 года
Министерство
труда и социальной
защиты населения
Республики
Казахстан
3
Проект поста-
новления Пра-
вительства
Республики
Казахстан "О
создании Со-
вета по делам
инвалидов"
Постанов-
ление Пра-
вительства
Республики
Казахстан
Декабрь
2005 года
Министерство
труда и
социальной
защиты населения
Республики
Казахстан