Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 28 шілдедегі N 210-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердің тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 29-жол алынып тасталсын.
Премьер-Министр

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июля 2005 года N 210-p
Внести в  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 29, исключить.
Премьер-Министр