Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "Қазақстан Республикасында отбасылық қатынастарды, моральдық-этикалық және рухани-адамгершілік құндылықтарды нығайтудың 2015 - 2020 жылдарға арналған жалпыұлттық іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 қарашадағы № 139-ө және "Қазақстан Республикасында отбасылық қатынастарды, моральдық-этикалық және рухани-адамгершілік құндылықтарды нығайтудың 2015 - 2020 жылдарға арналған жалпыұлттық іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 139-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 78-ө өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 1 маусымдағы № 65-ө өкімі
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасында отбасылық қатынастарды, моральдық-этикалық және рухани-адамгершілік құндылықтарды нығайтудың 2015 - 2020 жылдарға арналған жалпыұлттық іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 139-ө өкімі;
2) "Қазақстан Республикасында отбасылық қатынастарды, моральдық-этикалық және рухани-адамгершілік құндылықтарды нығайтудың 2015 - 2020 жылдарға арналған жалпыұлттық іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 139-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 78-ө өкімі.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

О признании утратившими силу распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 139-р "Об утверждении Общенационального плана мероприятий по укреплению семейных отношений, морально-этических и духовно-нравственных ценностей в Республике Казахстан на 2015 - 2020 годы" и от 7 сентября 2015 года № 78-р "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 139-р "Об утверждении Общенационального плана мероприятий по укреплению семейных отношений, морально-этических и духовно-нравственных ценностей в Республике Казахстан на 2015 - 2020 годы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 1 июня 2017 года № 65-р
1. Признать утратившими силу:
1) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 139-р "Об утверждении Общенационального плана мероприятий по укреплению семейных отношений, морально-этических и духовно-нравственных ценностей в Республике Казахстан на 2015 - 2020 годы";
распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 7 сентября 2015 года № 78-р "О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 139-р "Об утверждении Общенационального плана мероприятий по укреплению семейных отношений, морально-этических и духовно-нравственных ценностей в Республике Казахстан на 2015 – 2020 года".
Премьер-Министр Б.Сагинтаев