2012 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы Үкіметінің кеңейтілген мәжілісінде Мемлекет басшысы берген тапсырмаларды орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 1 ақпандағы № 22-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған 2012 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы Үкіметінің кеңейтілген мәжілісінде Мемлекет басшысы берген тапсырмаларды орындау жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарлары, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі (келісім бойынша), орталық және жергілікті атқарушы органдардың бірінші басшылары, «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамының, «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акиионерлік қоғамының басқарма төрағалары Іс-шаралар жоспарының мүлтіксіз әрі уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасарлары Іс-шаралар жоспарында көзделген бекітуге сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігімен, орталық және жергілікті атқарушы органдармен тікелей өзара іс-қимыл жасауды қамтамасыз етсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 1 ақпандағы
№ 22-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кеңейтілген мәжілісінде
Мемлекет басшысы берген тапсырмаларды орындау жөніндегі
ІС-ШАРАЛАР ЖОСПАРЫ

Об утверждении Плана мероприятий по исполнению поручений Главы государства, данных на расширенном заседании Правительства Республики Казахстан 27 января 2012 года
Распоряжение Премьер-Министр Республики Казахстан от 1 февраля 2012 года № 22-р
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по исполнению поручений Главы государства, данных на расширенном заседании Правительства Республики Казахстан 27 января 2012 года (далее - План мероприятий).
2. Заместителям Премьер-Министра Республики Казахстан, Национальному Банку Республики Казахстан (по согласованию), первым руководителям центральных и местных исполнительных органов, председателям правлений акционерного общества «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына», акционерного общества «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» обеспечить неукоснительное и своевременное исполнение Плана мероприятий.
3. Заместителям Премьер-Министра Республики Казахстан обеспечить непосредственное взаимодействие с Администрацией Президента Республики Казахстан, с центральными и местными исполнительными органами в соответствии с закреплением, предусмотренным Планом мероприятий.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения оставляю за собой.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 1 февраля 2012 года № 22-р
ПЛАН МЕРОПРИЯТИИ
по исполнению поручений Главы государства,
данных на расширенном заседании Правительства Республики Казахстан