"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 143-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 154-ө өкімі

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 143-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 154-р

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 143-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 2-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 143-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления" следующие изменения:
1) подпункт 3) пункта 2 изложить в следующей редакции:

"3) орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдардың шешімдері қолданысқа енгізілгеннен кейін бір ай мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын тиісті қатынастарды реттеген актілерінің күші жойылды деп тану туралы Қазақстан Республикасының Үкіметі актілерінің жобаларын Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізуді қамтамасыз етсін.";
2) көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесінде:
мына:
"
Р/с №
Нормативтік құқықтық және құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындау мерзімі
1
2
3
4
5
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Р/с №
Нормативтік құқықтық және құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік органдар
Орындалу мерзімі
Нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің сапасына, әзірленуі мен енгізілуінің уақтылығына жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
";
реттік нөмірі 59-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
59.
Кедендік әкету бажы қолданылатын тауарлар тізбесін, мөлшерлемелер көлемін және олардың қолданылу мерзімін бекіту туралы
бұйрық
ҰЭМ, Қаржымині, ИДМ, АШМ, ЭМ
2015 жылғы мамыр
Т.М. Жақсылықов
";
реттік нөмірі 71-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 98-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
98.
Газбен жабдықтау жүйелері объектілерінің қауіпсіздігі жөніндегі талаптарды бекіту туралы
бұйрық
ИДМ
2016 жылғы желтоқсан
А.П. Рау
";
реттік нөмірі 100-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 103-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 360-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
360.
Аңшылар мен аңшылық шаруашылығы субъектілері қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтарын, сондай-ақ Балықшылар мен балық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерін аккредиттеу қағидаларын бекіту
бұйрық
АШМ
2016 жылғы желтоқсан
Е.Н. Нысанбаев
";
реттік нөмірі 381-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
381.
Жануарлардың санын реттеу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2016 жылғы желтоқсан
Е.Н. Нысанбаев
";
реттік нөмірі 467-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
467.
Магистральдық, станциялық және кірме жолдарда қозғалыс қауіпсіздігі талаптарының сақталуын тексеру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ИДМ
2015 жылғы қазан
Ж.М. Қасымбек
";
реттік нөмірі 506-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 509-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 623-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

"3) в месячный срок после введения в действие решений центральных государственных и местных исполнительных органов обеспечить внесение в Правительство Республики Казахстан проектов актов Правительства Республики Казахстан о признании утратившими силу актов Правительства Республики Казахстан, ранее регулировавших соответствующие отношения.";
2) в перечне нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления", утвержденном указанным распоряжением:
строку:
"
№ п/п Наименование нормативного правового или правового акта Форма акта Государственные органы, ответственные за исполнение Срок исполнения
1 2 3 4 5
"
изложить в следующей редакции:
"
№ п/п Наименование нормативного правового или правового акта Форма акта Государственные органы, ответственные за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых и правовых актов
1 2 3 4 5 6
";
строку, порядковый номер 59, изложить в следующей редакции:
"
59.
Об утверждении перечня товаров, в отношении которых применяются вывозные таможенные пошлины, размера ставок и срока их действия
приказ
МНЭ, МФ, МИР, МСХ, МЭ
май 2015 года
Жаксылыков Т.М.
";
строку, порядковый номер 71, исключить;
строку, порядковый номер 98, изложить в следующей редакции:
"
98.
Об утверждении требований по безопасности объектов систем газоснабжения
приказ
МИР
декабрь 2016 года
Рау А.П.
";
строку, порядковый номер 100, исключить;
строку, порядковый номер 103, исключить;
строку, порядковый номер 360, изложить в следующей редакции:
"
360.
Об утверждении Правил аккредитации республиканских ассоциаций общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства, а также общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства
приказ
МСХ
декабрь 2016 года
Нысанбаев Е.Н.
";
строку, порядковый номер 381, изложить в следующей редакции:
"
381.
Об утверждении Правил регулирования численности животных
приказ
МСХ
декабрь 2016 года
Нысанбаев Е.Н.
";
строку, порядковый номер 467, изложить в следующей редакции:
"
467.
Об утверждении Правил проверки соблюдения требований безопасности движения на магистральных, станционных и подъездных путях
приказ
МИР
октябрь 2016 года
Касымбек Ж.М.
";
строку, порядковый номер 506, исключить;
строку, порядковый номер 509, исключить;
строку, порядковый номер 623, изложить в следующей редакции:
"

