Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Ішкі істер министрлері кеңесінің мәжілісін дайындау жөніндегі сарапшылардың және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Ішкі істер министрлерінің қонақ үйде тұруына ақы төлеуге қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 23 тамыздағы N 239-ө Өкімі
Астана қаласында 2006 жылғы 27-30 тамыз кезеңінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Ішкі істер министрлері кеңесінің мәжілісін дайындау жөніндегі сарапшылар кеңесінің және 2006 жылғы 28-30 қыркүйек кезеңінде Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Ішкі істер министрлерінің кеңесі мәжілісінің өткізілуіне байланысты:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Ішкі істер министрлері кеңесінің мәжілісін дайындау жөніндегі сарапшылардың және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердің Ішкі істер министрлерінің қонақ үйде тұруына ақы төлеу үшін 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 006 "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 8839281 (сегіз миллион сегіз жүз отыз тоғыз мың екі жүз сексен бір) теңге сомасында қаражат бөлсін.
2. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

О выделении средств на оплату проживания экспертов по подготовке заседания Совета министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств и министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 августа 2006 года N 239-p
В связи с проведением в городе Астане в период с 27 по 30 августа 2006 года совещания экспертов по подготовке заседания Совета министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств и с 28 по 30 сентября 2006 года заседания Совета министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан средства в сумме 8839281 (восемь миллионов восемьсот тридцать девять тысяч двести восемьдесят один) тенге для оплаты проживания экспертов по подготовке заседания Совета министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств и министров внутренних дел государств-участников Содружества Независимых Государств за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2006 год по программе 006 "Представительские затраты".
2. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство внутренних дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр