"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көші-қон мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөнідегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2007 жылғы 4 қыркүйектегі N 244-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көші-қон мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 шілдедегі  Заңын  іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомствалық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2007 жылғы 4 қыркүйектегі
N 244-ө өкімімен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне көші-қон мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 6 шілдедегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет
нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с
N
Нормативтік құқықтық
актінің атауы
Аяқтау
нысаны
Орындауға жауапты
мемлекет-
тік органдар
Орындау
мерзімі
1
2
3
4
5
1
Оралмандардың көшіп келу квотасына енгізу ережесін
бекіту туралы
Қазақстан
Республи-
касы Үкіметінің
қаулысы
Еңбекмині
2007
жылғы
қыркүйек
2
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің кейбір
шешімдеріне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
туралы
Қазақстан
Республи-
касы Үкіметінің
қаулылары
Еңбекмині
2007
жылғы
қыркүйек
3
Оралмен куәлігінің
нысанын бекіту туралы
Еңбекмині-
нің
бұйрығы
Еңбекмині
2007
жылғы
қыркүйек
4
Оралмандар мен олардың отбасылары мүшелерінің оралмандарды бейімдеу және кіріктіру орталығында уақытша
болуы және оларға бейімдеу қызметтерін көрсету ережесін бекіту
туралы
Еңбекмині-
нің
бұйрығы
Еңбекмині
2007
жылғы
қыркүйек
5
Оралман және босқын
мәртебелерін беру ережесін бекіту туралы
Еңбекмині-
нің
бұйрығы
Еңбекмині
2007
жылғы
қыркүйек
6
Оралмандар мен олардың отбасылары мүшелерінің уақытша орналастыру
орталығында болу ережесін бекіту туралы
Еңбекмині-
нің
бұйрығы
Еңбекмині
2007
жылғы
қыркүйек
Ескертпе:  аббревиатураның толық жазылуы:
Еңбекмині - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам миграции"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 сентября 2007 года N 244-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 6 июля 2007 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам миграции" (далее - перечень).
2. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан:
1) разработать и внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 сентября 2007 года N 244-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 6 июля 2007 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты
Республики Казахстан по вопросам миграции"
N
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
завершения
Государствен-
ный орган,
ответственный за исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1
Об утверждении
Правил включения
в квоту иммиграции
оралманов
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН
Сентябрь
2007 года
2
О внесении изменений
и дополнений в
некоторые решения
Правительства
Республики Казахстан
Постановления
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН
Сентябрь
2007 года
3
Об утверждении формы
удостоверения
оралмана
Приказ МТСЗН
МТСЗН
Сентябрь
2007 года
4
Об утверждении
Правил временного
пребывания оралманов
и членов их семей
в центре адаптации и
интеграции оралманов
и оказании им
адаптационных услуг
Приказ МТСЗН
МТСЗН
Сентябрь
2007 года
5
Об утверждении
Правил присвоения
статусов оралмана и
беженца
Приказ МТСЗН
МТСЗН
Сентябрь
2007 года
6
Об утверждении
Правил пребывания
оралманов и членов
их семей в центре
временного размещения
Приказ МТСЗН
МТСЗН
Сентябрь
2007 года
Примечание:  расшифровка аббревиатуры:
МТСЗН - Министерство труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан