"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне экологиялық аудит мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру бойынша шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 1 қыркүйектегі N 240-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне экологиялық аудит мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегi  Заңын  (бұдан әрi - Заң) iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігі Заңның күшіне енген күнiнен бастап екi ай мерзiмде "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 23 тамыздағы N 889  қаулысына  өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулысының жобасын Қазақстан Республикасы Үкiметінiң қарауына енгiзсiн және Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің "Экологиялық аудиторларды аттестаттау бойынша біліктілік комиссиясының құрамын және жұмыс ережелерiн, сондай-ақ экологиялық аудиторларды аттестаттау ережесiн бекiту туралы" бұйрығы қабылдансын.
Премьер-Министр

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам экологического аудита"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 сентября 2005 года N 240-р
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам экологического аудита" (далее - Закон) Министерству охраны окружающей среды Республики Казахстан в двухмесячный срок со дня вступления Закона в силу внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан проект постановления Правительства Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2004 года N 889" и принять приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан "Об утверждении состава и правил работы квалификационной комиссии по аттестации экологических аудиторов, а также правил аттестации экологических аудиторов".
Премьер-Министр