"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 13 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 31 қаңтардағы № 19-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 13 қаңтардағы Заңын iске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi (бұдан әрi – тiзбе) бекiтiлсiн.
2. Мемлекеттік органдар:
1) тiзбеге сәйкес нормативтiк құқықтық актiлердiң жобаларын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының Үкiметiне бекітуге енгiзсiн;
2) тиiстi ведомстволық нормативтiк құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкiметiн қабылданған шаралар туралы хабардар етсiн.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 31 қаңтардағы
№ 19-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012
жылғы 13 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы
қажет нормативтiк құқықтық актiлердiң тiзбесi
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині, ЭДСМ
2012 жылғы ақпан
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2012 жылғы ақпан
3.
«Отандық әлеуеттi өнiм берушiлердiң санаттарын мемлекеттiк қолдау шараларын айқындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1353 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИЖТМ
2012 жылғы ақпан
4.
«Мемлекеттік сатып алуды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы № 1301 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині, мүдделі мемлекеттік органдар
2012 жылғы ақпан
5.
Электрондық мемлекеттік сатып алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині, мүдделі мемлекеттік органдар
2012 жылғы ақпан
6.
Аукцион тәсілімен жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алу мәні болып табылатын тауарлардың, жұмыстардың, қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2012 жылғы ақпан
7.
Қазақстан Республикасының сайлау туралы заңнамасында көзделген тауарлар мен қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ОСК (келісім бойынша)
2012 жылғы ақпан
8.
Тапсырыс берушілер конкурс қорытындысы шыққанға және мемлекеттік сатып алу туралы шарт күшіне енгенге дейінгі кезеңге іркіліссіз қызметті қамтамасыз ету үшін, сондай-ақ бір көзден сатып алатын күнделiктi немесе апта сайынғы қажеттi тауарлардың, жұмыстардың, көрсетiлетiн қызметтердiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2012 жылғы ақпан
9.
«Тауарларды, жұмыстарды, көрсетiлетiн қызметтердi сатып алу кезiнде қазақстандық мазмұнның көлемi туралы ақпаратты ескере отырып, есептiлiктi жинау, қорыту және талдау ережесiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 647 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2012 жылғы ақпан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ИЖТМ – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
ЭДСМ – Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі
ОСК – Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 13 января 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственных закупок"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 января 2012 года № 19-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 13 января 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам государственных закупок» (далее – перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от « » 2012 года №
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях
реализации Закона Республики Казахстан от 13 января 2012 года
«О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные
акты Республики Казахстан по вопросам государственных закупок»
п/п
Наименование
нормативного
правового акта
Форма акта
Государствен-
ные органы,
ответственные
за исполнение
Срок
исполне-
ния
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений в
некоторые решения
Правительства
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ, МЭРТ
Февраль
2012 года
2.
О признании утратившими
силу некоторых решений
Правительства
Республики Казахстан
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Февраль
2012 года
3.
О внесении изменения в
постановление
Правительства
Республики Казахстан от
29 декабря 2007 года
№ 1353 «Об определении
мер государственной
поддержки категорий
отечественных
потенциальных поставщиков»
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИНТ
Февраль
2012 года
4.
О внесении изменений и
дополнений в
постановление
Правительства
Республики Казахстан от
27 декабря 2007 года
№ 1301 «Об утверждении
Правил осуществления
государственных закупок»
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ,
заинтересованные
государственные
органы
Февраль
2012 года
5.
Об утверждении Правил
проведения электронных
государственных закупок
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ,
заинтересованные
государственные
органы
Февраль
2012 года
6.
Об утверждении перечня
товаров, работ, услуг,
являющихся предметом
государственных
закупок, осуществляемых
способом аукциона
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Февраль
2012 года
7.
Об утверждении перечня
товаров и услуг,
предусмотренных
законодательством
Республики Казахстан о
выборах
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
ЦИК (по
согласованию)
Февраль
2012 года
8.
Об утверждении перечня
товаров, работ, услуг
ежедневной или
еженедельной
потребности,
приобретаемых
заказчиками для
обеспечения
бесперебойной
деятельности, а
также из одного
источника на период до
подведения итогов
конкурса и вступления в
силу договора о
государственных
закупках
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Февраль
2012 года
9.
О внесении изменений в
приказ Министра
финансов Республики
Казахстан от 30 декабря
2008 года № 647 «Об
утверждении Правил
сбора, обобщения и
анализа отчетности
с учетом информации об
объемах казахстанского
содержания при
закупках товаров,
работ, услуг»
Приказ
Министра
финансов
Республики
Казахстан
МФ
Февраль
2012 года
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан
МИНТ – Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
МЭРТ – Министерство экономического развития и торговли Республики Казахстан
ЦИК – Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан