"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне валюталық реттеу және валюталық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 6 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 8 ақпандағы № 28-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне валюталық реттеу және валюталық бақылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 6 қаңтардағы Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актінің жобасын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Мемлекеттік органдар тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және Қазақстан Республикасының Үкіметін қабылданған шаралар туралы хабардар етсін.
Премьер-Министр                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2012 жылғы 8 ақпандағы
№ 28-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
валюталық реттеу және валюталық бақылау мәселелері бойынша
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 6 января 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам валютного регулирования и валютного контроля"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 8 февраля 2012 года № 28-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 6 января 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам валютного регулирования и валютного контроля" (далее - перечень).
2. Министерству финансов Республики Казахстан разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проект нормативного правового акта согласно перечню.
3. Государственным органам принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр                            К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 3 февраля 2012года № 28-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо

Республикасының 2012 жылғы 6 қаңтардағы Заңын іске асыру
мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің
тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
1.
«Кеден органдары лауазымды адамдарының тауарларға кедендік тазартуды жасау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 қазандағы № 1058 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2012 жылғы ақпан
2.
Қазақстан Республикасында экспорт-импорт валюта бақылауын жүзеге асыру ережесін бекіту туралы
ҰБ Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2012 жылғы ақпан
3.
«Әкетілетін қолма-қол шетел валютасының шығу заңдылығын растайтын құжаттардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2005 жылғы 29 қазандағы № 133 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
ҰБ Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2012 жылғы ақпан
4.
«Валюталық түсімнің түсуі туралы қорытындының нысанын және оны беру тәртібін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 629 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Бұйрық
Қаржымині
2012 жылғы ақпан
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
ҰБ – Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі

в целях реализации Закона Республики Казахстан от 6 января 2012 года
"О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам валютного
регулирования и валютного контроля"
п/п
Наименование
нормативного правового акта
Форма акта
Государственный
орган,
ответственный за
исполнение
Срок
исполнения
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменения в постановление
Правительства Республики Казахстан от
12 октября 2010 года № 1058
«Об утверждении Правил совершения
таможенной очистки товаров
должностными лицами таможенных
органов»
Постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
Февраль
2012 года
2.
Об утверждении Правил осуществления
экспортно-импортного валютного
контроля в Республике Казахстан
Постановление
Правления НБ
НБ (по
согласованию)
Февраль
2012 года
3.
О признании утратившим силу
постановления Правления Национального
Банка Республики Казахстан от 29
октября 2005 года № 133 «Об
утверждении Перечня документов,
подтверждающих легальность
происхождения вывозимой наличной
иностранной валюты»
Постановление
Правления НБ
НБ (по
согласованию)
Февраль
2012 года
4.
О внесении изменений и дополнений в
Приказ Министра финансов Республики
Казахстан от 30 декабря 2008 года №
629 «Об утверждении формы заключения о
поступлении валютной выручки и порядка
его представления»
Приказ
МФ
Февраль
2012 года