"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтық заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 25 наурыздағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 52-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне азаматтық заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 25 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі:
1) мемлекеттік органдармен бірлесіп, тізбеге сәйкес нормативтік
құқықтық актінің жобасын әзірлесін және заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2011 жылғы 20 сәуірдегі
№ 52-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
азаматтық заңнаманы жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының
2011 жылғы 25 наурыздағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындалу мерзімі
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Әділетмині
2011 жылғы мамыр
2.
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Әділетминінің бұйрығы
Әділетмині
2011 жылғы мамыр
3.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қаржыминінің бұйрығы
Қаржымині
2011 жылғы мамыр
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 25 марта 2011 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования гражданского законодательства"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 52-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 25 марта 2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования гражданского законодательства» (далее - перечень).
2. Министерству юстиции Республики Казахстан:
1) совместно с государственными органами разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 20 апреля 2011 года № 52-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в
целях реализации Закона Республики Казахстан от 25 марта
2011 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
совершенствования гражданского законодательства»
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта Государственный
орган,
ответственный за
исполнение
Срок
исполнения
1.
О внесении
изменений в
некоторые решения
Правительства
Республики
Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЮ
Май
2011 года
2.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые приказы
Министра юстиции
Республики
Казахстан
Приказ МЮ
МЮ
Май
2011 года
3.
О внесении
изменений и
дополнений в
некоторые приказы
Министра финансов
Республики
Казахстан
Приказ МФ
МФ
Май
2011 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МЮ - Министерство юстиции Республики Казахстан
МФ - Министерство финансов Республики Казахстан