Дамаск қаласында (Сирия Араб Республикасы) этномәдени орталығы мен әл-Фараби кесенесiн салу, Сұлтан Бейбарыстың кесенесi мен Каир қаласындағы (Египет Араб Республикасы) Сұлтан Бейбарыстың мешiтiн қалпына келтiру және Дамаск қаласында (Сирия Араб Республикасы) Сұлтан Бейбарыс пен әл-Фарабиге монумент ескерткiштерiн орнату жобаларын iске асыру жөнiнде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Ремпубликасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 8 тамыздағы N 221-ө Өкімі
Дамаск қаласында (Сирия Араб Республикасы) этномәдени орталығы мен әл-Фараби кесенесiн салу, Сұлтан Бейбарыстың кесенесi мен Каир қаласындағы (Египет Араб Республикасы) Сұлтан Бейбарыстың мешiтiн қалпына келтiру және Дамаск қаласында (Сирия Араб Республикасы) Сұлтан Бейбарыс пен әл-Фарабиге монумент ескерткiштерiн орнату жобаларын iске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Ертiсбаев                             - Қазақстан Республикасының
Ермұхамет Қабиденұлы                    Мәдениет және ақпарат
министрi, жетекшi
Әлиев                                 - Қазақстан Республикасының
Арыстанбек Мұхамедиұлы                  Мәдениет және ақпарат
вице-министрi, жетекшiнiң
орынбасары
Шәймерден                             - Қазақстан Республикасы
Ербол Шәймерденұлы                      Мәдениет және ақпарат
министрлiгi Тарихи-мәдени
мұра департаментiнiң
директоры, хатшы
Әбдiрахманов                          - Қазақстан Республикасы
Қайрат Құдайбергенұлы                   Сыртқы iстер министрiнiң
орынбасары
Смайылов                              - Қазақстан Республикасының
Әлихан Асханұлы                         Қаржы вице-министрi
Палымбетов                            - Қазақстан Республикасының
Болат Әбiлқасымұлы                      Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi
Әзiмова                               - Қазақстан Республикасы
Эльвира Әбiлқасымқызы                   Әдiлет министрлiгi Заңға
тәуелдi актiлер
департаментiнiң директоры
Тұяқбаев                              - "Қазқайтажаңарту"
Қанат Қымызұлы                          республикалық мемлекеттiк
кәсiпорнының директоры
Самир Дерех                           - Қазақстан Республикасындағы
Сирия диаспорасының
басшысы, сәулетшi
2. Жұмыс тобы 2006 жылғы 15 тамызға дейiнгi мерзiмде Дамаск қаласына (Сирия Араб Республикасы) этномәдени орталығы мен әл-Фараби кесенесiн салу Сұлтан Бейбарыстың кесенесi мен Каир қаласындағы (Египет Араб Республикасы) Сұлтан Бейбарыстың мешiтiн қалпына келтiру және Дамаск қаласында (Сирия Араб Республикасы) Сұлтан Бейбарыс пен әл-Фарабиге монумент ескерткіштерін орнату жобаларын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарының жобасын дайындасын және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по реализации проектов строительства этнокультурного центра и мавзолея Аль-Фараби, реставрации мавзолея Султана Бейбарса в городе Дамаске (Сирийская Арабская Республика) и мечети Султана Бейбарса в городе Каире (Арабская Республика Египет) и сооружении монументальных памятников Султану Бейбарсу и Аль-Фараби в городе Дамаске (Сирийская Арабская Республика)
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 августа 2006 года N 221-p
В целях реализации проектов строительства этнокультурного центра и мавзолея Аль-Фараби, реставрации мавзолея Султана Бейбарса в городе Дамаске (Сирийская Арабская Республика) и мечети Султана Бейбарса в городе Каире (Арабская Республика Египет) и сооружении монументальных памятников Султану Бейбарсу и Аль-Фараби в городе Дамаске (Сирийская Арабская Республика):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Ертысбаев Ермухамет     - Министр культуры и информации
Кабиденович               Республики Казахстан, руководитель
Алиев Арыстанбек        - вице-министр культуры и информации
Мухамедиевич              Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Шаймерден Ербол         - директор Департамента историко-
Шаймерденович             культурного наследия Министерства
культуры и информации Республики
Казахстан, секретарь
Абдрахманов Кайрат      - Заместитель Министра иностранных
Кудайбергенович           дел Республики Казахстан
Смаилов Алихан          - вице-министр финансов
Асханович                 Республики Казахстан
Палымбетов Болат        - вице-министр экономики и бюджетного
Абылкасымович             планирования Республики Казахстан
Азимова Эльвира         - директор Департамента подзаконных
Абилхасимовна             актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Туякбаев Ханат          - директор республиканского
Кымызович                 государственного предприятия
"Казреставрация"
Самир Дерех             - руководитель Сирийской диаспоры в
Республике Казахстан, архитектор
2. Рабочей группе в срок до 15 августа 2006 года подготовить и внести в Правительство Республики Казахстан проект Плана мероприятий по реализации проектов строительства этнокультурного центра и мавзолея Аль-Фараби, реставрации мавзолея Султана Бейбарса в городе Дамаске (Сирийская Арабская Республика) и мечети Султана Бейбарса в городе Каире (Арабская Республика Египет) и сооружении монументальных памятников Султану Бейбарсу и Аль-Фараби в городе Дамаске (Сирийская Арабская Республика).
Премьер-Министр