"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 15 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 7 ақпандағы 19-ө Өкімі
1. Қоса беріліп отырған «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 15 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр                                      С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2013 жылғы 7 ақпандағы
№ 19-ө өкімімен
бекітілген
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ішкі әскерлері
мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»
2013 жылғы 15 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңын іске
асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық
актілердің тізбесі
Р/с
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік органдар
Әзірлеу және Үкіметке енгізу мерзімі
1
2
3
4
5
1.
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
2013 жылғы
ақпан
2.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
2013 жылғы
ақпан
3.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің бұйрығы
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
2013 жылғы
ақпан

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 15 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 февраля 2013 года 19-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 января 2013 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (далее - перечень).
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Mинистp                            С.Ахметов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 7 февраля 2013 года № 19-р
Перечень
нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в
целях реализации Закона Республики Казахстан от 15 января 2013
года «О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
Внутренних войск Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»
№ п/п
Наименование нормативного правового акта
Форма акта
Государственные органы, ответственные за исполнение
Срок разработки и внесения в Правительство
1
2
3
4
5
1.
О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Февраль
2013 года
2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Февраль
2013 года
3.
О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Февраль
2013 года