Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкiндiктерiн таныстыру жөнiндегi ақпараттық жұмыстың 2006 жылға арналған жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 29 сәуірдегі N 112-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 31 наурыздағы N 222  қаулысымен  бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 1 наурыздағы "Қазақстанның әлемдегi бәсекеге барынша қабiлеттi елу елдiң қатарына кiру стратегиясы" атты Қазақстан халқына Жолдауын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жалпыұлттық жоспарын және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 - 2008 жылдарға арналған бағдарламасын орындаудың желiлiк кестесiнiң 17-тармағын орындау үшiн:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкiндiктерiн таныстыру жөнiндегi ақпараттық жұмыстың 2006 жылға арналған жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттiк органдар мен мүдделi ұйымдар:
1) Жоспарға сәйкес тиiмдi ақпараттық жұмысты;
2) жарты жылда бiр рет, есептi жарты жылдықтан кейiнгi айдың 5-күнiнен кешiктiрмей Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгiне өткiзiлген iс-шаралардың нәтижелерi бойынша ақпарат берудi қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi жарты жылда бiр рет есептi жарты жылдықтан кейiнгi айдың 15-күнiнен кешiктiрмей Қазақстан Республикасының Үкiметiне Жоспардың iске асырылуы туралы жиынтық ақпарат берсiн.
4. Жоспарда көзделген iс-шараларды iске асыру жөнiндегi жұмыстарды үйлестiру Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігіне жүктелсiн.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2006 жылғы 29 сәуірдегі
N 112-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының инвестициялық
мүмкіндіктерін таныстыру жөніндегі ақпараттық
жұмыстың 2006 жылға арналған жоспары
Р/c
N
Іс-шара
Өткізу
орны*
Өткізу
мерзімі
Орындауға
жауаптылар
Қаржылан-
дыру көзі
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасынан тыс жерлердегі іс-шаралар
1.
Халықаралық Ганновер көрмесінің шеңберінде "Орталық Азия және Каспий өңіріндегі экономикалық әріптестер" атты Өңірлік күн
Ганновер қаласы, Германия Федератив
-тік Республи-
касы
27 сәуір
ИСМ, СІМ, мүдделі мемлекеттік органдар, даму институттары
СІМ-нің "Шетелдік іссапар-
лар" бюджеттік бағдарла-
масы, даму институт-
тары
2.
"Қазақстан Республикасының инфрақұрылымын дамытуға жеке меншік сектордың қатысу мүмкіндіктері" конференциясы
Майндағы Франкфурт қаласы, Германия Федера-
тивтік Респуб-
ликасы
Сәуір
ККМ, ИСМ, ЭМРМ, СІМ, мүдделі мемлекеттік органдар, "Қазинвест" ЖШС, даму институттары
СІМ-нің "Шетелдік
іссапар-
лар" бюд-
жеттік бағдар-
ламасы, "Қазин-
вест" ЖШС
даму институт-
тары
3.
Саксониядағы және Тюрингиядағы Қазақстан экономикасының күндері
Дрезден қаласы, Гера қаласы, Германия Федера-
тивтік Респуб-
ликасы
Мамыр
ИСМ, СІМ, мүдделі мемлекеттік органдар, даму институт-
тары, "Қазинвест" ЖШС
СІМ-нің "Шетелдік іссапар-
лар" бюджеттік бағдарла-
масы, даму
институт-
тары "Қазин-
вест" ЖШС
4.
"Қазақстан
күні" атты
Қазақстан
Республикасының экономикалық және инвестициялық мүмкіндіктері туралы семинар
Джидда
қаласы,
Сауд
Арабиясы
Король-
дігі
Бірінші жарты жылдық
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,
"Қазинвест"»
ЖШС, даму
институттары
СІМ-нің
"Шетелдік
іссапар-
лар"
бюджеттік
бағдарла-
масы,
"Қазин-
вест" ЖШС,
даму институт-
тары
5.
"Қазақстанның инвестициялық ахуалы және Гонконгтың инвестициялық мүмкіндіктері" конференциясы
Гонконг қаласы, Қытай Халық Респуб-
ликасы
Шілде
ИСМ, СІМ, мүдделі мемлекеттік органдар, "Қазинвест" ЖШС, даму институттары
СІМ-ның "Шетелдік іссапар-
лар"
бюджеттік бағдар-
ламасы, "Қазин-
вест" ЖШС,
даму институт-
тары
6.
"Қазақстандық
және американдық
іскер топтар қатысатын
инвестициялық
конференция
(мұнай-химия,
металлургия,
ІТ-технологиялар, көлік инфрақұрылымы)
Атланта қаласы,
Америка
Құрама
Штаттары
Тамыз
ЭМРМ, ИСМ, СІМ, мүдделі
мемлекеттік
органдар,
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ,
"Қазинвест"
ЖШС, даму
институттары
СІМ-нің
"Шетелдік
іссапарлар
бюджеттік
бағдарламасы, "ҚазМұнай-
Газ" ҰК" АҚ, "Қаз-
инвест" ЖШС, даму институт-
тары
7.
Қазақстандық
және британдық
іскер топтар қатысатын бизнес- конференция
(тоқыма өнеркәсібі,
мұнай-газ
машиналарын
жасау, металлургия,
көлік инфрақұрылымы)
Лондон
қаласы,
Ұлыбри-
тания
және
Солтүстік
Ирландия
Біріккен
Король-
дігі
Қазан
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,
"Қазинвест"
ЖШС, даму
институттары
СІМ-ның "Шетелдік іссапар-
лар"
бюджеттік бағдар-
ламасы, "Қаз-
инвест" ЖШС, даму
институт-
тары
8.
"Стратегия және
ауыл шаруашылығы
секторы:
экспортқа
бағдарланған ауыл
шаруашылығы
кластерлерін
бастау және басқару" Халықаралық сауда орталығының форумы
Швейцария
Конфе-
дерациясы
Берн
қаласы
Қазан
АШМ
СІМ-нің
"Шетелдік
іссапар-
лар" бюджеттік
бағдар-
ламасы
9.
Алматы
қаласының
өңірлік қаржы
орталығын
таныстыру,
Қазақстан
Республикасының
кластерлік
саясаты жөніндегі форум
Майндағы-Франкфурт қаласы, Германия Федера-
тивтік Респуб-
ликасы

О Плане информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2006 год
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 апреля 2006 года N 112-p
Во исполнение пункта 17  Сетевого графика  исполнения Общенационального плана мероприятий по реализации  Послания  Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 1 марта 2006 года "Стратегия вхождения Казахстана в число пятидесяти наиболее конкурентоспособных стран мира" и Программы Правительства Республики Казахстан на 2006-2008 годы, утвержденного  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2006 года N 222:
1. Утвердить прилагаемый План информационной работы по
презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2006 год (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным
органам и заинтересованным организациям обеспечить:
1) эффективную информационную работу в соответствии с Планом
2) представление информации по результатам проведенных мероприятий в Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан один раз в полугодие, не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным полугодием.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан
представлять в Правительство Республики Казахстан один раз в полугодие, не позднее 15-го числа месяца, следующего за отчетным полугодием, сводную информацию о реализации Плана.
4. Координацию работ по реализации мероприятий, предусмотренных Планом, возложить на Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от  29 апреля  2006 года N  112-р
ПЛАН
информационной работы по презентации инвестиционных
возможностей Республики Казахстан на 2006 год
N п/п
Мероприя-
тие
Место про-
ведения*
Срок прове- дения*
Ответ- ственные за ис- полнение
Источни- ки фи- нанси-
рования
1
2
3
4
5
6
Мероприятия за пределами Республики Казахстан
1.
Региональ-ный день
"Экономи-
ческие
партнеры
в Цен-
тральной
Азии и
Каспийском
регионе"
в рамках
междуна-
родной
Ганновер-
ской
выставки
г. Ганновер,
ФедеративнаяРеспублика
Германия
27
апреля
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государ-
ственные
органы,
институтыразвития
Бюджетная
программа МИД "За- граничные команди-
ровки", институты развития
2.
Конферен-
ция "Воз-
можности
для учас-
тия част-
ного сек-
тора в
развитии
инфрастру-
ктуры
РеспубликиКазахстан"
г. Франкфурт  -на-Майне,
Федеративная
Республика
Германия
Апрель
МТК, МИТ,
МЭМР, МИД,
заинтере-
ванные
государ-
ственные
органы,
ТОО "Каз-
инвест",
институты
развития
Бюджетная программа МИД "За- граничныекоманди- ровки", ТОО "Каз-
инвест", институты развития
3.
Дни эконо-
мики
Казахстана
в Саксониии Тюрингии
г. Дрезден, г. Гера,
Федеративная
Республика
Германия
Май
МИТ, МИД,
заинтере- сованные государ- ственные органы,
институтыразвития,ТОО "Каз-
инвест"
Бюджетная программа МИД "За- граничные
команди- ровки",
институты развития, ТОО "Каз-
инвест"
4.
Семинар
об эконо-
мических
и инвести-
ционных
возможнос-
тях Респ-
блики
Казахстан
"День Ка- захстана"
г. Джидда, Королевство
Саудовская Аравия
Первое полу- годие
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государ-
ственные органы,
ТОО "Каз-
инвест",
институты развития
БюджетнаяпрограммаМИД "За- граничные команди- ровки",
ТОО "Каз-
инвест",
институ- ты раз- вития
5.
Конферен- ция "Инвестиционный климат Ка-
захстана и инвес-
тиционные возможнос-
ти Гон- конга"
г. Гонконг, Китайская
Народная Республика
Июль
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государ-
ственные
органы,
ТОО "Каз-
инвест",
институты развития
Бюджетная программа
МИД "За граничные команди- ровки", ТОО "Каз-
инвест", институ- ты раз- вития
6.
Инвестици-
онная
конферен-
ция с
участием
казахстан- сих и
американ-
ких дело- вых кру- гов (неф- техимия, металлур- гия, IT- техноло-
гии, транспорт- ная инфра-
структура)
г. Атланта,
Соединенные
Штаты
Америки
Август
МЭМР, МИТ, МИД,
заинтере- сованные государ- ственные органы, АО "НК" КазМунай- Газ", ТОО "Казин- вест", институты развития
Бюджетная про грамма
МИД "За-
граничные команди- ровки", АО "НК" КазМунай-
Газ", ТОО "Каз-
инвест", институты развития
7.
Бизнес-конференция  с участи- ем казах- станских и британ- ских деловых кругов
(текстиль-
ная про- мышлен- ность, нефтегазо- вое маши- нострое-
ние, мета-
ллургия, транспор- тная  ин-
фраструк-
тура)
г. Лондон, Соединенное Королевство Великобрита- нии и Северной Ирландии
Октябрь
МИТ, МИД,
заинтере-
сованные
государ- ственные
органы,
ТОО "Каз-
инвест",
институты
развития
Бюджетная программа
МИД "За-
граничные команди- ровки", ТОО "Каз-
инвест", институты развития
8.
Форум
Междуна-
родного торгового центра "Стратегияи сельско-
хозяйстве- нный сектор: начало и управлениеэкспорто-
ориентиро- ванных
сельско- хозяйстве- нных клас- теров"
Швейцарская Конфедерацияг. Берн
Октябрь
МСХ
БюджетнаяпрограммаМИД "За- граничные команди- ровки"
9.
Презента- ция Регио-
нального
финансово- го центра г. Алматы,
Форум по кластернойполитике
РеспубликиКазахстан
г. Франкфурт
-на-Майне,
ФедеративнаяРеспублика
Германия

15-16 қараша
ИСМ, СІМ, мүдделі мемлекеттік органдар,
"Қазинвест" ЖШС, даму институттары
СІМ-нің
"Шетелдік
іссапарлар
бюджеттік бағдар-
ламасы,
"Қазинвест" ЖШС, даму институт-
тары
10.
"Инвестор
Экспо 2006"
8-ші Халықаралық
көрме-конференция
Мәскеу
қаласы,
Ресей
Федера-
циясы
Қараша
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,»
"Қазинвест"
ЖШС
СІМ-нің
"Шетелдік
іссапар-
лар" бюджеттік
бағдар-
ламасы,
"Қазинвест" ЖШС
11.
"Қазақстанның
инвестициялық
мүмкіндіктері"
бизнес-форумы
Куала-
Лумпур
қаласы,
Малайзия
Қараша
ИСМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,
"Қазинвест"
ЖШС, даму
институттары
СІМ-нің»
"Шетелдік
іссапар-
лар"
бюджеттік
бағдар-
ламасы,»
"Қазинвест" ЖШС,
даму
институт-
тары
12.
"Оңтүстік" АЭА таныстыру
Пәкістан
Ислам
Респуб-
ликасы,
Үндістан
Респуб-
ликасы
Жыл ішінде
ИСМ, ЭБЖМ,
АШМ, СІМ,
мүдделі
мемлекеттік
органдар,
даму инсти-
туттары,
"Оңтүстік"
АЭА дирекциясы
СІМ-нің»
"Шетелдік
іссапар-
лар" бюджеттік
бағдар-
ламасы,
даму инсти-
туттары,
Оңтүстік
АЭА
дирекциясы
13.
"Сүт индустриясы
2006" 4-ші
Халықаралық форум
Мәскеу
қаласы,
Ресей
Федера-
циясы
Жыл ішінде
АШМ,
Қазақстан
Сүт одағы
СІМ-нің»
"Шетелдік
іссапар-
лар"
бюджеттік
бағдар-
ламасы,
Қазақстан Сүт одағы
14.
Мұнай-химия
кластерін және
Оңтүстік Қазақстан
облысында тоқыма кластерін дамыту
жөніндегі жұмыстар
шеңберінде қазақстандық
және финдік іскер топтар қатысатын
бизнес-форум
Хельсинки
қаласы,
Финляндия
Респуб-
ликасы
Жыл
ішінде
ИСМ, ЭМРМ,
СІМ, мүдделі
мемлекеттік
органдар,
"ҚазМұнай-
Газ" ҰК" АҚ,
"Қазинвест"
ЖШС, даму
институттары
СІМ-нің
"Шетелдік
іссапар-
лар"
бюджеттік
бағдар-
ламасы,
"ҚазМұнай-
Газ" ҰК" АҚ, "Қаз-
инвест"
ЖШС, даму
институт-
тары
Қазақстан Республикасындағы іс-шаралар
15.
3-ші Қазақстандық
мұнай-химия
конференциясы
Алматы
қаласы
26 сәуір
"SAT & Company" ЖШС, ЭМРМ, "ҚазмұнайГаз" ҰК" АҚ, даму институттары
"SAT & Company" ЖШС,  "Қазмұнай
Газ" ҰК" АҚ
16.
Құрылыс материалдары кластерін дамыту жөніндегі бизнес-форум
Астана қаласы
Мамыр
"Индустрия-
лық-иннова-
циялық даму орталығы"
ЖШС, "Қазинвест" ЖШС
"Индуст-
риялық-
иннова-
циялық
даму
орталығы"
ЖШС,
"Қазин-
вест" ЖШС
17.
Қазақстандық және итальяндық іскер топтар қатысатын бизнес-форум (тоқыма, мұнай-химия, мұнай-газ машиналарын жасау, көліктік инфрақұрылым)
Астана, Алматы, Атырау, Теміртау, Қызылорда, Қостанай, Павлодар, Орал қалалары
19-23 маусым
ИСМ, СІМ, "Италия-
Қазақстан"
қауымдас-
тығы, даму институттары
"Италия-
Қазақстан"
қауымдас-
тығының
қаражаты
18.
Шетел мемлекетте-
рінің дипломатия-
лық миссиялар өкілдерінің, шетелдік компаниялардың Қазақстандағы, Ресейдегі және Орталық Азия елдеріндегі өкілдіктері қатысатын қазақстандық экономиканың басымды салаларын дамытуға арналған инвестициялық конференция
Астана қаласы
Шілде
ИСМ, СІМ, мүдделі мемлекеттік органдар, даму институттары
Даму институт-
тары
19.
Оңтүстік-Қазақстан облысында тоқыма кластерін дамыту мәселелері жөніндегі 2-ші халықаралық конференция
Шымкент
қаласы
Жыл ішінде
ИСМ, "Оңтүстік" АЭА дирекциясы, мүдделі мемлекеттік органдар, даму институттары
"Оңтүстік" АЭА дирекциясы, даму институт-
тары
__________________
* Инвестициялық iс-шаралар Мемлекет және Үкiмет басшысының шетелге сапары шеңберiнде, ел басшылығының, Қазақстан өңiрлерi бойынша сапары кезiнде, сондай-ақ шетел мемлекеттерi басшыларының 2006 жыл iшiнде Қазақстанға сапары барысында өткiзiлуi мүмкiн. Көрсетiлген iс-шараларды өткiзу мерзiмi мен орны болжамды болып табылады, қазақстандық тараптың шетелдiк ұйымдастырушыларымен уағдаластығына байланысты өзгертiлуi мүмкiн.
Аббревиатуралардың толық жазылуы:
СIМ - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
ИСМ - Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi
АШМ - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
ККМ - Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгi
ЭБЖМ - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгi
ЭМРМ - Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
"ҚазМұнайГаз" ҰК" АҚ - "ҚазМұнайГаз" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы
"Қазинвест" ЖШС - "Қазақстандық инвестицияларға жәрдемдесу орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi
"Индустриялық-инновациялық даму орталығы" ЖШС - "Индустриялық-инновациялық даму орталығы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi
"SАТ & Соmpany" ЖШС - "SАТ & Соmpany" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi
"Оңтүстiк" АЭА - "Оңтүстiк" арнайы экономикалық аймағы
Даму институттары:
"Қазақстанның инвестициялық қоры" акционерлiк қоғамы
"Ұлттық инновациялық қор" акционерлiк қоғамы
"Қазақстан Даму Банкi" акционерлiк қоғамы
"Инжиниринг және технологиялар трансфертi орталығы" акционерлiк қоғамы
"Экспорттық кредиттер мен инвестицияларды сақтандыру жөнiндегi мемлекеттiк сақтандыру корпорациясы" акционерлiк қоғамы
"Маркетингтiк-талдамалық зерттеулер орталығы" акционерлiк қоғамы

15-16 ноября
МИТ, МИД,
заинтере- сованные государ- ственные органы,
ТОО "Каз-
инвест", институтыразвития
Бюджетная
программа
МИД "За- граничныекоманди- ровки", ТОО "Каз-
инвест",
институтыразвития
10.
8-я Меж- дународная выставка- конферен- ция "Ин- вестор Экспо 2006"
г. Москва, Российская
Федерация
Ноябрь
МИТ, МИД,
заинтере- сованные государ- ственные органы,
ТОО "Каз-
инвест"
БюджетнаяпрограммаМИД "За- граничныекоманди- ровки",
ТОО "Каз-
инвест"
11.
Бизнес-
форум "Инвести- ционные
возможнос-
ти Казах- стана"
г. Куала- Лумпур, Малайзия
Ноябрь
МИТ, МИД,
заинтере- сованные государ- ственные органы,
ТОО "Каз-
инвест", институтыразвития
БюджетнаяпрограммаМИД "За- граничныекоманди- ровки", ТОО "Каз-
инвест", институтыразвития
12.
Презента- ция СЭЗ "Оңтустік"
Исламская Республика
Пакистан,
Республика
Индия
В те- чение года
МИТ, МЭБП, МСХ, МИД,
заинтере- сованные государ- ственные органы, институтыразвития,дирекция СЭЗ "Оң- тустік"
БюджетнаяпрограммаМИД "За- граничныекоманди- ровки", институтыразвития,Дирекция СЭЗ "Оң- тустік"
13.
4-й Меж- дународный Форум "Мо-
лочная ин-
дустрия 2006"
г. Москва, Российская
Федерация
В те- чение года
МСХ, Мо- лочный союз Ка- захстана
БюджетнаяпрограммаМИД "За- граничныекоманди- ровки",
Молочный союз Ка- захстана
14.
