Қазақстан Республикасы Премьер-Мннистрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө өкiмiне өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 23 қарашадағы N 328-ө Өкімі
"Қазақстан Республикасының заңнамалық кесiмдерiн iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2004 жылғы 30 желтоқсандағы N 383-ө  өкiмiне мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген өкiммен бекiтiлген Қазақстан Республикасы заңнамалық кесiмдерiн iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 50-жолдың 5-бағанының 1), 2) тармақшаларындағы "2005 жылғы ақпан" деген сөздер "2006 жылғы қараша" деген сөздермен ауыстырылсын.
Премьер-Министр

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 ноября 2005 года N 328-p
Внести в  распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 декабря 2004 года N 383-р "О мерах по реализации законодательных актов Республики Казахстан" следующее изменение:
в Перечне нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации законодательных актов Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в подпунктах 1), 2) графы 5 строки, порядковый номер 50, слова "февраль 2005 года" заменить словами "ноябрь 2006 года".
Премьер-Министр