"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті полиция қызметінің жұмысы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 2 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 27 қарашадағы № 118-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті полиция қызметінің жұмысы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 2 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) екі ай мерзімде тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 27 қарашадағы
№ 118-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 2 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности местной полицейской службы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 ноября 2015 года № 118-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности местной полицейской службы" (далее – перечень).
2. Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) в двухмесячный срок принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К.Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 ноября 2015 года №118-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті полиция қызметінің жұмысы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 2 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық актілердің сапасына, уақтылы әзірленуі мен енгізілуіне жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1
Ішкі істер органдарының жергілікті полиция кызметі туралы ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
қаулысы
ІІМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктері

нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности местной полицейской службы"
п/п
Наименование нормативного правового акта Форма акта Ответственные государственные органы Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.
Об утверждении Положения о местной полицейской службе органов внутренних дел
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД, акиматы областей, городов Астаны и Алматы

2015 жылғы 10 желтоқсанға дейін
Е.З. Тұрғымбаев
2
"Арнаулы атақтар мен оларға сәйкес келетін шекті арнаулы атақтар берілетін Қазақстан Республикасы ішкі істер органдары, қылмыстық-атқару жүйесі, мемлекеттік өртке қарсы кызметі, экономикалық тергеу қызметі және мемлекеттік фельдъегерлік кызметі лауазымдарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 мамырдағы № 643 қпү қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2015 жылғы 10 желтоқсанға дейін
Е.З. Тұрғымбаев
3
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2015 жылғы 10 желтоқсанға дейін
Е.З. Тұрғымбаев
4
Жергілікті полиция қызметінің қызметкерлерін лауазымдарға тағайындау тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2015 жылғы 10 желтоқсанға дейін
Е.З. Тұрғымбаев
5
Аумақтық ішкі істер органдарының жанындағы консультативтік-кеңесші органдар туралы үлгілік ережені бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2015 жылғы 10 желтоқсанға дейін
Е.З. Тұрғымбаев
6
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бұйрығы
ІІМ
2015 жылғы 10 желтоқсанға дейін
Е.З. Тұрғымбаев
Ескертпе: аббревиатураның толық жазылуы:
ІІМ - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі

до 10 декабря 2015 года
Тургумбаев Е.З.
2.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 мая 2012 года № 643 дсп "Об утверждении перечня должностей органов внутренних дел, уголовно-исполнительной системы, государственной противопожарной службы, службы экономических расследований и государственной фельдъегерской службы Республики Казахстан, которым присваиваются специальные звания, устанавливаются квалифицированные классы, и соответствующих им предельных специальных званий и квалификационных классов"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
до 10 декабря 2015 года
Тургумбаев Е.З
3.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
до 10 декабря 2015 года
Тургумбаев Е.З.
4
Об утверждении Правил назначения на должности сотрудников местной полицейской службы
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
до 10 декабря 2015 года
Тургумбаев Е.З.
5
Об утверждении Типового положения о консультативно­совещательных органах при территориальных органах внутренних дел
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
до 10 декабря 2015 года
Тургумбаев Е.З.
6
О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан
приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан
МВД
до 10 декабря 2015 года
Тургумбаев Е.З.
Примечание: расшифровка аббревиатуры:
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан