Путраджая қаласының Малайзия жаңа әкiмшiлiк орталығын салу тәжiрибесiн зерделеу жөнiндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі міндетін атқарушының 2006 жылғы 14 наурыздағы N 55-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
1. Путраджая қаласының Малайзия жаңа әкiмшiлiк орталығын салу тәжiрибесiн, қаржыландыру схемаларын және құрылыс материалдарының, бұйымдары мен құрастырмаларының өндiрiсi саласындағы озық технологиялар трансфертiн егжей-тегжейлi зерделеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Палымбетов                - Қазақстан Республикасының Экономика
Болат Әбiлқасымұлы          және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi,
жетекшi
Мамытбеков                - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары,
Асылжан Сарыбайұлы          жетекшiнiң орынбасары
Асқар                     - Қазақстан Республикасы Экономика
Аслан Мұратұлы              және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
Өңiрлiк саясат және бюджетаралық
қатынастар департаментiнiң өңiрлiк
саясат басқармасы тұрмыс деңгейiн талдау
бөлiмiнiң бас маманы, хатшы
Ким                       - Қазақстан Республикасы Экономика және
Ольга Владимировна          бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
бюджеттiк инвестицияларды жоспарлау
басқармасының бастығы
Шөпшекбаев                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Айдын Болатұлы              Министрiнiң Кеңсесi Өңiрлiк даму
бөлiмiнiң бас инспекторы
Аманбаев                  - "Астана қаласының Экономика және
Жолдымұрат Ермұханұлы       бюджеттiк жоспарлау департаментi"
мемлекеттiк мекемесiнiң директоры
(келiсiм бойынша)
Сәрсембаев                - Астана қаласы әкiмi аппаратының
Әділбек Зейноллаұлы         экономикалық талдау және мониторинг
бөлiмiнiң меңгерушiсi
Баймышев                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Қазбек Қайымұлы             сауда министрлiгiнің Құрылыс және тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылық iстерi
комитетi техникалық нормалау және жаңа
технологиялар басқармасының бастығы
Сахарова                  - Қазақстан Республикасы Қаржы
Елена Владимировна          министрлiгi Мемлекеттiк мүлiк және
жекешелендiру комитетiнiң мемлекет
қатысатын мемлекеттiк емес заңды
тұлғалармен жұмыс iстеу басқармасы
бастығының орынбасары
Оразәлиева                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Зәбира Жандарқызы           министрлiгi Заң қызметi департаментiнiң
директоры
Боқаев                    - "Астана қаласының Сәулет және қала
Тұрсынхан Айтқазыұлы        құрылысы департаментi" мемлекеттiк
мекемесi директорының орынбасары
Әлiмбаев                  - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Ерлан Алтынбайұлы           министрлiгiнiң Азия мен Африка
департаментi Азия басқармасының бастығы
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2006.05.30. N  142  өкімімен.

О создании рабочей группы по изучению опыта строительства нового административного центра Малайзии города Путраджаи
Распоряжение и.о. Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 марта 2006 года N 55-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение и.о. Премьер-Министра РК от 14 марта 2006 года N 55-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
1. В целях детального изучения опыта строительства нового административного центра Малайзии города Путраджаи, схем финансирования и трансферта передовых технологий в сфере производства строительных материалов, изделий и конструкций создать рабочую группу в следующем составе:
Палымбетов Болат Абылкасымович   - вице-министр экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан,
руководитель
Мамытбеков Асылжан Сарыбаевич    - заместитель акима
города Астаны,
заместитель руководителя
Аскар                            - главный специалист отдела анализа
Аслан Муратулы                     уровня жизни управления
региональной политики
Департамента региональной
политики и межбюджетных отношений
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан,
секретарь
Ким Ольга Владимировна           - начальник управления
планирования бюджетных
инвестиций Министерства
экономики и бюджетного
планирования Республики
Казахстан
Шопшекбаев Айдын Болатович       - главный инспектор Отдела
регионального развития
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Аманбаев Жолдымурат Ермуханович  - директор государственного
учреждения "Департамент
экономики и бюджетного
планирования города
Астаны" (по согласованию)
Сарсембаев Адильбек Зейнуллаевич - заведующий отделом
экономического анализа
и мониторинга аппарата
акима города Астаны
Баймышев Казбек Каюмович         - начальник управления
технического нормирования
и новых технологий
Комитета по делам
строительства и жилищно-
коммунального хозяйства
Министерства индустрии
и торговли Республики
Казахстан
Сахарова Елена Владимировна      - заместитель начальника
управления по работе
с негосударственными
юридическими лицами
с государственным
участием Комитета
государственного
имущества и приватизации
Министерства финансов
Республики Казахстан
Оразалиева                       - директор Департамента юридической
Забира Жандаровна                  службы Министерства финансов
Республики Казахстан
Букаев                           - заместитель директора
Турсунхан Айтказович               государственного учреждения
"Департамент архитектуры и
градостроительства города Астаны"
Алимбаев                         - начальник управления Азии
Ерлан Алтынбаевич                  Департамента Азии и Африки
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения распоряжением Премьер-Министра РК от 30 мая 2006 года N  142-p .

2. Жұмыс тобы екi ай мерзiмде сол жерге барып, Астана қаласында инфрақұрылым объектiлерiн салу кезiнде Путраджая қаласының Малайзия жаңа әкiмшiлiк орталығын салу тәжiрибесiн қолдану мүмкiндiгiн айқындасын, сондай-ақ астананы дамыту стратегиясы жөнiнде ұсыныстар әзiрлесiн және оларды Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына енгiзсiн.
Премьер-Министрдің
міндетін атқарушы

2. Рабочей группе в двухмесячный срок с выездом на место определить возможности применения опыта строительства нового административного центра Малайзии города Путраджаи при строительстве инфраструктурных объектов в городе Астане, а также выработать предложения по стратегии развития столицы и внести их на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра