"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне аудиторлық қызмет мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 8 маусымдағы N 156-ө Өкімі
1. Қоса берiлiп отырған "Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне аудиторлық қызмет мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 мамырдағы  Заңын  iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң тiзбесi (бұдан әрi - тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi тiзбеге сәйкес тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық кесiмдердi қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкiметiн қабылданған шаралар туралы хабардар етсiн.
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
2006 жылғы 8 маусымдағы
N 156-ө өкiмiмен
бекiтiлген
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне
аудиторлық қызмет мәселелерi бойынша өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының
2006 жылғы 5 мамырдағы Заңын iске асыру мақсатында
қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық кесiмдердiң
тiзбесi
Р/с
N
Нормативтік құқықтық
кесімнің атауы
Кесімнің
нысаны
Орындауға
жауапты
мемлекет-
тік орган
Орындау
мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Міндетті аудит жүргізу жө-
ніндегі аудиторлық ұйымдар-
ға қойылатын біліктілік
талаптарын бекіту туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Қаржымині
ҚҚА
2006 жылғы
шілде
2.
Кәсіби аудиторлық ұйымдарды
аккредиттеу ережесін бекіту
туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Қаржымині
2006 жылғы
шілде
3.
Аудиторлық қызметті лицен-
зиялау ережесін бекіту туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Қаржымині
2006 жылғы
шілде
4.
Аудиторлыққа кандидаттарды
аттестаттауды жүргізу
ережесін бекіту туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Қаржымині
2006 жылғы
шілде
5.
Аудиторлыққа кандидаттарды
аттестаттау жөніндегі бі-
ліктілік комиссиясының қыз-
метін қалыптастыру және жү-
зеге асыру ережесін бекіту
туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Қаржымині
2006 жылғы
шілде
6.
Кәсіби аудиторлық ұйымдарды
тексеруді жүзеге асыру
ережесін бекіту туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Қаржымині
2006 жылғы
шілде
7.
Кәсіби аудиторлық ұйымдар-
дың есептілікті беру тізбе-
сін, нысандары мен мерзім-
ділігін бекіту туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Қаржымині
2006 жылғы
шілде
8.
Аудиторлардың біліктілігін
арттыру және курстан өткені
туралы сертификаттар беру
ережесін бекіту туралы
Уәкілетті
органның
бұйрығы
Қаржымині
2006 жылғы
шілде
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ҚҚА - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау агенттігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам аудиторской деятельности"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 июня 2006 года N 156-p
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 5 мая 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
аудиторской деятельности" (далее - перечень).
2. Министерству финансов Республики Казахстан принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 8 июня 2006 года N 156-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 5 мая 2006 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам аудиторской деятельности"
N
п/п
Наименование нормативного
правового акта
Форма акта
Государ-
ственный
орган,
ответст-
венный
за испол-
нение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
Об утверждении
квалификационных требований
к аудиторским организациям
по проведению обязательного
аудита
Приказ
уполномоченного
органа
МФ
АФН
июль
2006 года
2.
Об утверждении правил
аккредитации профессиональных
аудиторских организаций
Приказ
уполномоченного
органа
МФ
июль
2006 года
3.
Об утверждении правил
лицензирования аудиторской
деятельности
Приказ
уполномоченного
органа
МФ
июль
2006 года
4.
Об утверждении правил
проведения аттестации
кандидатов в аудиторы
Приказ
уполномоченного
органа
МФ
июль
2006 года
5.
Об утверждении правил
формирования и осуществления
деятельности квалификационной
комиссии по аттестации
кандидатов в аудиторы
Приказ
уполномоченного
органа
МФ
июль
2006 года
6.
Об утверждении правил
осуществления проверок
профессиональных аудиторских
организаций
Приказ
уполномоченного
органа
МФ
июль
2006 года
7.
Об утверждении перечня, форм
и периодичности
представления отчетности
профессиональными
аудиторскими организациями
Приказ
уполномоченного
органа
МФ
июль
2006 года
8.
Об утверждении правил
повышения квалификации
аудиторов и выдачи
сертификатов о прохождении
курсов
Приказ
уполномоченного
органа
МФ
июль
2006 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан
АФН - Агентство Республики Казахстан по регулированию и надзору финансовых организаций и финансового рынка