Инвестициялық преференциялар берiлетiн қызметтiң кiшi түрлерiнiң сыныптауыш деңгейiнде қызметтiң басым түрлерiнiң тiзбесiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 27 маусымдағы N 177-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Инвестициялық преференциялар берiлетiн қызметтiң кiшi түрлерiнiң сыныптауыш деңгейiнде қызметтiң басым түрлерiнiң тiзбесiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Баталов                 - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Асқар Болатұлы            сауда вице-министрi, жетекшi
Арынов                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Ерлан Асатайұлы           сауда министрлігі Инвестициялар
комитетiнiң төрағасы, жетекшiнiң
орынбасары
Мәйкенов                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Мейiржан Тiлеуханұлы      сауда министрлігінiң Инвестициялар
комитетi инвестициялық преференциялар беру
басқармасының бастығы, хатшы
Жоламан                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Рүстем Қабидоллаұлы       ақпарат және спорт бiрiншi вице-министрi
Өтеулина                - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Хафиза Мұхтарқызы         ғылым вице-министрi
Амангелдиев             - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Ардақ Амангелдiұлы        сақтау вице-министрi
Өзбеков                 - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Ғани Нұрмаханбетұлы       министрi
Мусина                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Лилия Сәкенқызы           шаруашылығы вице-министрi
Қиынов                  - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Ләззат Кетебайұлы         минералдық ресурстар вице-министрi
Камалиев                - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Берiк Сайлауұлы           коммуникация министрлiгі Көлiк
инфрақұрылымын дамыту комитетiнiң
төрағасы
Бұхарбаев               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Құралбай Сейiтбайұлы      сауда министрлiгi Өнеркәсiп және
ғылыми-техникалық дамыту комитеті
төрағасының орынбасары
Қараманов               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Асқар Ұзақбайұлы          сауда министрлiгiнiң Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық iстерi комитетi
төрағасының орынбасары
Сабыров                 - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Имин Әбдуәлiұлы           сауда министрлiгінiң Сауда және туристiк
қызметтi peттeу комитетi төрағасының
орынбасары
Сағындықов              - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мұқан Қаныбекұлы          бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Стратегиялық жоспарлау және
инвестициялық саясат департаментінің
директоры
Құлсейiтов              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Айдын                     сауда министрлiгiнiң Индустриялық-
инновациялық дамыту департаментi
өнеркәсiптiң базалық және өңдеушi
салаларын дамыту басқармасының бастығы
Раева                   - Қазақстан туристiк қауымдастығының
Роза Әбдiхамитқызы        президентi (келiсiм бойынша)
Мұқанов                 - "Қазақстанның тауар өндiрушiлерi мен
Төлеген Мұқанұлы          экспорттаушылары одағы" заңды тұлғалар
республикалық бiрлестiгiнiң
вице-президентi (келiсiм бойынша)
Бәтпенов                - "Инжиниринг және технологиялар трансфертi
Талғат Жұмағұлұлы         орталығы" акционерлiк қоғамының вице-
президентi (келiсiм бойынша)
Андрющенко              - "Қазақстанның Даму Банкi" акционерлiк
Александр Иванович        қоғамының вице-президентi (келiсiм
бойынша)
Ким                     - "Меланж" акционерлiк қоғамының вице-
Александр Данилович       президентi (келiсiм бойынша)
Айсағалиева             - Қазақстан кәсiпкерлерi форумы кеңесiнiң
София Серiкбайқызы        атқарушы директоры (келiсiм бойынша)
Борамбаева              - "Инвестициялық қор" акционерлiк
Айсұлу Қасенқызы          қоғамының Астана қаласындағы өкiлдiгiнiң
басшысы (келiсiм бойынша)
Дүйсенбаева             - "Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк
Гүлмайра Қуандыққызы      қоғамының Астана қаласындағы өкiлдiгінiң
директоры (келiсiм бойынша)
Юсупов                  - "НИМЭКС-Текстиль" жауапкершiлiгi
Полат Исмаилович          шектеулi серiктестiгi директорының
орынбасары (келiсiм бойынша)
Жазықбаев Еркін         - Алматы технологиялық университетi Сағитұлы                  ғылыми-техникалық әзiрлемелердi енгiзу
орталығының меңгерушiсi
Бачурина                - Еуразия өнеркәсiп қауымдастығы салық
Марина Владимировна       департаментiнiң директоры (келiсiм
бойынша)
Шәрiпов                 - "Маркетингтік және талдамалық зерттеулер
Жәлел Асылханұлы          орталығы" акционерлiк қоғамы индустриялық
дамытуды талдау департаментiнiң
консультанты (келiсiм бойынша).

