Халықаралық рейтингілік агенттіктермен жұмыс және ұлттық рейтингілік агенттіктерді дамыту жөнінде жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 қарашадағы N 346-ө Өкімі. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2007.05.23. N 135 өкімімен.
Қазақстан Республикасының егемен кредиттік рейтингін арттыру және Қазақстан Республикасындағы ұлттық рейтингілік агенттіктерді дамыту жөнінде ұсыныстар әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Супрун                    - Қазақстан Республикасының Экономика және
Виктор Васильевич           бюджеттік жоспарлау вице-министрі,
жетекші
Нұрбаев                   - Қазақстан Республикасы Экономика және
Орман Кәрімұлы              бюджеттік жоспарлау министрлігі
Халықаралық қатынастар департаментінің
директоры, жетекшінің орынбасары
Мұхаева                   - Қазақстан Республикасы Экономика және
Мәдина Мұсақызы             бюджеттік жоспарлау министрлігінің
Халықаралық қатынастар департаменті
халықаралық экономикалық ынтымақтастық
басқармасының бастығы, хатшы
Алдамберген               - Қазақстан Республикасы Алматы қаласының
Алина Өтемісқызы            өңірлік қаржы орталығының қызметін
реттеу агенттігі төрағасының орынбасары
Құдайберген               - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Алмас Шайықбекұлы           сауда министрлігінің Инвестициялар
комитеті төрағасының орынбасары
Парусимова                - Қазақстан Республикасы Қаржы
Любовь Ивановна             министрлігі Есеп беру және статистика
департаментінің директоры
Айтмұхаметов              - Қазақстан Республикасы Әділет
Данияр Айтмұхаметұлы        министрлігінің Халықаралық құқық,
мемлекеттің мүліктік құқықтарын қорғау,
шарттар және талап қою-қуыну жұмысы
департаменті директорының орынбасары
Бөбеев                    - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығы мен
Мұхтар Сапарәліұлы          қаржы ұйымдарын реттеу және қадағалау
агенттігінің Стратегия және талдау
департаменті директорының орынбасары
Жамаубаев                 - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Ерұлан Кенжебекұлы          Зерттеулер және статистика департаменті
директорының орынбасары
Нұрмәдиева                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нәсима Ісләмқызы            сауда министрлігінің Кәсіпкерлікті
дамыту департаменті директорының
орынбасары
Есімқұлов                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ерлан Тұрланғазыұлы         министрлігінің Үкіметтік қарыздарды
тарту департаменті халықаралық
ынтымақтастық басқармасының бастығы
Бәбенов                   - "Қазақстан қор биржасы" акционерлік
Болат Базартайұлы           қоғамның вице-президенті
Ақпейісов                 - "Қазақстан Республикасы банктерінің
Бейбіт Разақұлы             қауымдастығы" заңды тұлғалар
бірлестігінің атқарушы комитеті
төрағасының орынбасары
Қуанғанова                - "Қазақстан кәсіпкерлері
Гүлнәр Шаймұратқызы         форумы»қауымдастығы" заңды тұлғалар
бірлестігі атқарушы директорының
орынбасары
Бертісбаева               - "ВБО Қазақстанаудит" жауапкершілігі
Шолпан Смағұлқызы           шектеулі серіктестігінің Қаржы
ұйымдарымен жұмыс департаментінің
директоры
Өтембаева                 - "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы"
Әнел Нұрланқызы             заңды тұлғалар бірлестігінің Сақтандыру
секторы және банктік емес қаржы
ұйымдары департаменті директорының
орынбасары
Цалюк                     - "Қазақстан қор биржасы" акционерлік
Галина Анатольевна          қоғамы листинг бөлімінің бастығы

О создании рабочей группы по работе с международными рейтинговыми агентствами и развитию национальных рейтинговых агентств
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 ноября 2006 года N 346-p. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 мая 2007 г. N 135-р
Сноска. Распоряжение Премьер-Министра РК от 30 ноября 2006 года N 346-p утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 23 мая 2007 г. N  135-р .
В целях повышения суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан и выработки предложений по развитию национальных рейтинговых агентств в Республике Казахстан:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Супрун                       - вице-министр экономики и бюджетного
Виктор Васильевич              планирования Республики Казахстан,
руководитель
Нурбаев                      - директор Департамента международных
Орман Каримович                отношений Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Мухаева                      - начальник управления международного
Мадина Мусаевна                экономического сотрудничества
Департамента международных отношений
Министерства экономики и бюджетного
планирования Республики Казахстан,
секретарь
Алдамберген                  - заместитель Председателя Агентства
Алина Утемисовна               Республики Казахстан по
регулированию деятельности
регионального финансового центра
города Алматы
Кудайберген                  - заместитель председателя Комитета
Алмас Шайыкбекулы              по инвестициям Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Парусимова                   - директор Департамента отчетности и
Любовь Ивановна                статистики Министерства финансов
Республики Казахстан
Айтмухаметов                 - заместитель директора Департамента
Данияр Айтмухаметович          международного права, защиты
имущественных прав государства,
договоров и претензионно-исковой
работы Министерства юстиции
Республики Казахстан
Бубеев                       - заместитель директора Департамента
Мухтар Сапаралиевич            стратегии и анализа Агентства
Республики Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка и
финансовых организаций
Жамаубаев                    - заместитель директора Департамента
Ерулан Кенжебекович            исследований и статистики
Национального Банка Республики
Казахстан
Нурмадиева                   - заместитель директора Департамента по
Насима Слямкызы                развитию предпринимательства
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан
Есимкулов                    - начальник управления международного
Ерлан Турлангазиевич           сотрудничества Департамента
привлечения правительственных займов
Министерства финансов Республики
Казахстан
Бабенов                      - вице-президент акционерного общества
Булат Базартаевич              "Казахстанская фондовая биржа"
Акпеисов                     - заместитель председателя исполкома
Бейбит Разакович               объединения юридических лиц
"Ассоциация банков Республики
Казахстан"
Куанганова                   - заместитель исполнительного директора
Гульнара Шаймуратовна          объединения юридических лиц
"Ассоциация "Форум предпринимателей
Казахстана"
Бертисбаева                  - директор Департамента по работе с
Шолпан Смагуловна              финансовыми организациями
товарищества с ограниченной
ответственностью "BDO Казахстанаудит"
Утембаева                    - заместитель директора Департамента
Анель Нурлановна               страхового сектора и небанковских
финансовых организаций объединения
юридических лиц "Ассоциация
финансистов Казахстана"
Цалюк                        - начальник отдела листинга
Галина Анатольевна             акционерного общества "Казахстанская
фондовая биржа"

2. Жұмыс тобы 2007 жылғы 1 қаңтарға дейінгі мерзімде Қазақстан
Республикасының егемен кредиттік рейтингін арттыру мақсатында
халықаралық рейтингілік агенттіктермен сапалы өзара іс-қимылды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасында ұлттық рейтингілік агенттіктерді дамыту жөніндегі іс-шаралар жоспарының жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. "Рейтингілік агенттіктермен жұмыс жөнінде ұсыныстар әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 76-ө  өкімінің  күші жойылды деп танылсын.
4. Осы өкімнің іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігіне жүктелсін.
Премьер-Министр

2. Рабочей группе в срок до 1 января 2007 года разработать проект Плана мероприятий по обеспечению качественного взаимодействия с международными рейтинговыми агентствами в целях повышения суверенного кредитного рейтинга Республики Казахстан и развитию национальных рейтинговых агентств в Республике Казахстан и внести в Правительство Республики Казахстан.
3. Признать утратившим силу  распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 76-р "О создании рабочей группы для выработки предложений по работе с рейтинговыми агентствами".
4. Контроль за реализацией настоящего распоряжения возложить на Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
Премьер-Министр