Агроөнеркәсіптік кешенмен аралас салаларды дамыту жөніндегі стратегиялық бағдарламалық құжаттарды түзету бойынша ұсыныстарды әзірлеу үшін жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 15 мамырдағы № 81-ө өкімі
Агроөнеркәсіптік кешенмен аралас салаларды дамыту жөніндегі стратегиялық бағдарламалық құжаттарды түзету бойынша ұсыныстарды әзірлеу мақсатында:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Сағынтаев            - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Бақытжан Әбдірұлы      бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасының
Өңірлік даму министрі, басшы
Мамытбеков           - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
Асылжан Сарыбайұлы     министрі, басшының орынбасары
Ыбыраев              - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
Серік Нарсұлтанұлы     министрлігі Стратегия және корпоративтік даму
департаментінің директоры, хатшы
Рау                  - Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа
Альберт Павлович       технологиялар бірінші вице-министрі
Скляр                - Қазақстан Республикасының Көлік және
Роман Васильевич       коммуникация вице-министрі
Орынханов            - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Мұрат Қадесұлы         вице-министрі
Құсайынов            - Қазақстан Республикасының Экономика және
Марат Әпсеметұлы       бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Қырықбаев            - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Арман Оразбайұлы       ақпарат вице-министрі
Байжүнісов           - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Ерік Әбенұлы           вице-министрі
Жұманғарин           - Қазақстан Республикасының Өңірлік даму
Серік Мақашұлы         вице-министрі
Егемберді            - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
Ерғали Қуандықұлы      әлеуметтік қорғау вице-министрі
Шолпанқұлов          - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Берік Шолпанқұлұлы
Баймұқанов           - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау
Тимур Сұлтанбекұлы     агенттігі төрағасының орынбасары
Оқасов               - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар
Сейітқажы Қажыкенұлы   министрлігі аппаратының басшысы.
2. Жұмыс тобы 2013 жылғы 20 қазанға дейінгі мерзімде агроөнеркәсіптік кешенмен аралас салаларды дамыту жөніндегі стратегиялық бағдарламалық құжаттарды түзету бойынша ұсыныстарды әзірлесін және оларды Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр                       С. Ахметов

О создании рабочей группы для выработки предложений по корректировке стратегических программных документов по развитию смежных с агропромышленным комплексом отраслей
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 мая 2013 года № 81-р
В целях выработки предложений по корректировке стратегических программных документов по развитию смежных с агропромышленным комплексом отраслей:
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Сагинтаев                   - Первый заместитель Премьер-Министра
Бакытжан Абдирович            Республики Казахстан - Министр
регионального развития Республики
Казахстан, руководитель
Мамытбеков                  - Министр сельского хозяйства Республики
Асылжан Сарыбаевич            Казахстан, заместитель руководителя
Ибраев                      - директор Департамента стратегии и
Серик Нарсултанович           корпоративного развития Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, секретарь
Рау                         - первый вице-министр индустрии и новых
Альберт Павлович              технологий Республики Казахстан
Скляр                       - вице-министр транспорта и коммуникаций
Роман Васильевич              Республики Казахстан
Орунханов                   - вице-министр образования и науки
Мурат Кадесович               Республики Казахстан
Кусаинов                    - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович             планирования Республики Казахстан
Кырыкбаев                   - вице-министр культуры и информации
Арман Оразбаевич              Республики Казахстан
Байжунусов                  - вице-министр здравоохранения Республики
Эрик Абенович                 Казахстан
Жумангарин                  - вице-министр регионального развития
Серик Макашевич               Республики Казахстан
Егемберды                   - вице-министр труда и социальной защиты
Ергали Куандыкулы             населения Республики Казахстан
Шолпанкулов                 - вице-министр финансов Республики
Берик Шолпанкулович           Казахстан
Баймуканов                  - заместитель Председателя Агентства
Тимур Султанбекович           Республики Казахстан по защите
конкуренции
Окасов                      - руководитель аппарата Министерства по
Сейткаже Кажыкенович          чрезвычайным ситуациям Республики
Казахстан.
2. Рабочей группе в срок до 20 октября 2013 года выработать и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по корректировке стратегических программных документов по развитию смежных с агропромышленным комплексом отраслей.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр                            С. Ахметов