623.
Судың жай-күйіне әсер ететін кәсіпорындар мен басқа да құрылыстарды келісу, оларды орналастыру және пайдалануға беру қағидаларын, сондай-ақ су объектілерінде, су қорғау аймақтары мен белдеулерінде құрылыс және басқа да жұмыстар жүргізу шарттарын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2016 жылғы қазан
Е.Н. Нысанбаев
";
реттік нөмірі 630-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
630.
Жануарлар дүниесін пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін айқындау әдістемесін бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2016 жылғы желтоқсан
Е.Н. Нысанбаев
";
реттік нөмірі 646-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
646.
Су объектілерін оқшау немесе бірлесіп пайдалануға конкурстық негізде беру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2016 жылғы желтоқсан
Е.Н. Нысанбаев
";
реттік нөмірі 648-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
648.
Қазақстан Республикасының жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану саласындағы заңнамасын бұзудан келтірілген зиянды өтеу мөлшері әдістемесін бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2016 жылғы желтоқсан
Е.Н. Нысанбаев
";
реттік нөмірлері 649, 650 және 651-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 655-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
655.
Суармалы жерлердің мелиорациялық жай-күйін бағалау бойынша жұмыстарды орындау кезінде пайдалану шығындары үшін заттай шығыстар нормаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ, Қаржымині
2016 жылғы желтоқсан
Е.Н. Нысанбаев
";
реттік нөмірі 721-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 746-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 803, 804 және 805-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 831-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 887-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
887.
Қоршаған орта(топырақ) қауіпсіздігіне қойылатын гигиеналық нормативтерді бекіту туралы
бұйрық
ҰЭМ
2015 жылғы наурыз
Т.М. Жақсылықов
";
реттік нөмірі 900-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1014-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1039-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1044-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1044.
Мемлекеттік органның арнайы көлік құралдарының заттай тиесілік нормаларын бекіту туралы
бұйрықтар
ИДМ, ЭМ, ҰЭМ, ІІМ, ДСӘДМ, Қаржымині, МҚІСҚА (келісім бойынша)
2015 жылғы сәуір
Ж.М. Қасымбек; Б.М. Жақсалиев; М.Ә. Құсайынов; Е.З. Тұрғымбаев; А.Д. Құрманғалиева; А.М. Теңгебаев; А.Ж. Шпекбаев
";
реттік нөмірі 1054-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1058-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1097-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1108-жол алып тасталсын;
реттік нөмірлері 1110, 1111, 1112 және 1113-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірлері 1117 және 1118-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 1139-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1155-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

623.
Об утверждении Правил согласования, размещения и ввода в эксплуатацию предприятий и других сооружений, влияющих на состояние вод, а также условий производства строительных и других работ на водных объектах, водоохранных зонах и полосах
приказ
МСХ
октябрь 2016 года
Нысанбаев Е.Н.
";
строку, порядковый номер 630, изложить в следующей редакции:
"
630.
Об утверждении методики определения ставок плат за пользование животным миром
приказ
МСХ
декабрь 2016 года
Нысанбаев Е.Н.
";
строку, порядковый номер 646, изложить в следующей редакции:
"
646.
Об утверждении Правил предоставления водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе
приказ
МСХ
декабрь 2016 года
Нысанбаев Е.Н.
";
строку, порядковый номер 648, изложить в следующей редакции:
"
648.
Об утверждении методики размеров возмещения вреда, причиненного нарушением законодательства Республики Казахстан в области охраны, воспроизводства и использования животного мира
приказ
МСХ
декабрь 2016 года
Нысанбаев Е.Н.
";
строки, порядковые номера 649, 650 и 651, исключить;
строку, порядковый номер 655, изложить в следующей редакции:
"
655.
Об утверждении натуральных норм расходов материалов для эксплуатационных затрат при выполнении работ по оценке мелиоративного состояния орошаемых земель
приказ
МСХ, МФ
декабрь 2016 года
Нысанбаев Е.Н.
";
строку, порядковый номер 721, исключить;
строку, порядковый номер 746, исключить;
строки, порядковые номера 803, 804 и 805, исключить;
строку, порядковый номер 831, исключить;
строку, порядковый номер 887, изложить в следующей редакции:
"
887.
Об утверждении гигиенических нормативов к безопасности окружающей среды (почве)
приказ
МНЭ
март 2015 года
Жаксылыков Т.М.
";
строку, порядковый номер 900, исключить;
строку, порядковый номер 1014, исключить;
строку, порядковый номер 1039, исключить;
строку, порядковый номер 1044, изложить в следующей редакции:
"
1044.
Об утверждении натуральных норм положенности специальных транспортных средств государственного органа
приказы
МИР, МЭ, МНЭ, МВД, МЗСР, МФ, АДГСПК (по согласованию)
апрель 2015 года
Касымбек Ж.М.; Джаксалиев Б.М.; Кусаинов М.А.; Тургумбаев Е.З.; Курмангалиева А.Д.; Тенгебаев А.М.; Шпекбаев А.Ж.
";
строку, порядковый номер 1054, исключить;
строку, порядковый номер 1058, исключить;
строку, порядковый номер 1097, исключить;
строку, порядковый номер 1108, исключить;
строки, порядковые номера 1110, 1111, 1112 и 1113, исключить;
строки, порядковые номера 1117 и 1118, исключить;
строку, порядковый номер 1139, исключить;
строку, порядковый номер 1155, изложить в следующей редакции:
"

