Қазақстан Республикасының Президенті - Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы "Қазақстан - 2050" стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты" атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі басымдықтарын түсіндіру бойынша "Bnews" сайтындағы үкіметтік баспасөз клубының конференцияларындағы орталық мемлекеттік органдардың бірінші басшылары отырыстарының кестесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 4-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі басымдықтарын түсіндіру бойынша «Bnews» сайтындағы үкіметтік баспасөз клубының конференцияларындағы орталық мемлекеттік органдардың бірінші басшылары отырыстарының кестесі (бұдан әрі – кесте) бекітілсін.
2. Орталық мемлекеттік органдар мен ұйымдар кестенің уақтылы орындалуын қамтамасыз етсін және іс-шара өткізілгеннен кейін екі күн мерзімде Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігіне кестенің орындалуы туралы ақпарат жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 1-күніне Қазақстан Республикасының Үкіметіне кестенің орындалуы туралы жиынтық ақпарат енгізсін.
4. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                                      С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 15 қаңтардағы
№ 4-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә.
Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050»
стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты
Қазақстан халқына Жолдауының негізгі басымдықтарын түсіндіру
бойынша «Bnews» сайтындағы үкіметтік баспасөз клубының
конференцияларындағы орталық мемлекеттік органдардың бірінші
басшылары отырыстарының
кестесі
(іске асыру мерзімі: 2013 жылғы қаңтар – желтоқсан)

Об утверждении графика заседаний первых руководителей центральных государственных органов в конференциях правительственного пресс-клуба на сайте "Bnews" по разъяснению ключевых приоритетов Послания Президента Республики Казахстан - Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года "Стратегия "Казахстан - 2050": новый политический курс состоявшегося государства"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 января 2013 года 4-р
1. Утвердить прилагаемый график заседаний первых руководителей центральных государственных органов в конференциях правительственного пресс-клуба на сайте «Bnews» по разъяснению ключевых приоритетов Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства» (далее – график).
2. Центральным государственным органам и организациям обеспечить своевременное исполнение графика и в двухдневный срок после проведения мероприятия направлять в Министерство культуры и информации Республики Казахстан информацию об исполнении графика.
3. Министерству культуры и информации Республики Казахстан ежеквартально к 1 числу месяца, следующего за отчетным кварталом, вносить в Правительство Республики Казахстан сводную информацию об исполнении графика.
4. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            С. Ахметов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 15 января 2013 года № 4-р
График
заседаний первых руководителей центральных государственных
органов в конференциях правительственного пресс-клуба на сайте
«Bnews» по разъяснению ключевых приоритетов Послания Президента
Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу
Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан –
2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
(срок реализации: январь – декабрь 2013 года)

Ескерту. Отырыстардың кестесі жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің 28.02.2013 № 41-ө Өкімімен.
Р/с
Спикер
Сөз сөйлеу тақырыбы
Өткізу мерзімі
1
2
3
4
1.
Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің төрағасы Қ.Қ. Лама Шариф
Діни ахуал және Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру
Қаңтар
2.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары Т.Ж. Жанжүменов
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін іске асыру
Ақпан
3.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің төрағасы Ә.М. Байменов
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін іске асыру
Наурыз
4.
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрі С.М. Мыңбаев
Қазақстанның мұнай-газ саласының дамуы
Сәуір
5.
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі В.В. Петров
Жаңа қазақстандық патриотизм Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі қызметінің негіз қалаушы қағидаттарының бірі ретінде
Сәуір
6.
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрі А.Қ. Жұмағалиев
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының аясында көлік саласындағы серпінді жобаларды іске асыру барысы туралы
Мамыр
7.
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің мүшесі А.В. Горяинов
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін іске асыру
Мамыр
8.
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму министрлігі Жер ресурстарын басқару комитетінің төрағасы К.М. Отаров
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін іске асыру
Мамыр
9.
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары З.Х. Баймолдина
Зияткерлік меншік құқығы мен авторлық құқықты қорғау
Маусым
10.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің бірінші орынбасары – Министрліктің Штаб бастықтары комитетінің төрағасы С.Ә. Жасұзақов
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін іске асыру
Маусым
11.
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі В.К. Божко
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайлардан азаматтардың қауіпсіздігін нығайту бойынша жүргізілетін жұмысы туралы
Шілде
12.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі Б.Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру бойынша Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі қабылдап жатқан шаралар
Шілде
13.
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі М.Т. Өмірияев
Жер шаруашылығындағы инновациялық технологиялар
Тамыз
14.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары Б.Ә. Майкеев
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі ережелерін іске асыру
Тамыз
15.
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігінің төрағасы Е.Т. Қожағапанов
Спорт және дене шынықтыру – денсаулық кепілі
Тамыз
16.
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің төрағасы А.А. Смайылов
Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуы
Қыркүйек
17.
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігінің төрағасы Т.А. Мұсабаев
Ғарыштық жобалардың іске асырылу барысы туралы
Қыркүйек
18.
Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттік жоспарлау министрі Е.А. Досаев
Жаңа бағыттың экономикалық саясаты
Қыркүйек
19.
Қазақстан Республикасының Өңірлік даму вице-министрі С.К. Нокин

