Астана қаласының маңындағы азық-түлік белдеуін дамыту бойынша шаралар кешенін әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 105-ө Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 7 қарашадағы N 205-ө Өкімімен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Премьер-Министрінің 2012.11.07 N 205-ө Өкімімен.
Астана қаласының маңында азық-түлік белдеуін дамыту жөніндегі Мемлекет басшысының тапсырмасын іске асыру мақсатында:
1. Мынадай құрамдағы жұмыс тобы құрылсын:
Мамытбеков                  - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асылжан Сарыбайұлы            шаруашылығы министрі, жетекші
Толыбаев                    - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Еркінұлы                шаруашылығы вице-министрі, жетекшінің
орынбасары
Отаров                      - Ақмола облысы әкімінің бірінші
Қадырхан Махмұтұлы            орынбасары
Рақымбеков                  - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Төлеутай Сатайұлы
Сұлтанбеков                 - Астана қаласы әкімінің орынбасары
Қанат Таңатарұлы
Дәленов                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы             вице-министрі
Ескендіров                  - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Абай Мұқашұлы                 даму және сауда вице-министрі
Оспанов                     - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Кеңес Сәрсенғалиұлы           сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің төрағасы
Бейсенғалиев                - «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі»
Берік Тұрсынбекұлы            акционерлік қоғамының Басқарма төрағасы
(келісім бойынша)
Құрманғалиев                - «Aстана» әлеуметтік-кәсіпкерлік
Нұрлан Төлеуұлы               корпорациясы» акционерлік қоғамының
Басқарма төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Хусайынов                   - «Сарыарқа» әлеуметтік-кәсіпкерлік
Руслан Кинебайұлы             корпорациясы» акционерлік қоғамының
Басқарма төрағасының бірінші орынбасары
(келісім бойынша)
Байманов                    - «Есіл» әлеуметтік-кәсіпкерлік
Айдар Итемгенұлы              корпорациясы» акционерлік қоғамының
Басқарма төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
2. Жұмыс тобы:
1) 2011 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде Астана қаласының маңындағы азық-түлік белдеуін дамыту жөніндегі ұсыныстар әзірлесін;
2) 2011 жылғы 1 қазанға дейінгі мерзімде «Қазақстан Республикасында агроөнеркәсіптік кешенді дамыту жөніндегі 2010-2014 жылдарға арналған бағдарламаны бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қазандағы № 1052 қаулысына Астана қаласының маңындағы азық-түлік белдеуін дамыту мәселелерін көздейтін өзгерістер мен толықтырулар енгізу жөнінде ұсыныс әзірлесін.

О создании рабочей группы по выработке комплекса мер по развитию продовольственного пояса вокруг города Астаны
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 105-р. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 ноября 2012 года № 205-р
Сноска. Утратило силу распоряжением Премьер-Министра РК от 07.11.2012 № 205-р.
В целях реализации поручения Главы государства по развитию продовольственного пояса вокруг города Астаны:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Мамытбеков                  - Министр сельского хозяйства
Асылжан Сарыбаевич            Республики Казахстан, руководитель
Толибаев                    - вице-министр сельского хозяйства
Марат Еркинович               Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Отаров                      - первый заместитель акима
Кадырхан Махмутович           Акмолинской области
Рахимбеков                  - заместитель акима Карагандинской
Толеутай Сатаевич             области
Султанбеков                 - заместитель акима города Астаны
Канат Танатарович
Даленов                     - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович            Казахстан
Искандиров                  - вице-министр экономического развития и
Абай Мукашевич                торговли Республики Казахстан
Оспанов                     - председатель Комитета государственного
Кенес Сарсенгалиевич          санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Бейсенгалиев                - председатель Правления акционерного
Берик Турсынбекович           общества "Национальный управляющий
Холдинг "КазАгро" (по согласованию)
Курмангалиев                - заместитель председателя Правления
Нурлан Тулеуович              акционерного общества "Социально-
предпринимательская корпорация "Aстана"
(по согласованию)
Хусайнов                    - первый заместитель председателя
Руслан Кинебаевич             Правления акционерного общества
Социально-предпринимательская
корпорация "Сарыарка" (по согласованию)
Байманов                    - заместитель председателя Правления
Айдар Итемгенович             акционерного общества "Социально-
предпринимательская корпорация "Есиль"
(по согласованию).
2. Рабочей группе:
1) в срок до 1 июля 2011 года выработать предложения по развитию продовольственного пояса вокруг города Астаны;
2) в срок до 1 октября 2011 года выработать предложение по внесению изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2010 года № 1052 "Об утверждении Программы по развитию агропромышленного комплекса в Республике Казахстан на 2010-2014 годы", предусматривающие вопросы по развитию продовольственного пояса вокруг города Астаны.

3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                          К. Мәсімов

3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                                  К. Масимов