Бизнес-
форум в
рамках
работы по
развитию
кластера
нефтехимии
тексти-
льного
кластера
в Южно-
Казахстан-
ской об-
ласти с
участием
казахстан-
ских и
финских
деловых
кругов
г. Хельсин-
ки, Респу-
блика
Финляндия
В тече-
ние года
МИТ, МЭМР,
МИД,
заинтере-
сованные
государ- ственные
органы,
АО "НК"
КазМунай- Газ", ТОО
"Казин- вест", институтыразвития
БюджетнаяпрограммаМИД "За- граничные команди- ровки", АО "НК" КазМунай- Газ", ТОО
"Казин- вест",
институтыразвития
Мероприятия в Республике Казахстан
15.
3-я Казах-
станская
нефтехими-
ческая
конферен-
ция
г. Алматы
26
апреля
ТОО "SAT & Сompa- ny", МЭМР, АО "НК "Каз-
МунайГаз"
институты
развития
ТОО "SAT & Compa- ny" , АО "НК "Каз-
МунайГаз"
16.
Бизнес-
форум по
развитию
кластера
строитель-
ных мате- риалов
г. Астана
Май
ТОО "Центр индустри- ально-ин- новацион- ного раз-
вития",
ТОО "Каз-
инвест"
ТОО "Центр
индустри- ально-ин- новацион- ного раз-
вития", ТОО "Каз-
инвест"
17.
Бизнес-
форум с
участием
казахстан- ских и
итальян-
ских дело-
вых кру- гов (текс-
тиль, неф-
техимия нефтегазо- вое маши- ностроениетранспорт-
ная инфра-
структура)
гг. Астана,
Алматы,
Атырау,
Темиртау,
Кызылорда,
Костанай,
Павлодар,
Уральск
19-23 июня
МИТ, МИД,
ассоциа- ция "Ита-
лия-Казахстан",
институтыразвития
Средства
ассоциа- ции "Ита-
лия-Каза- хстан"
18.
Инвестици-
онная кон-
ференция,
посвящен- ная разви-
тию прио-
ритетных
отраслей
казахстан- ской эко- номики, с
участием представи-
телей дипломати-ческих
миссий
иностран- ных госу- дарств,
представи-
тельств
иностран- ных ком- паний в
КазахстанеРоссии и
странах Централь-
ной Азии
г. Астана
Июль
МИТ, МИД,
заинтере- сованные
государ- ственные органы,
институтыразвития
Институтыразвития
19.
2-я Между-
народная
конферен- ция по во-
просу раз- вития текстиль-
ного клас-
тера в Южно-Каза-
хстанской области
г. Шымкент
В тече-
ние года
МИТ, дирекция СЭЗ "Оң- тустік", заинтересованные
государ-
ственные органы,
институтыразвития
Дирекция СЭЗ "Оң- тустік", институты развития
* Возможно проведение инвестиционных мероприятий в рамках визитов Главы государства и Правительства за рубеж, во время поездок руководства страны по регионам Казахстана, а также в ходе визитов глав иностранных государств в Казахстан в течение 2006 года. Сроки и место проведения указанных мероприятий являются ориентировочными, могут изменяться в зависимости от договоренностей казахстанской стороны с иностранными организаторами.
Расшифровка аббревиатур:
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МИТ - Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
МСХ - Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МТК - Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
МЭБП - Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
МЭМР - Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
АО "НК "КазМунайГаз" - акционерное общество "Национальная компания "КазМунайГаз"
ТОО "Казинвест" - товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанский центр содействия инвестициям"
ТОО "Центр индустриально-инновационного развития" - товарищество с ограниченной ответственностью "Центр индустриально-инновационного развития"
ТОО "SAT & Company" - товарищество с ограниченной ответственностью "SAT & Company"
СЭЗ "Оңтустік" - специальная экономическая зона "Оңтустік"
Институты развития:
Акционерное общество "Инвестиционный фонд Казахстана"
Акционерное общество "Национальный инновационный фонд"
Акционерное общество "Банк Развития Казахстана"
Акционерное общество "Центр инжиниринга и трансферта технологий"
Акционерное общество "Государственная страховая корпорация по страхованию экспортных кредитов и инвестиций"
Акционерное общество "Центр маркетингово-аналитических исследований