Э.В. Огай туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 25 ақпандағы N 28-ө Өкімі
Эдуард Викторович Огай Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің штаттан тыс кеңесшісі болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

Об Огай Э.В.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 февраля 2009 года № 28-р
Назначить Огай Эдуарда Викторовича внештатным советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов