"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 80-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 80-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 16 июля 2015 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О карантине растений"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 сентября 2015 года № 80-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 16 июля 2015 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О карантине растений" (далее – перечень).
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых и правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 10 сентября 2015 года № 80-р
Перечень

"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 16 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің немесе құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық актіні сапалы әзірлеу және уақтылы енгізу үшін жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.

нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 16 июля 2015 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О карантине растений"
п/п
Наименование нормативного правового акта или правового акта
Форма
акта
Государственные органы, ответственные за исполнение
Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качественную разработку и своевременное внесение нормативного правового акта
1
2
3
4
5
6
1.

"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
2015 жылғы қыркүйек
С.К. Омаров
2.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің "Өсімдіктер карантині республикалық орталығы" мемлекеттік мекемесін құру және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
2015 жылғы қыркүйек
С.К. Омаров
3.
"Өсімдіктер карантині жөніндегі іс-шараларды жүргізу үшін пестицидтердің (улы химикаттардың) қорын құру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-4/176 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
2015 жылғы қыркүйек
С.К. Омаров

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "О некоторых вопросах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
постановление
Правительства Республики Казахстан
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
сентябрь
2015 года
Омаров С.К.
2.
О создании государственного учреждения "Республиканский центр карантина растений" Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление
Правительства Республики Казахстан
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
сентябрь
2015 года
Омаров С.К.
3.
О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-4/176 "Об утверждении Правил создания запаса пестицидов (ядохимикатов) для проведения мероприятий по карантину растений"
приказ
Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
сентябрь
2015 года
Омаров С.К.