"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 166-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тізбеге сәйкес тиісті құқықтық актіні қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2017 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 166-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 166-р
1. Утвердить прилагаемый перечень правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений" (далее - перечень).
2. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующий правовой акт согласно перечню и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 29 декабря 2017 года № 166-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Құқықтық актінің атауы
Құқықтық актінің нысаны
Орындалуына жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Құқықтық актіні сапалы және уақтылы әзірлеу мен енгізуге жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1
Әскери қызметшілерді қызметтік тұрғынжаймен қамтамасыз ету, тұрғын үй төлемдерінің мөлшерін есептеу, оларды тағайындау, қайта есептеу, жүзеге асыру, тоқтату, тоқтата тұру және қайта бастау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині
2018 жылғы ақпан
Ә.Б. Сқақов
2
Ақшалай өтемақыны жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині
2018 жылғы ақпан
Ә.Б. Сқақов
3
Қызметтік тұрғынжай жекешелендіруге жатпайтын әскери қалашықтардың, шекара заставаларының және өзге де жабық объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині
2018 жылғы ақпан
Ә.Б. Сқақов
4
Қызметтік тұрғынжайларды күтіп-ұстау және орталықтандырылған жылыту мемлекет есебінен қамтамасыз етілетін жабық және оқшауланған әскери қалашықтардың, шекара заставаларының және өзге де жабық объектілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині
2018 жылғы ақпан
Ә.Б. Сқақов
5
"Қазақстан Республикасының арнаулы мемлекеттік органдарының қызметтік тұрғын жайларын құру және беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 1602 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰҚК (келісім бойынша)
2018 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
6
"Қазақстан Республикасы арнаулы мемлекеттік органдарының қызметкерлеріне тұрғын үй төлемдерінің мөлшерін айқындау, тағайындау, қайта есептеу, жүзеге асыру және тоқтату қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 1727 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰҚК (келісім бойынша)
2018 жылғы ақпан
М.Ө. Қалқабаев
7
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі әскери барлау органдары жасырын құрамының әскери қызметшілеріне тұрғын үй төлемдерін жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қорғанысмині
2018 жылғы ақпан
Т.С. Мұхтаров
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
ҰҚК - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті

правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 12 декабря 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений"
п/п
Наименование правового акта Форма правового акта Государственный орган, ответственный за исполнение Срок исполнения Лицо, ответственное за качественную и своевременную разработку и внесение правового акта
1 2 3 4 5 6
1
Об утверждении Правил обеспечения служебным жилищем военнослужащих, исчисления размера, назначения, перерасчета, осуществления, прекращения, приостановления и возобновления жилищных выплат
постановление Правительства Республики Казахстан
МО
февраль 2018 года
Скаков А.Б.
2
Об утверждении Правил осуществления денежной компенсации
постановление Правительства Республики Казахстан
МО
февраль 2018 года
Скаков А.Б.
3
Об утверждении перечня военных городков, пограничных застав и иных закрытых объектов, в которых служебное жилище не подлежит приватизации
постановление Правительства Республики Казахстан
МО
февраль 2018 года
Скаков А.Б.
4
Об утверждении перечня закрытых и обособленных военных городков, пограничных застав и иных закрытых объектов, содержание служебных жилищ и централизованное отопление в которых обеспечиваются за счет государства
постановление Правительства Республики Казахстан
МО
февраль 2018 года
Скаков А.Б.
5
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2012 года № 1602 "Об утверждении Правил формирования и предоставления специальными государственными органами Республики Казахстан служебных жилищ"
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль 2018 года
Колкобаев М.О.
6
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2012 года № 1727 "Об утверждении Правил определения размера, назначения, перерасчета, осуществления и прекращения, жилищных выплат сотрудникам специальных государственных органов Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
февраль 2018 года
Колкобаев М.О.
7
Об утверждении Правил осуществления жилищных выплат военнослужащим негласного состава органов военной разведки Министерства обороны Республики Казахстан
приказ
МО
февраль 2018 года
Мухтаров Т.С.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан