"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы 27 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-министрінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 115-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 қыркүйектегі № 172-ө Өкімі
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 27 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі іс-шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2012 жылғы 9 маусымдағы № 115-ө өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2012 жылғы 27 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық және нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 1-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
«2012 жылғы желтоқсан».
Премьер-Министр                                 К. Мәсімов

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 115-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 14 сентября 2012 года № 172-p
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 июня 2012 года № 115-р «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений» следующее изменение:
в перечне правовых и нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений», утвержденном указанным распоряжением:
графу 5 строки, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
«Декабрь 2012 года».
Премьер-Министр                            К. Масимов