"Рұқсат беру жүйесін жетілдірудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы № 47-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 75-ө өкімі
«Рұқсат беру жүйесін жетілдірудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2009 жылғы 30 наурыздағы № 47-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкімге 2-қосымшада:
рұқсат беру құжаттарын қайта қарау және оңтайландыру жөніндегі сараптама тобының құрамына мыналар енгізілсін:
Жұманғарин               - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
Серік Мақашұлы             вице-министрі, жетекші
Сатиев                   - «Нұр Отан» халықтық - демократиялық
Серік Аманжолұлы           партиясы Инновациялық комитетінің
Инновациялық даму бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
мына:
«Сәркеев                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Бақытжан Құрманбайұлы      және сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi
дамыту комитеті төрағасының орынбасары»,
«Бекешев                 - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Бауыржан Бейсенбайұлы      және сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi
дамыту саясаты департаментiнiң директоры,
жетекшiнiң орынбасары»,
«Жүргенова               - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Айгүл Біржанқызы           және сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi
дамыту саясаты департаментiнiң басқарма
бастығы, хатшы»,
«Бұзырбаев               - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Ерлан Маркленұлы           және сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi
дамыту саясаты департаментi директорының
орынбасары»,
«Мырзахметов             - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Мұхтар Жұмабекұлы          және сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi
дамыту саясаты департаментiнiң басқарма
бастығы»,
«Әмiрғалина              - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму
Құралай Игiлiкқызы         және сауда министрлiгi Кәсiпкерлiктi
дамыту саясаты департаментiнiң
сарапшысы»,
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Бекешев                 - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Бауыржан Бейсенбайұлы      министрлігі Кәсiпкерлiктi дамыту саясаты
департаментiнiң директоры, жетекшiнiң
орынбасары»,
«Жүргенова               - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Айгүл Біржанқызы           министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту саясаты
департаментiнiң басқарма бастығы, хатшы»,
«Бұзырбаев               - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Ерлан Маркленұлы           министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту саясаты
департаментi директорының орынбасары»,
«Мырзахметов             - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Мұхтар Жұмабекұлы          министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту саясаты
департаментінің басқарма бастығы»,
«Әмiрғалина              - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Құралай Игiлiкқызы         министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту саясаты
департаментiнiң сарапшысы»,
«Сәркеев                 - Қазақстан Республикасы Өңірлік даму
Бақытжан Құрманбайұлы      министрлiгi Кәсiпкерлiктi дамыту комитеті
төрағасының орынбасары»;
көрсетілген құрамнан Марат Әпсеметұлы Құсайынов, Рустам Александрович Ақбердин, Сабыржан Мәжитұлы Қаппасов, Зәуре Әбдіқұлқызы Әбдіраман, Виктор Продедович шығарылсын.
Премьер-Министр                        С. Ахметов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 47-р "О некоторых вопросах совершенствования разрешительной системы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 75-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 47-р «О некоторых вопросах совершенствования разрешительной системы» следующие изменения:
в приложение 2 к указанному распоряжению:
ввести в состав экспертной группы по пересмотру и оптимизации разрешительных документов:
Жумангарина                 - вице-министра регионального развития
Серика Макашевича             Республики Казахстан, руководителем
Сатиева Серика              - заведующего Отделом инновационного
Аманжоловича                  развития Инновационного комитета
народно-демократической партии «Нур
Отан» (по согласованию);
строки:
«Бекешев                    - директор Департамента политики развития
Бауржан Бейсенбаевич          предпринимательства Министерства
экономического развития и торговли
Республики Казахстан, заместитель
руководителя»,
«Джургенова                 - начальник управления Департамента
Айгуль Биржановна             политики развития предпринимательства
Министерства экономического развития и
торговли Республики Казахстан,
секретарь»,
«Бузурбаев                  - заместитель директора Департамента
Ерлан Маркленович             политики развития предпринимательства
Министерства экономического развития и
торговли Республики Казахстан»,
«Мырзахметов                - начальник управления Департамента
Мухтар Жумабекович            политики развития предпринимательства
Министерства экономического развития и
торговли Республики Казахстан»,
«Амиргалина                 - эксперт Департамента политики развития
Куралай Игликовна             предпринимательства Министерства
экономического развития и торговли
Республики Казахстан»,
«Саркеев                    - заместитель председателя Комитета
Бахытжан Курманбаевич         развития предпринимательства
Министерства экономического развития
и торговли Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Бекешев                    - директор Департамента политики развития
Бауржан Бейсенбаевич          предпринимательства Министерства
регионального развития Республики
Казахстан, заместитель руководителя»,
«Джургенова                 - начальник управления Департамента
Айгуль Биржановна             политики развития предпринимательства
Министерства регионального развития
Республики Казахстан, секретарь»,
«Бузурбаев Ерлан            - заместитель директора Департамента
Маркленович                   политики развития предпринимательства
Министерства регионального развития
Республики Казахстан»,
«Мырзахметов                - начальник управления Департамента
Мухтар Жумабекович            политики развития предпринимательства
Министерства регионального развития
Республики Казахстан»,
«Амиргалина                 - эксперт Департамента политики развития
Куралай Игликовна             предпринимательства Министерства
регионального развития Республики
Казахстан»,
«Саркеев                    - заместитель председателя Комитета
Бахытжан Курманбаевич         развития предпринимательства
Министерства регионального развития
Республики Казахстан»;
вывести из указанного состава Кусаинова Марата Апсеметовича, Акбердина Рустама Александровича, Каппасова Сабыржана Мажитовича, Абдираман Зауре Абдыкулкызы, Продедовича Виктора.
Премьер-Министр                            С. Ахметов