О создании рабочей группы для выработки предложений по внесению изменений и дополнений в Перечень приоритетных видов деятельности на уровне классификатора подвидов деятельности, по которым предоставляются инвестиционные преференции
Распоряжение Премьер-Министр Республики Казахстан от 27 июня 2005 года N 177-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министр Республики Казахстан от 27 июня 2005 года N 177-р утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N   442 .
В целях выработки предложений по внесению изменений и дополнений в Перечень приоритетных видов деятельности на уровне классификатора подвидов деятельности, по которым предоставляются инвестиционные преференции:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Баталов Аскар Булатович            - вице-министр индустрии и торговли
Республики Казахстан, руководитель
Аринов Ерлан Асатаевич             - председатель Комитета по инвестициям
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Майкенов Мейржан Тлеуханович       - начальник управления по
предоставлению инвестиционных
преференций Комитета по инвестициям
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Жоламан Рустем Кабидоллаевич       - первый вице-министр культуры,
информации и спорта
Республики Казахстан
Утеулина Хафиза Мухтаровна         - вице-министр образования и науки
Республики Казахстан
Амангельдиев Ардак Амангельдиевич  - вице-министр здравоохранения
Республики Казахстан
Узбеков Гани Нурмаханбетович       - вице-министр финансов
Республики Казахстан
Мусина Лилия Сакеновна             - вице-министр сельского
хозяйства Республики Казахстан
Киинов Ляззат Кетебаевич           - вице-министр энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Камалиев Берик Сайлауович          - председатель Комитета развития
транспортной инфраструктуры
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Бухарбаев Куралбай Сеитбаевич      - заместитель председателя Комитета
промышленности и научно-технического
развития Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Караманов Аскар Узакбаевич         - заместитель председателя Комитета
по делам строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сабиров Имин Абдувалиевич          - заместитель председателя Комитета
по регулированию торговой и
туристской деятельности
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сагиндыков Мукан Канибекович       - директор Департамента
стратегического планирования и
инвестиционной политики Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Кульсеитов Айдын                   - начальник управления развития
базовых и обрабатывающих отраслей
промышленности Департамента
индустриально-инновационного развития
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Раева Роза Абдыхамитовна           - президент казахстанской туристской
ассоциации (по согласованию)
Муханов Тулеген Муханович          - вице-президент республиканского
объединения юридических лиц "Союз
товаропроизводителей и экспортеров
Казахстана" (по согласованию)
Батпенов Талгат Джумагулович       - вице-президент акционерного общества
"Центр инжиниринга и трансферта
технологий" (по согласованию)
Андрющенко Александр Иванович      - вице-президент акционерного общества
"Банк Развития Казахстана"
(по согласованию)
Ким Александр Данилович            - вице-президент акционерного общества
"Меланж" (по согласованию)
Айсагалиева Софья Серикбаевна      - исполнительный директор совета
Форума предпринимателей Казахстана
(по согласованию)
Бурамбаева Айсулу Касеновна        - глава представительства акционерного
общества "Инвестиционный фонд"
в городе Астане (по согласованию)
Дуйсенбаева Гульмайра Куандыковна  - директор представительства
акционерного общества "Национальный
инновационный фонд" в городе Астане
(по согласованию)
Юсупов Полат Исмаилович            - заместитель директора товарищества с
ограниченной ответственностью
"НИМЭКС-Текстиль" (по согласованию)
Языкбаев Еркин Сагитович           - заведующий центром внедрения
научно-технических разработок
Алматинского технологического
университета
Бачурина Марина Владимировна       - директор налогового департамента
Евразийской промышленной ассоциации
(по согласованию)
Чарипов Джалиль Асылканович        - консультант департамента анализа
индустриального развития акционерного
общества«"Центр маркетинговых и
аналитических исследований"
(по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2005 жылғы 30 шiлдеге дейiнгi мерзiмде Инвестициялық преференциялар берiлетiн қызметтiң кiшi түрлерiнiң сыныптауыш деңгейiнде қызметтiң басым түрлерiнiң тiзбесiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiндегi ұсыныстарды Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн.
3. Осы өкiмнiң орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрi С.М.Мыңбаевқа жүктелсiн.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 30 июля 2005 года внести в Правительство Республики Казахстан предложения по внесению изменений и дополнений в Перечень приоритетных видов деятельности на уровне классификатора подвидов деятельности, по которым предоставляются инвестиционные преференции.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Заместителя Премьер-Министра Ресблики Казахстан - Министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мынбаева С.М.
Премьер-Министр