Е.Т. Шұбатов туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 29 маусымдағы N 93-ө Өкімі
Ермек Тілекұлы Шұбатов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Индустриялық-инновациялық даму бөлімі меңгерушісінің орынбасары болып тағайындалсын.
Премьер-Министр                                     К. Мәсімов

О Шуватове Е.Т.
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 июня 2009 года № 93-р
Назначить Шуватова Ермека Тилековича заместителем заведующего Отделом индустриально-инновационного развития Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                              К. Масимов