Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қаражатын қалыптастырудың және пайдаланудың орта мерзімді перспективаға арналған тұжырымдамасын іске асыру үшін қажетті шаралар кешенін пысықтау жөніндегі жұмыс топтарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2005 жылғы 30 қарашадағы N 336-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 1 қыркүйектегі N 1641  Жарлығымен мақұлданған Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қаражатын қалыптастырудың және пайдаланудың орта мерзімді перспективаға арналған тұжырымдамасын (бұдан әрі - Тұжырымдама) іске асыру мақсатында:
1. Мыналар құрылсын:
1) осы өкімге 1-қосымшаға сәйкес құрамда Тұжырымдаманы іске асыру үшін қажетті шаралар кешенін пысықтау, нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын және басқа да материалдарды әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы (бұдан әрі - жұмыс тобы);
2) осы өкімге 2-қосымшаға сәйкес құрамда жұмысты үйлестіру, бақылау және Тұжырымдаманы іске асыру үшін қажетті шаралар кешенін пысықтау, нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын және басқа да материалдарды әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының проблемалық мәселелерін жедел шешу үшін, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Үкіметінің Тұжырымдаманы іске асыру мәселесі жөніндегі одан арғы іс-қимылын пысықтау үшін тұрақты жұмыс істейтін ведомствоаралық жұмыс тобы (бұдан әрі - ведомствоаралық жұмыс тобы).
2. Жұмыс тобы мен ведомствоаралық жұмыс тобы 2006 жылғы
1 шілдеден бастап Тұжырымдамаға көшуді қамтамасыз етуге арналған шараларды қабылдасын.
3. Жұмыс тобы Тұжырымдаманы іске асыру үшін қажетті нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын және басқа да материалдарды әзірлеу аяқталғанға дейін айына екі рет ведомствоаралық жұмыс тобының алдында істелген жұмыс туралы есеп берсін.
4. Ведомствоаралық жұмыс тобы айына екі рет жұмыс тобының есебін тыңдасын және қажет болған кезде мүдделі мемлекеттік органдарды шақыра отырып, ай сайын Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің алдында істелген жұмыс туралы есеп берсін.
5. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2005 жылғы 30 қарашадағы
N 336-ө өкіміне 1-қосымша
Тұжырымдаманы іске асыру үшін қажетті шаралар
кешенін пысықтау, нормативтік құқықтық кесімдердің
жобаларын және басқа да материалдарды әзірлеу
жөніндегі жұмыс тобының құрамы
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 2006.04.28. N  111 өкімімен.
Құсайынов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы         бюджеттiк жоспарлау вице-министрi, жетекшi
Елемесов               - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Асқар Раушанұлы          министрi, жетекшiнiң орынбасары
Сағындықов             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Самат Алпысұлы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Инвестициялық саясат және жоспарлау
департаментi директорының орынбасары,
хатшы
Шолпанқұлов            - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Берiк Шолпанқұлұлы       Қазынашылық комитетi төрағасының орынбасары
Балапанов              - Қазақстан Республикасы Экономика және
Зейнелқабден             бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Өңiрлiк
Тәукенұлы                саясат және бюджетаралық қатынастар
департаментiнiң директоры
Боранғалиева           - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мәрзия                   бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Бюджеттiк
Мұхамбетрақымқызы        процесс әдiснамасы және функционалдық
талдау департаментiнiң директоры
Ермекова               - Қазақстан Республикасы Экономика және
Несiпбала Әбсағитқызы    бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Салалық
органдардың шығыстарын жоспарлау
департаментiнiң директоры
Жайлаубаева            - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және
Әсия Сейiтжапарқызы      байланыс агенттiгi Ақпараттандыру
департаментiнiң директоры
Иванова                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Наталья Николаевна       бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Мемлекеттiк
аппарат, қорғаныс, қоғамдық тәртiп және
қауiпсiздiк шығыстарын жоспарлау
департаментiнiң директоры
Қайырова               - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
Дәметкен Кәрiмқызы       Ұлттық есеп жүргiзу департаментiнiң
директоры
Кармазина              - Қазақстан Республикасы Экономика және
Лена Магауяновна         бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Бюджеттiк
саясат және жоспарлау департаментiнiң
директоры
Қасымова               - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Татьяна Сұлтанқызы       минералдық ресурстар министрлiгi Бюджет,
қаржылық рәсiмдер және кадр қызметi
департаментiнiң директоры
Колышпаева             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Нина Георгиевна          бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Стратегиялық талдау және жоспарлау
департаментiнiң директоры
Құрманғалиева          - Қазақстан Республикасы Экономика және
Аида Дәденқызы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгi Әлеуметтiк
сала шығыстарын жоспарлау департаментiнiң
директоры
Бiртанов               - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Есжан Амантайұлы         Монетарлық операциялар департаментi
директорының орынбасары (келiсiм бойынша)
Доможирская            - Қазақстан Республикасы Экономика және
Ирина Николаевна         бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң Салық
саясаты және болжамдар департаментi
директорының орынбасары
Баймағамбетов          - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң
Ақылжан Мәлiкұлы         Монетарлық операцияларды есепке алу
басқармасының бастығы (келiсiм бойынша)
Жолдыбай               - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Мақсат Орынбекұлы        министрлiгінiң Заңға тәуелдi кесiмдер
департаментi Заңға тәуелдi кесiмдердi
талдау және әзiрлеу басқармасының бастығы
Торғауытова            - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Үмiт Шолтыққызы          Салық комитетi Кiрiстердi талдау және
ағымдағы болжамдау басқармасының бастығы
Өмiрзақова             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Сәуле Қабыкенқызы        бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Экономикалық саясат және жоспарлау
департаментi Макроэкономикалық болжамдау
басқармасының бастығы
Асхатов                - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Рафкат Ангасынович       Кедендiк бақылау комитетi Энергия
ресурстарын кедендiк бақылауды
ұйымдастыру басқармасы энергия ресурстарын
кедендiк бақылауды ұйымдастыру бөлiмiнiң
бастығы
Турлина                - Қазақстан Республикасы Экономика және
Биян Қадырқызы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң Салық
саясаты және болжамдар департаментiнiң Жер
қойнауын пайдаланушыларға салық салу
басқармасы шикiзат секторы ұйымдарынан
түсетiн түсiмдердi болжамдау бөлiмiнiң
бастығы
Тутушкин               - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Виталий Алексеевич       Зерттеулер және статистика департаментiнiң
Стратегия және талдау басқармасы монетарлық
зерттеулер бөлiмiнiң бастығы (келiсiм
бойынша)
Қабыкенов              - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң
Арыстан Кенжетайұлы      Жиынтық-талдама департаментi Қаржылық
институттарды зерттеу басқармасының талдау
және зерттеу бөлiмi бастығының мiндетiн
атқарушы
Шәмшінұрова            - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Салтанат Мұратқызы       Заңнама департаментiнiң Азаматтық,
әлеуметтiк-экономикалық және қаржы
заңнамасы басқармасы әлеуметтiк-
экономикалық және қаржы заңнамасы бөлiмiнiң
бас маманы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2005 жылғы 30 қарашадағы
N 336-ө өкіміне 2-қосымша
Жұмысты үйлестiру, бақылау және Тұжырымдаманы iске
асыру үшiн қажеттi шаралар кешенiн пысықтау, нормативтiк
құқықтық кесiмдердiң жобаларын және басқа да материалдарды
әзiрлеу жөнiндегi жұмыс тобының проблемалық мәселелерiн
жедел шешуге арналған, сондай-ақ Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң Тұжырымдаманы iске асыру жөнiндегi одан арғы
iс-қимылын пысықтауға арналған ведомствоаралық
жұмыс тобының құрамы
Ескерту. Құрам жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 2006.04.28. N  111 өкімімен.
Мәсiмов                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кәрiм Қажымқанұлы        Министрiнiң орынбасары - Қазақстан
Республикасының Экономика және бюджеттiк
жоспарлау министрi, жетекшi
Құсайынов              - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы         бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Сағындықов             - Қазақстан Республикасы Экономика және
Самат Алпысұлы           бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң
Инвестициялық саясат және жоспарлау
департаментi директорының орынбасары,
хатшы
Елемесов               - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Асқар Раушанұлы          министрi
Құсдәулетов            - Қазақстан Республикасының Әдiлет вице-
Дулат Рашитұлы           министрi
Рахметов               - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
Нұрлан Құсайынұлы        Салық комитетiнiң төрағасы
Тортаев                - Қазақстан Республикасы Статистика агенттiгi
Бауыржан Қадырұлы        төрағасының орынбасары
Герасименко            - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi
Юрий Викторович          Монетарлық операциялар департаментiнiң
директоры, басқарма мүшесi (келiсiм
бойынша)

О создании рабочих групп по выработке комплекса мер, необходимых для реализации Концепции формирования и использования средств Национального фонда Республики Казахстан на среднесрочную перспективу
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 ноября 2005 года N 336-р
В целях реализации Концепции формирования и использования средств Национального фонда Республики Казахстан на среднесрочную перспективу, одобренной  Указом  Президента Республики Казахстан от 1 сентября 2005 года N 1641 (далее - Концепция):
1. Создать:
1) рабочую группу по выработке комплекса мер, разработке проектов нормативных правовых актов и других материалов, необходимых для реализации Концепции, в составе согласно  приложению 1  к настоящему распоряжению (далее - рабочая группа);
2) постоянно действующую межведомственную рабочую группу для координации, контроля работы и оперативного решения проблемных вопросов рабочей группы по выработке комплекса мер, разработке проектов нормативных правовых актов и других материалов, необходимых для реализации Концепции, а также для выработки дальнейших действий Правительства Республики Казахстан по вопросу реализации Концепции, в составе согласно  приложению 2  к настоящему распоряжению (далее - межведомственная рабочая группа).
2. Рабочей группе и межведомственной рабочей группе принять меры для обеспечения перехода к Концепции, начиная с 1 июля 2006 года.
3. Рабочей группе до окончания разработки проектов нормативных правовых актов и других материалов, необходимых для реализации Концепции, два раза в месяц отчитываться о проделанной работе перед межведомственной рабочей группой.
4. Межведомственной рабочей группе два раза в месяц заслушивать отчет рабочей группы и ежемесячно отчитываться перед Премьер-Министром Республики Казахстан о проделанной работе, при необходимости с приглашением заинтересованных государственных органов.
5. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Приложение 1
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 ноября 2005 года N 336-р
<*>
Сноска. Приложение 1 в редакции - распоряжением Премьер-Министра РК от 28 апреля 2006 года N  111-р .