1155.
Өндірістік бақылау бөлімшелерінің ветеринариялық дәрігерлерін аттестаттау қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2016 жылғы желтоқсан
Г.С. Исаева
";
реттік нөмірі 1178-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1178.
Мемлекеттік ресурстар астығын сақтайтын астық қабылдау кәсіпорындары мен көрсетілген астық қабылдау кәсіпорындарынан астық әкетуді жүзеге асыратын көлік ұйымдарының астықты тиеп жөнелтуді келісу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2016 жылғы желтоқ сан
С.К. Омаров
";
реттік нөмірі 1212-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1212.
Қазақстан Республикасында мемлекеттік тіркеуден өтпеген дәрілік заттарды, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканы гуманитарлық көмек ретінде Қазақстан Республикасының аумағына әкелу жағдайларын айқындау туралы
бұйрық
ДСӘДМ
2016 жылғы желтоқсан
А.В. Цой
";
реттік нөмірі 1214-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1224-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1224.
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2016 жылғы желтоқсан
Г.С. Исаева
";
реттік нөмірі 1226-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1226.
Агрохимикаттарды мемлекеттік тіркеуді жүргізу қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
АШМ
2016 жылғы желтоқсан
С.К. Омаров
";
реттік нөмірі 1227-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1244-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1248, 1249, 1250-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1248.
Метрополитен жолаушыларын тасымалдау қағидаларын бекіту туралы
қаулылар
ЖАО, республикалық маңызы бар қалалар,
ИДМ
2014 жылғы желтоқсан
Е.М. Әукенов
1249.
Метрополитеннің қауіптілігі жоғары аймағында болу және онда жұмыстар жүргізу қағидаларын бекіту туралы
қаулылар
ЖАО, республикалық маңызы бар қалалар
2014 жылғы желтоқсан
Е.М. Әукенов
1250.
Метрополитенмен жолаушылар тасымалдарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы
қаулылар
ЖАО, республикалық маңызы бар қалалар,
ИДМ
2014 жылғы желтоқсан
Е.М. Әукенов
";
реттік нөмірі 1251-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 1252-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1252.
Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарын сыныптау қағидалары мен шарттарын бекіту туралы
қаулылар
облыстардың ЖАО
2014 жылғы желтоқсан
А.Ж. Дүйсебаев; С.Ж. Сүлейменов; Ш.Л. Илмұханбетова; Н.К. Әшімбетов; В.С. Бубенко; С.Ә. Қаныбеков; Н.А. Сақтағанов; М.С. Бигелдиев; Н.Т. Төреғалиев; Б.С. Орынбеков; В.Н. Балахонцев; Ғ.Н. Есқалиев; Ғ.Т. Нұрмұхамбетов; Ғ.И. Дүйсембаев
";
реттік нөмірлері 1253, 1254 және 1255-жолдар алып тасталсын;
реттік нөмірі 1256-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"

