Павлодар облысында металлургия кластерiн жасау жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 192-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.05.31. N 442 қаулысымен.
Павлодар облысында металлургия кластерiн жасау жөнiнде ұсыныстар дайындау үшiн:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Школьник                - Қазақстан Республикасының Индустрия
Владимир Сергеевич        және сауда министрi, жетекшi
Баталов                 - Қазақстан Республикасының Индустрия
Асқар Болатұлы            және сауда вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Кұлсейiтов              - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Айдын Жеңiсұлы            сауда министрлiгi Индустриялық саясат
департаментiнiң директоры, хатшы
Мамин                   - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Асқар Ұзақпайұлы          коммуникация министрi
Балиева                 - Қазақстан Республикасының Әдiлет
Зағипа Яхияқызы           министрi
Ысқақов                 - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрлан Әбдiлдаұлы         ортаны қорғау министрi
Нұрпейiсов              - Павлодар облысының әкiмi
Қайрат Айтмұхамбетұлы
Құсайынов               - Қазақстан Республикасының Экономика
Марат Әпсеметұлы          және бюджеттiк жоспарлау вице-министрi
Смайылов                - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-
Әлихан Асханұлы           министрі
Ақшолақов               - Қазақстан Республикасының Энергетика
Болат Оралұлы             және минералдық ресурстар вице-министрi
Рахметов                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Нұрлан Құсайынұлы         министрлiгi Салық комитетiнiң төрағасы
Шәкiров                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Асқар Оразалыұлы          министрлiгi Кедендiк бақылау комитетiнiң
төрағасы
Келiмбетов              - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк
Қайрат Нематұлы           қоғамының басқарма төрағасы
Сембин                  - "Қазақстан Даму Банкi" акционерлiк
Асқар Болатұлы            қоғамының президентi
Зәуiрбекова             - Еуразия өнеркәсiптiк қауымдастығының
Зәуре Ғалымқызы           вице-президентi
Ибрагимов               - "Қазақстан алюминийi" акционерлiк
Алмас Тұрдыметұлы         қоғамының президентi.
2. Жұмыс тобы бiр ай мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне Павлодар облысында металлургия кластерiн жасау жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
Премьер-Министр

Об образовании рабочей группы для выработки предложений по созданию металлургического кластера в Павлодарской области
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 июля 2006 года N 192-p. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N 442
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 июля 2006 года N 192-p утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2007 года N   442 .
Для выработки предложений по созданию металлургического кластера в Павлодарской области:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Школьник             -  Министр индустрии и торговли Республики
Владимир Сергеевич      Казахстан, руководитель
Баталов              -  вице-министр индустрии и торговли
Аскар Булатович         Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Кульсеитов           -  директор Департамента индустриальной
Айдын Женисович         политики Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан, секретарь
Мамин                -  Министр транспорта и коммуникаций
Аскар Узакпаевич        Республики Казахстан
Балиева              -  Министр юстиции Республики Казахстан
Загипа Яхяновна
Искаков              -  Министр охраны окружающей среды
Нурлан Абдильдаевич     Республики Казахстан
Нурпеисов            -  аким Павлодарской области
Кайрат Айтмухамбетович
Кусаинов             -  вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович       планирования Республики Казахстан
Смаилов              -  вице-министр финансов
Алихан Асханович        Республики Казахстан
Акчулаков            -  вице-министр энергетики и минеральных
Болат Уралович          ресурсов Республики Казахстан
Рахметов             -  председатель Налогового комитета
Нурлан Кусаинович       Министерства финансов Республики
Казахстан
Шакиров              -  председатель Комитета таможенного
Аскар Оразалинович      контроля Министерства финансов
Республики Казахстан
Келимбетов           -  председатель правления акционерного
Кайрат Нематович        общества "Фонд устойчивого развития
"Казына"
Сембин               -  президент акционерного общества
Аскар Болатович         "Банк Развития Казахстана"
Заурбекова           -  вице-президент Евразийской промышленной
Зауре Галимовна         ассоциации
Ибрагимов            -  президент акционерного общества
Алмаз Турдыметович      "Алюминий Казахстана"
2. Рабочей группе в месячный срок внести в Правительство Республики Казахстан предложения по созданию металлургического кластера в Павлодарской области.
Премьер-Министр