"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 4 шілдедегі заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № 119-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 12 қарашадағы № 179-ө өкімі
«Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 4 шілдедегі заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2013 жылғы 31 шілдедегі № 119-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы туралы» және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 4 шілдедегі заңдарын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірлері 2, 3, 4, 5 және 6-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
2.
Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасына міндетті мүшелік жарналардың шекті мөлшерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ӨДМ
2013 жылғы қараша
3.
Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасына міндетті мүшелік жарналарды төлеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ӨДМ
2013 жылғы қараша
4.
Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы съезінің шешімдеріне Қазақстан Республикасы Үкіметінің вето қою және келісу рәсімдері арқылы оны еңсеру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ӨДМ
2013 жылғы қараша
5.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ӨДМ (жинақтау), Еңбекмині, МГМ, БҒМ, ЭБЖМ, Қаржымині, ИЖТМ, ККМ, ҰҚК (келісім бойынша)
2013 жылғы қараша
6.
Тауар шығарылған елді айқындау, тауардың шығу тегі туралы сараптама актісін жасау және беру әрі тауардың шығу тегі туралы сертификатты ресімдеу, куәландыру және беру қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИЖТМ (жинақтау), ӨДМ
2014 жылғы мамыр
».
Премьер-Министр                            С. Ахметов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2013 года № 119-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 4 июля 2013 года "О Национальной палате предпринимателей Республики Казахстан" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 ноября 2013 года № 179-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 31 июля 2013 года № 119-р «О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 4 июля 2013 года «О Национальной палате предпринимателей Республики Казахстан» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан» следующие изменения:
в перечне нормативных правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации законов Республики Казахстан от 4 июля 2013 года «О Национальной палате предпринимателей Республики Казахстан» и «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан», утвержденном указанным распоряжением:
строки, порядковые номера 2, 3, 4, 5 и 6, изложить в следующей редакции:
«
2.
Об утверждении предельных размеров обязательных членских взносов в Национальную палату предпринимателей Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МРР
ноябрь 2013 года
3.
Об утверждении Правил уплаты обязательных членских взносов в Национальную палату предпринимателей Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МРР
ноябрь 2013 года
4.
Об утверждении Правил наложения вето Правительством Республики Казахстан на решения съезда Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан и его преодоления через согласительные процедуры
постановление Правительства Республики Казахстан
МРР
ноябрь 2013 года
5.
О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МРР (созыв), МТЗСН, МНГ, МОН, МЭБП, МФ, МИНТ, МТК, КНБ (по согласованию)
ноябрь 2013 года
6.
Об утверждении Правил определения страны происхождения товара, составления и выдачи акта экспертизы о происхождении товара и оформления, удостоверения и выдачи сертификата о происхождении товара и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление Правительства Республики Казахстан
МИНТ (созыв), МРР
май 2014 года
».
Премьер-Министр
С. Ахметов