1155.
Об утверждении Правил аттестации ветеринарных врачей подразделений производственного контроля
приказ
МСХ
декабрь 2016 года
Исаева Г.С.
";
строку, порядковый номер 1178, изложить в следующей редакции:
"
1178.
Об утверждении Правил согласования хлебоприемными предприятиями, хранящими зерно государственных ресурсов, и транспортными организациями, осуществляющими вывоз зерна с указанных хлебоприемных предприятий, отгрузку зерна
приказ
МСХ
декабрь 2016 года
Омаров С.К.
";
строку, порядковый номер 1212, изложить в следующей редакции:
"
1212.
Об определении случаев ввоза на территорию Республики Казахстан лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники в качестве гуманитарной помощи, не прошедших государственную регистрацию в Республике Казахстан
приказ
МЗСР
декабрь 2016 года
Цой А.В.
";
строку, порядковый номер 1214, исключить;
строку, порядковый номер 1224, изложить в следующей редакции:
"
1224.
Об утверждении Правил субсидирования повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)
приказ
МСХ
декабрь 2016 года
Исаева Г.С.
";
строку, порядковый номер 1226, изложить в следующей редакции:
"
1226.
Об утверждении Правил проведения государственной регистрации агрохимикатов
приказ
МСХ
декабрь 2016 года
Омаров С.К.
";
строку, порядковый номер 1227, исключить;
строку, порядковый номер 1244, исключить;
строки, порядковые номера 1248, 1249 и 1250, изложить в следующей редакции:
"
1248.
Об утверждении Правил перевозок пассажиров метрополитена
постановления
МИО города республиканского значения,
МИР
декабрь 2014 года
Аукенов Е.М.
1249.
Об утверждении Правил нахождения в зоне повышенной опасности метрополитена и проведения в ней работ
постановления
МИО города республиканского значения
декабрь 2014 года
Аукенов Е.М.
1250.
Об утверждении Правил субсидирования пассажирских перевозок метрополитеном
постановления
МИО города республиканского значения,
МИР
декабрь 2014 года
Аукенов Е.М.
";
строку, порядковый номер 1251, исключить;
строку, порядковый номер 1252, изложить в следующей редакции:
"
1252.
Об утверждении Правил и условий классификации автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения
постановления
МИО областей
декабрь 2014 года
Дуйсебаев А.Ж.; Сулейменов С.Ж.; Ильмуханбетова Ш.Л.; Ашимбетов Н.К.; Бубенко В.С.; Каныбеков С.А.; Сактаганов Н.А.; Бигелдиев М.С.; Турегалиев Н.Т.; Орынбеков Б.С.; Балахонцев В.Н.; Искалиев Г.Н.; Нурмухамбетов Г.Т.; Дюсембаев Г.И.
";
строки, порядковые номера 1253, 1254 и 1255, исключить;
строку, порядковый номер 1256, изложить в следующей редакции:
"

1256.
Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының жолға бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру қағидаларын бекіту туралы
қаулы лар
ЖАО
2016 жылғы желтоқ сан
А.Ж. Дүйсебаев; С.Ж. Сүлейменов; Ш.Л. Илмұханбетова; Н.К. Әшімбетов; В.С. Бубенко; Д.А. Сатыбалды; Н.А. Сақтағанов; М.С. Бигелдиев; Н.Т. Төреғалиев; Б.С. Орынбеков; М.Ш. Тақамбаев; Ғ.Н. Есқалиев; Е.М. Әукенов; А.И. Лукин Ғ.Т. Нұрмұхамбетов; Ғ.И. Дүйсембаев
";
реттік нөмірі 1258-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1258.
Есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
қаулылар
ЖАО
2015 жылғы желтоқсан
А.Ж. Дүйсебаев; С.Ж. Сүлейменов; Ш.Л. Илмұханбетова; Н.К. Әшімбетов; В.С. Бубенко; С.Ә. Қаныбеков; Н.А. Сақтағанов; М.С. Бигелдиев; Н.Т. Төреғалиев; Б.С. Орынбеков; В.Н. Балахонцев; Ғ.Н. Есқалиев; Е.М. Әукенов; А.И. Лукин Ғ.Т. Нұрмұхамбетов; Ғ.И. Дүйсембаев
";
реттік нөмірлері 1259 және 1260-жолдар алып тасталсын.
Премьер-Министр К. Мәсімов

1256.
Об утверждении Правил размещения наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения
постановления
МИО
декабрь 2016 года
Дуйсебаев А.Ж.; Сулейменов С.Ж.; Ильмуханбетова Ш.Л.; Ашимбетов Н.К.; Бубенко В.С.; Сатыбалды Д.А.; Сактаганов Н.А.; Бигелдиев М.С.; Турегалиев Н.Т.; Орынбеков Б.С.; Балахонцев В.Н.; Искалиев Г.Н.; Аукенов Е.М.; Лукин А.И.; Нурмухамбетов Г.Т.; Дюсембаев Г.И.
";
строку, порядковый номер 1258, изложить в следующей редакции:
"
1258.
Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета
постановления
МИО
декабрь 2015 года
Дуйсебаев А.Ж.; Сулейменов С.Ж.; Ильмуханбетова Ш.Л.; Ашимбетов Н.К.; Бубенко В.С.; Каныбеков С.А.; Сактаганов Н.А.; Бигелдиев М.С.; Турегалиев Н.Т.; Орынбеков Б.С.; Балахонцев В.Н.; Искалиев Г.Н.; Аукенов Е.М.; Лукин А.И.; Нурмухамбетов Г.Т.; Дюсембаев Г.И.
";
строки, порядковые номера 1259 и 1260, исключить.
Премьер-Министр К. Масимов