Сноска. График заседаний в редакции распоряжения Премьер-Министра РК от 28.02.2013 № 41-р.
№ п/п
Спикер
Тема выступления
Срок проведения
1
2
3
4
1.
Председатель Агентства Республики Казахстан по делам религий Лама Шариф К.К.
Религиозная ситуация и реализация  Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Январь
2.
Заместитель Министра обороны Республики Казахстан Жанжуменов Т.Ж.
Реализация основных положений Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Февраль
3.
Председатель Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы Байменов А.М.
Реализация основных положений Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Март
4.
Министр нефти и газа Республики Казахстан Мынбаев С.М.
Развитие нефтегазовой отрасли Казахстана
Апрель
5.
Вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан Петров В.В.
Новый казахстанский патриотизм как один из основополагающих принципов деятельности Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
Апрель
6.
Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Жумагалиев А.К.
О ходе реализации прорывных проектов в транспортной отрасли в рамках Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Май
7.
Член Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета Горяинов А.В.
Реализация основных положений Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Май
8.
Председатель Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан Отаров К.М.
Реализация основных положений Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Май
9.
Заместитель Министра юстиции Республики Казахстан Баймолдина З.Х.
Защита прав интеллектуальной собственности и авторских прав
Июнь
10.
Первый заместитель Министра – председатель Комитета начальников штаба Министерства обороны Республики Казахстан Жасузаков С.А.
Реализация основных положений Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Июнь
11.
Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан Божко В.К.
О проводимой Министерством по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан работе по укреплению безопасности граждан от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
Июль
12.
Министр финансов Республики Казахстан Жамишев Б.Б.
Меры, принимаемые Министерством финансов Республики Казахстан по реализации Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Июль
13.
Вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан Умирьяев М.Т.
Инновационные технологии в земледелии
Август
14.
Заместитель Министра обороны Республики Казахстан Майкеев Б.А.
Реализация основных положений Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Август
15.
Председатель Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры Кожагапанов Е.Т.
Спорт и физкультура – ключ к здоровью
Август
16.
Председатель Агентства Республики Казахстан по статистике Смаилов А.А.
Социально-экономическое развитие Республики Казахстан
Сентябрь
17.
Председатель Национального космического агентства Республики Казахстан Мусабаев Т.А.
О ходе реализации космических проектов
Сентябрь
18.
Министр экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан Досаев Е.А.
Экономическая политика нового курса
Сентябрь
19.
Вице-министр регионального развития Республики Казахстан Нокин С.К.

Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғыртудың 2011 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасының аясында үйлерді жөндеу, 2011 - 2020 жылдарға арналған «Ақ бұлақ» бағдарламасын іске асыру, «Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасы
Қыркүйек
20.
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Е.Ә. Ыдырысов
Қазақстан – 2050 стратегиясы: дәйекті де болжамды сыртқы саясат – ұлттық мүдделерді ілгерілету мен өңірлік және жаһандық қауіпсіздікті нығайту
Қазан
21.
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрі Б.Т. Жұмағұлов
Білім және кәсіби дағдылар – отандық білім беру жүйесін дамытудың түйінді факторлары
Қазан
22.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі Ә.Ө. Исекешев
ҮИИДМБ іске асырылу барысы туралы
Қазан
23.
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің төрағасы Б.Б. Қуандықов
Бәсекелестікті және тұтынушылардың құқығын қорғау мәселелері
Қазан
24.
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің төрағасы М.М. Оспанов
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының аясындағы тарифтік саясат туралы
Қазан
25.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бірінші орынбасары М.Ғ. Демеуов
Қоғамдық тәртіпті қамтамасыз ету, қылмыстылықпен және құқық бұзушылықпен күрес
Қазан
26.
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Е.Ә. Байжүнісов
Денсаулық сақтаудың ұлттық жүйесін жаңғырту туралы
Қазан
27.
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі Н.Ж. Қаппаров
«Жасыл» экономика – орнықты дамудың жаңа парадигмасы
Қараша
28.
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі С.С. Әбденов
Әлеуметтік саясаттың және халықты жұмыспен қамтудың негізгі бағыттары
Қараша
29.
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар вице-министрі Ж.А. Смайылов
Білім және кәсіби дағдылар – Министрлік жүйесіндегі білім беретін ұйымдар қызметіндегі түйінді бағдарлар
Қараша
30.
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі М.А. Құл-Мұхаммед
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының іске асырылуы туралы
Желтоқсан
31.
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары С.Н. Громов
Қазақстан Республикасының Президенті – Ұлт Көшбасшысы Н.Ә. Назарбаевтың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы «Қазақстан – 2050» стратегиясы: қалыптасқан мемлекеттің жаңа саяси бағыты» атты Қазақстан халқына Жолдауының іске асырылуы туралы
Желтоқсан

Ремонт домов в рамках программы  модернизации ЖКХ на 2011-2020 гг., реализация программы «Ақ бұлақ» на 2011-2020 гг., программа «Доступное жилье – 2020»
Сентябрь
20.
Министр иностранных дел Республики Казахстан Идрисов Е.А.
Стратегия Казахстан – 2050: последовательная и предсказуемая внешняя политика – продвижение национальных интересов и укрепление региональной и глобальной безопасности
Октябрь
21.
Министр образования и науки Республики Казахстан Жумагулов Б.Т.
Знания и профессиональные навыки – ключевые факторы развития отечественной системы образования
Октябрь
22.
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан – Министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан Исекешев А.О.
О ходе реализации ГПФИИР
Октябрь
23.
Председатель Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции Куандыков Б.Б.
Вопросы защиты конкуренции и прав потребителей
Октябрь
24.
Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий Оспанов М.М.
О тарифной политике через призму Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Октябрь
25.
Первый заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан Демеуов М.Г.
Обеспечение общественного порядка, борьба с преступностью и правонарушениями
Октябрь
26.
Вице-министр здравоохранения Республики Казахстан Байжунусов Э.А.
О модернизации национальной системы здравоохранения
Октябрь
27.
Министр охраны окружающей среды Республики Казахстан Каппаров Н.Д.
«Зеленая» экономика – новая парадигма устойчивого развития
Ноябрь
28.
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Абденов С.С.
Основные направления социальной политики и обеспечения занятостью населения
Ноябрь
29.
Вице-министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан Смаилов Ж.А.
Знания и профессиональные навыки – ключевые ориентиры в деятельности обучающих организаций в системе Министерства
Ноябрь
30.
Министр культуры и информации Республики Казахстан Кул-Мухаммед М.А.
О реализации Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Декабрь
31.
Заместитель Министра обороны Республики Казахстан Громов С.Н.
О реализации Послания Президента Республики Казахстан – Лидера Нации Н.А. Назарбаева народу Казахстана от 14 декабря 2012 года «Стратегия «Казахстан – 2050»: новый политический курс состоявшегося государства»
Декабрь