"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мақта саласын дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 85-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мақта саласын дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 85-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития хлопковой отрасли"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 сентября 2015 года № 85-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития хлопковой отрасли".
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 сентября 2015 года № 85-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мақта саласын дамыту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық актіні сапалы әзірлеуге және уақтылы енгізуге жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.

нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 21 июля 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам развития хлопковой отрасли"
п/п
Наименование нормативного правового акта
Форма акта
Государственные органы, ответственные за исполнение
Срок исполнения
Лицо, ответственное за качественную разработку и своевременное внесение нормативного правового акта
1
2
3
4
5
6
1.

"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
2015 жылғы қыркүйек
С.К. Омаров
2.
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
2015 жылғы қыркүйек
С.К. Омаров
3.
Шитті мақта және (немесе) мақта талшығы сапасының жойылу немесе нашарлау фактісін анықтау қағидаларын бекіту туралы
Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
2015 жылғы қыркүйек
С.К. Омаров

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
сентябрь 2015 года
Омаров С.К.
2.
О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
приказ Министра сельского хозяйства
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
сентябрь 2015 года
Омаров С.К.
3.
Об утверждении Правил установления факта утраты или ухудшения качества хлопка-сырца и (или) хлопка-волокна
приказ Министра сельского хозяйства
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
сентябрь 2015 года
Омаров С.К.