Состав рабочей группы
по выработке комплекса мер, разработке проектов
нормативных правовых актов и других материалов,
необходимых для реализации Концепции
Кусаинов                  - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович           планирования Республики Казахстан,
руководитель
Елемесов                  - вице-министр финансов Республики
Аскар Раушан улы            Казахстан, заместитель руководителя
Сагындыков                - заместитель директора Департамента
Самат Алпысович             инвестиционной политики и планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Шолпанкулов               - заместитель Председателя Комитета
Берик Шолпанкулович         казначейства Министерства финансов
Республики Казахстан
Балапанов                 - директор Департамента региональной
Зейнелькабден               политики и межбюджетных отношений
Таукенович                  Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Бурангалиева Марзия       - директор Департамента методологии
Мухамбетрахимовна           бюджетного процесса и функционального
анализа Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан
Ермекова Несипбала        - директор Департамента планирования
Абсагитовна                 расходов отраслевых органов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Жайлаубаева Асия          - директор Департамента информатизации
Сейтжапаровна               Агентства Республики Казахстан по
информатизации и связи
Иванова                   - директор Департамента планирования
Наталья Николаевна          расходов государственного аппарата,
обороны, общественного порядка и
безопасности Министерства экономики
и бюджетного планирования Республики
Казахстан
Каирова                   - директор Департамента национального
Даметкен Каримовна          счетоводства Агентства Республики
Казахстан по статистике
Кармазина                 - директор Департамента бюджетной
Лена Магауяновна            политики и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Касымова                  - директор Департамента бюджета,
Татьяна Султановна          финансовых процедур и кадровой службы
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Колышпаева                - директор Департамента стратегического
Нина Георгиевна             анализа и планирования Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Курмангалиева             - директор Департамента планирования
Аида Даденовна              расходов социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Биртанов Есжан            - заместитель директора Департамента
Амантаевич                  монетарных операций Национального
Банка Республики Казахстан
(по согласованию)
Доможирская               - заместитель директора Департамента
Ирина Николаевна            налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Баймагамбетов             - начальник Управления учета монетарных
Акылжан Маликович           операций Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Жолдыбай Максат           - начальник управления анализа и
Орынбекулы                  разработки подзаконных актов
Департамента подзаконных актов
Министерства юстиции Республики
Казахстан
Торгаутова                - начальник управления анализа и
Умыт Шултуковна             текущего прогнозирования доходов
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
Умурзакова                - начальник Управления макроэкономи-
Сауле Кабыкеновна           ческого прогнозирования Департамента
экономической политики и планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Асхатов Рафкат            - начальник отдела организации
Ангасынович                 таможенного контроля за энергоресурсами
Управления организации таможенного
контроля за энергоресурсами Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Турлина Биян Хадыровна    - начальник отдела прогнозирования
поступлений от организаций сырьевого
сектора Управления налогообложения
недропользователей Департамента
налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан
Тутушкин                  - начальник отдела монетарных
Виталий Алексеевич          исследований управления стратегии и
анализа Департамента исследований и
статистики Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)
Кабикенов                 - исполняющий обязанности начальника
Арыстан Кенжетаевич         отдела анализа и исследования
Управления исследования финансовых
институтов сводно-аналитического
Департамента Министерства финансов
Республики Казахстан
Шамшинурова               - главный специалист отдела
Салтанат Муратовна          социально-экономического и финансового
законодательства Управления
гражданского,
социально-экономического и финансового
законодательства Департамента
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Приложение 2
к распоряжению Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 ноября 2005 года N 336-р
<*>
Сноска. Приложение 2 в редакции - распоряжением Премьер-Министра РК от 28 апреля 2006 года N  111-р .
Состав межведомственной рабочей группы
для координации, контроля работы и оперативного решения
проблемных вопросов рабочей группы по выработке комплекса
мер, разработке проектов нормативных правовых актов и
других материалов, необходимых для реализации Концепции,
а также для выработки дальнейших действий Правительства
Республики Казахстан по вопросу реализации Концепции
Масимов Карим        - Заместитель Премьер-Министра Республики
Кажимканович           Казахстан - Министр экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
руководитель
Кусаинов Марат       - вице-министр экономики и бюджетного
Апсеметович            планирования Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Сагындыков Самат     - заместитель директора Департамента
Алпысович              инвестиционной политики и планирования
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Елемесов Аскар       - вице-министр финансов
Раушан улы             Республики Казахстан
Куставлетов Дулат    - вице-министр юстиции
Рашитович              Республики Казахстан
Рахметов Нурлан      - Председатель Налогового Комитета
Кусаинович             Министерства финансов Республики
Казахстан
Тортаев Бауржан      - заместитель Председателя Агентства
Кадырович              Республики Казахстан по статистике
Герасименко          - директор Департамента монетарных операций,
Юрий Викторович        член правления Национального Банка
Республики Казахстан (по согласованию)