Мемлекеттiк органдардың құс тұмауының туындауына және оның таралуына жол бермеу жөнiндегi iс-қимылдарын үйлестiру бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 80-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.10.06. N 292-ө Өкімімен
Ескерту. Өкімнің күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007 жылғы 6 қазандағы  N 292-ө  Өкімімен.
Қазақстан Республикасының аумағында құс тұмауының туындауына және оның таралуына жол бермеу жөнiндегi шараларды жедел және тиiмдi түрде iске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Есiмов                      - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ахметжан Смағұлұлы            шаруашылығы министрi, жетекшi
Құлмаханов                  - Қазақстан Республикасының Төтенше
Шалбай Құлмаханұлы            жағдайлар министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Қожамұратов                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асылбек Әубәкiрұлы            шаруашылығы министрлiгi Ветеринария
департаментiнiң директоры, Қазақстан
Республикасының бас мемлекеттiк
ветеринарлық инспекторы, хатшы
Әбдiмомынов                 - Қазақстан Республикасының Бiлiм және
Азамат Құрманбекұлы           ғылым вице-министрi
Бектұров                    - Қазақстан Республикасының Көлiк
Азат Ғаббасұлы                және коммуникация вице-министрi
Бабақұмаров                 - Қазақстан Республикасының Мәдениет,
Ержан Жалбақұлы               және ақпарат вице-министрi
Құсайынов                   - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы              және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Шпекбаев                    - Қазақстан Республикасының Iшкi iстер
Алик Жатқамбайұлы             вице-министрi
Белоног                     - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Анатолий Александрович        сақтау министрлiгi Мемлекеттiк
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетiнiң төрағасы, Қазақстан
Республикасының бас мемлекеттiк
санитарлық дәрiгерi
Шәкiров                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Асқар Оразалыұлы              министрлiгi Кедендiк бақылау
комитетiнiң төрағасы
2. Жұмыс тобының негiзгi мiндеттерi мыналар болып белгiленсiн:
1) құс тұмауының алдын алу және оны жою жөнiнде жүргiзiлетiн iс-шараларды үйлестiру;
2) құс тұмауының алдын алу мәселелерi жөнiндегi нормативтiк құқықтық кесiмдердi әзiрлеу және қабылдау бойынша ұсыныстар әзiрлеу;
3) белгiленген iс-шараларды iске асыру барысы туралы мәселелердi қарау және олардың тиiмдiлiгiн арттыру бойынша ұсыныстар дайындау;
4) орталық және жергiлiктi атқарушы органдардың, сондай-ақ олардың аумақтық бөлiмшелерiнiң құс тұмауына қарсы күрес бойынша ұйымдастыру-шаруашылық, ветеринарлық-санитарлық және арнайы, медициналық-санитарлық iс-шаралар кешенiн жүргiзу жөнiндегi жұмысын үйлестiру.

О создании рабочей группы по координации действий государственных органов по недопущению возникновения и распространения птичьего гриппа
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 80-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 октября 2007 года N 292-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 30 марта 2006 г. N 80-р утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 6 октября 2007 г. N  292-р .
В целях оперативной и эффективной реализации мер по недопущению возникновения и распространения птичьего гриппа на территории Республики Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Есимов Ахметжан Смагулович          -  Министр сельского
хозяйства Республики
Казахстан, руководитель
Кулмаханов Шалбай Кулмаханович      -  Министр по чрезвычайным
ситуациям Республики
Казахстан, заместитель
руководителя
Кожумратов Асылбек Аубекерович      -  директор Департамента
ветеринарии Министерства
сельского
Республики Казахстан,
главный государственный
ветеринарный инспектор
Республики Казахстан,
секретарь
Абдымомунов Азамат Курманбекович    -  вице-министр образования
и науки Республики
Казахстан
Бектуров Азат Габбасович            -  вице-министр транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан
Бабакумаров Ержан Жалбакович        -  вице-министр культуры
и информации
Республики Казахстан
Кусаинов Марат Апсеметович          -  вице-министр экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
Шпекбаев Алик Жаткамбаевич          -  вице-министр внутренних
дел Республики Казахстан
Белоног Анатолий Александрович      -  председатель Комитета
государственного
санитарно-
эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения
Республики Казахстан,
главный государственный
санитарный врач
Республики Казахстан
Шакиров Аскар Оразалиевич           -  председатель Комитета
таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
2. Определить основные задачи рабочей группы:
1) координация проводимых мероприятий по профилактике и ликвидации птичьего гриппа;
2) выработка предложений по разработке и принятию нормативных правовых актов по вопросам профилактики птичьего гриппа;
3) рассмотрение вопросов о ходе реализации намеченных мероприятий и подготовка предложений по повышению их эффективности;
4) координация работы центральных и местных исполнительных органов, а также их территориальных подразделений по проведению комплекса организационно-хозяйственных, ветеринарно-санитарных, специальных и медико-санитарных мероприятий по борьбе с птичьим гриппом.

3. Жұмыс тобына мемлекеттiк атқарушы органдардан және олардың ведомстволық бағыныстағы ұйымдарынан қажеттi ақпараттар сұрату, олардың құс тұмауына қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру бойынша жұмысын тексеру, өз отырыстарында көрсетiлген органдар басшыларының есебін тыңдау құқығы берілсін.
Премьер-Министр

3. Предоставить рабочей группе право запрашивать необходимую информацию от исполнительных государственных органов и их подведомственных организаций, проверять их работу по реализации мероприятий по борьбе с птичьим гриппом, заслушивать на своих заседаниях отчеты руководителей указанных органов.
Премьер-Министр