"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне терроризмге қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 8 сәуірдегі Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2010 жылғы 27 мамырдағы № 78-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне терроризмге қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 8 сәуірдегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті (келісім бойынша):
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық акт қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2010 жылғы 27 мамырдағы
№ 78-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне терроризмге қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 8 сәуірдегі Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с № Атауы Актінің нысаны Орындалуына жауапты мемлекеттік орган Орындау мерзімі
1
Терроризмге қарсы операцияларды жүргізу кезінде ұйымдарға немесе жеке тұлғаларға тиесілі көлік құралдарын пайдалануға байланысты зиянды өндіріп алу туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰҚК (келісім бойынша)
2010 жылғы маусым
2
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 наурыздағы № 284қбпү қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰҚК (келісім бойынша)
2010 жылғы маусым
3
Террористік қатынастарға бейім объектілердің тізбесін бекіту туралы
ҰҚК Төрағасының бұйрығы
ҰҚК (келісім бойынша)
2010 жылғы маусым
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
ҰҚК - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 8 апреля 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия терроризму"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 мая 2010 года № 78-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 8 апреля 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия терроризму" (далее - перечень).
2. Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию):
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующий ведомственный нормативный правовой акт и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 мая 2010 года № 78-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 8 апреля 2010 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам противодействия
терроризму"
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма
завершения
Государственный
орган, ответственный
за исполнение
Срок
исполнения
1
Об утверждении
Правил
возмещения
ущерба,
связанного с
использованием
при проведении
антитеррорис-
тической
операции
транспортных
средств,
принадлежащих
организациям или
физическим лицам
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
КНБ
(по согласованию)
Июнь
2010 года
2
О внесении
изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики
Казахстан от 30
марта 2005 года
№ 284дсп
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
КНБ
(по согласованию)
Июнь
2010 года
3
Об утверждении
перечня
объектов,
уязвимых в
террористическом
отношении
Приказ
Председателя
КНБ
КНБ
(по согласованию)
Июнь
2010 года
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан