2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексін және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 30 қаңтардағы № 9-ө өкімі.
1. Қоса беріліп отырған 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексін және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі - тізбе) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 5 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 26-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 138-ө өкімінде:
көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 8-жол алып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жеке тұлғалардың кірістері мен мүлкін декларациялау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 157-ө өкімінде:

О мерах по реализации Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" и внесении изменений в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 30 января 2018 года № 9-р.
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" (далее - перечень).
2. Внести в некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан следующие изменения:
1) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 декабря 2015 года № 138-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования" и внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 26-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения"":
в перечне нормативных правовых актов Республики Казахстан, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 8, исключить;
2) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 157-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 18 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам декларирования доходов и имущества физических лиц":

көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жеке тұлғалардың кірістері мен мүлкін декларациялау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 16-жол алып тасталсын;
3) "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 30 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу және кедендік әкімшілендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 3 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 5 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 26-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 138-ө және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жеке тұлғалардың кірістері мен мүлкін декларациялау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 157-ө өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 132-ө өкімінде:
2-тармақтың 2) тармақшасы алып тасталсын;
4. "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "Қазақстан Республикасының "Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 16 қарашадағы заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 156-ө және "Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне халықты жұмыспен қамту мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" 2016 жылғы 30 сәуірдегі № 31-ө өкімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 27 шілдедегі № 99-ө өкімінде:

в перечне нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 18 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам декларирования доходов и имущества физических лиц", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 16, исключить;
3) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 декабря 2016 года № 132-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2016 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования" и внесении изменений в распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 декабря 2015 года № 138-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 3 декабря 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения и таможенного администрирования" и внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 26-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 5 декабря 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения" и от 28 декабря 2015 года № 157-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 18 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам декларирования доходов и имущества физических лиц":
подпункт 2) пункта 2 исключить;
4) в распоряжении Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 июля 2017 года № 99-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения" и внесении изменений в распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 156-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года "Об обязательном социальном медицинском страховании" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам обязательного социального медицинского страхования" и от 30 апреля 2016 года № 31-р "О мерах по реализации законов Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам занятости населения":

көрсетілген өкіммен бекітілген "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет құқықтық актілердің тізбесінде:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.
"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы № 2136 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2018 жылғы мамыр
Л.М. Ақтаева
";
реттік нөмірлері 4 және 5-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
4.
"Құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне және олармен бірге тұратын отбасы мүшелеріне, зейнеткерлеріне, сондай-ақ қызметтік міндеттерін атқару кезінде қаза тапқан қызметкерлердің балаларына олар кәмелеттік жасқа толғанға дейін тиісті мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарында медициналық және санаторий-курорттық қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № 78 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ПМ
2019 жылғы қазан
Б.Б. Бисенқұлов
5.
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде, міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде әскери қызметшілердің медициналық көмек алуға жұмсаған жеке қаражатын бюджет қаражаты есебінен өтеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қорғанысмині
2019 жылғы қазан
Т.Ж. Жанжүменов
";
реттік нөмірі 8-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
8.
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесіндегі медициналық көмектің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДСМ
2019 жылғы мамыр
Л.М. Ақтаева
";
реттік нөмірлері 27, 28, 29 және 30-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
27.
Қарулы Күштердің мемлекеттік мекемелерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсетуі және олардың көрсетілетін қызметтерді іске асырудан түсетін ақшалай қаражатты жұмсауы қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
Қорғанысмині
2019 жылғы қазан
Т.Ж. Жанжүменов
28.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті мемлекеттік мекемелерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтерді іске асыру бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсетуі және олардың көрсетілетін қызметтерді іске асырудан түсетін ақшаларды жұмсауы қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ҰҚК (келісім бойынша)
2019 жылғы қазан
М.Ө. Қалқабаев
29.
Қазақстан Республикасы Ішкі істер органның мемлекеттік мекемелерінің органдардың тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтердің ақылы түрлерін көрсетуі және олардың көрсететін қызметтерді іске асырудан түсетін ақшаны жұмсауы қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
ІІМ
2019 жылғы қазан
Б.Б. Бисенқұлов
30.
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметінің мемлекеттік мекемелерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық көмек көрсету бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсетуі және олардың көрсетілетін қызметтерді іске асырудан түсетін ақшаны жұмсауы қағидаларын бекіту туралы
бұйрық
МКҚ (келісім бойынша)
2019 жылғы қазан
Ә.Ә. Жүсіпов
".

в перечне правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения", утвержденном указанным распоряжением:
строку, порядковый номер 1, изложить в следующей редакции:
"
1.
О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2136 "Об утверждении перечня гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
постановление Правительства Республики Казахстан
М3
май
2018 года
Актаева Л.М.
";
строки, порядковые номера 4 и 5, изложить в следующей редакции:
"
4.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2016 года № 78 "Об утверждении Правил медицинского и санаторно-курортного обслуживания сотрудников и членов их семей, проживающих совместно с ними, пенсионеров правоохранительных органов, а также детей сотрудников, погибших при исполнении служебных обязанностей, до достижения ими совершеннолетия, в соответствующих государственных организациях здравоохранения"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
октябрь
2019 года
Бисенкулов Б.Б.
5.
Об утверждении Правил возмещения собственных средств, затраченных военнослужащими на получение медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в системе обязательного социального медицинского страхования, за счет бюджетных средств
постановление Правительства Республики Казахстан
МО
октябрь
2019 года
Жанжуменов
Т.Ж.
";
строку, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
"
8.
Об утверждении перечня медицинской помощи в системе обязательного социального медицинского страхования
постановление Правительства Республики Казахстан
М3
май
2019 года
Актаева Л.М.
";
строки, порядковые номера 27, 28, 29 и 30, изложить в следующей редакции:
"
27.
Об утверждении Правил оказания платных видов услуг государственными учреждениями Вооруженных Сил по оказанию медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования и расходования ими денежных средств от реализации услуг
приказ
МО
октябрь
2019 года
Жанжуменов
Т.Ж.
28.
Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации услуг государственными учреждениями Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по оказанию медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования и расходования ими денег от реализации услуг
приказ
КНБ
(по согласованию)
октябрь
2019 года
Колкобаев М.О.
29.
Об утверждении Правил оказания платных видов услуг государственными учреждениями органов внутренних дел Республики Казахстан по оказанию медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования и расходования ими денег от реализации услуг
приказ
МВД
октябрь
2019 года
Бисенкулов Б.Б.
30.
Об утверждении Правил оказания платных видов услуг государственными учреждениями Службы государственной охраны Республики Казахстан по оказанию медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования и расходования ими денег от реализации услуг
приказ
СГО
(по согласованию)
октябрь
2019 года
Джусипов А. А.
".

3. Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық және құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2018 жылғы 30 қаңтардағы
№ 9-ө өкімімен
бекітілген

3. Государственным органам Республики Казахстан:
1) разработать и в установленном порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых и правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые и правовые акты и информировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 30 января 2018 года № 9-р
Перечень

2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының Кодексін және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне салық салу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі
Ескерту. Тізбеге өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің 23.11.2018 № 148-ө; 28.06.2018 № 77-ө өкімімен.
Р/с №
Нормативтік құқықтық және құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің сапасына, әзірлеу мен енгізудің уақтылығына жауапты адам
1
2
3
4
5
6
1.

нормативных правовых и правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам налогообложения"
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными распоряжениями Премьер-Министра РК от 28.06.2018 № 77-р; от 23.11.2018 № 148-р; постановлением Правительства РК от 13.12.2019 № 925.
п/п
Наименование нормативного правового и правового акта Форма акта Государственный орган, ответственный за исполнен не Срок
исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых и правовых актов
1 2 3 4 5 6
1.

1997 жылғы 18 қарашадағы Солтүстік Каспий бойынша өнімді бөлу туралы келісім бойынша мемлекет атынан Қазақстан Республикасының үлесін алушыны айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭМ
2018 жылғы ақпан
Б.О. Ақшолақов
2.
Гранттар беретін халықаралық және мемлекеттік ұйымдардың, шетелдік және қазақстандық үкіметтік емес қоғамдық ұйымдар мен қорлардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
3.
Тауарларды гуманитарлық көмек ретінде әкелу тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
4.
Ғарыш қызметіне қатысушылар әкелетін, импорты қосылған құн салығынан босатылатын ғарыш объектілерінің, жербеті ғарыш инфрақұрылымы объектілері жабдығының тізбесін және ғарыш қызметінің мақсаттары үшін ғарыш объектілерінің, жербеті ғарыш инфрақұрылымы объектілері жабдығының әкелінгені туралы растау нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҚАӨМ
2018 жылғы ақпан
А.М. Ахметжанов
5.
Қазақстан Республикасының әділет органдарында тіркелген, қосылған құн салығынан босатылатын діни бірлестіктер әкелетін діни мақсаттағы заттардың тізбесін және оларды іріктеу өлшемшарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ДІАҚМ
2018 жылғы ақпан
М.А. Әзілханов
6.
Негізгі қызмет түрі қарыз операцияларын жүзеге асыру немесе талап ету құқықтарын сатып алу болып табылатын және дауыс беретін акцияларының (қатысу үлестерінің) жүз пайызы ұлттық басқарушы холдингке тиесілі, өзара байланысты тараптардың пайдасына не өзара байланысты тараптардың міндеттемелері бойынша үшінші тұлғаларға берілген активтер мен шартты міндеттемелерді (кредиттік серіктестіктердің активтері мен шартты міндеттемелерінен басқа) қоспағанда, күмәнді және үмітсіз активтерге, шартты міндеттемелерге қарсы провизиялар (резервтер) құру жөніндегі шығыстар сомасын шегеруге құқығы бар заңды тұлғалардың тізбесін, оны қалыптастыру қағидаларын және провизиялар (резервтер) құру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
7.
Мемлекет меншігіне айналдырылған (түскен) мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау, одан әрі пайдалану және өткізу тәртібінің сақталуын, ол өткізілген жағдайда ақшаның бюджетке толық және уақтылы түсуін, сондай-ақ мемлекет меншігіне айналдырылған (түскен) мүлікті беру тәртібінің сақталуын бақылауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
8.
Шығарылған елі бойынша акциздер салуға жатқызылатын импортталатын тауарлардың қосымша тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Б.Б. Бекішев
9.
Бензин (авиациялық бензинді қоспағанда) мен дизель отынына акциздер мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ, ЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
10.
Қазақстан Республикасына шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсатты бергені және (немесе) ұзартқаны үшін алым мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині, ҰЭМ, ІІМ
2018 жылғы ақпан
С.Қ. Жақыпова
11.
Қалааралық және (немесе) халықаралық телефон байланысын, сондай-ақ ұялы байланысты ұсынғаны үшін төлемақының жылдық мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
АКМ, ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Ж.М. Қожахметов
12.
Көмірсутек шикізаты кен орнын (кен орындарының бір тобын, кен орнының бір бөлігін) рентабельділігі төмен, өте тұтқыр және сарқылған кен орындарының санатына жатқызу қағидаларын және пайдалы қазбаларды өндіруге салынатын салық бөлігінде салық салу тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
13.
Пайдалы қазбалардың кең таралғандарын қоспағанда, қатты түрлерінің кен орнын (кен орындарының бір тобын, кен орнының бір бөлігін) рентабельділігі төмен санатқа жатқызу және пайдалы қазбаларды ендіруге арналған салық бөлігінде салық салу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Дәленов
14.
Міндеттемені заттай нысанда орындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ЭМ
2018 жылғы ақпан
Б.О. Ақшолақов
15.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ИДМ
2018 жылғы ақпан
Е.К. Хаиров
16.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
17.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Еңбекмині
2018 жылғы наурыз
С. Қ. Жақыпова
18.
Салықтық жеңілдіктерді қолданудың тиімділігін талдау жүргізу тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰЭМ
2019 жылғы желтоқсан
Р.Е. Даленов
19.

Об определении получателя от имени государства доли Республики Казахстан по Соглашению о разделе продукции по Северному Каспию от 18 ноября 1997 года
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭ
февраль 2018 года
Акчулаков Б.У.
2.
Об утверждении перечня международных и государственных организаций, зарубежных и казахстанских неправительственных общественных организаций и фондов, предоставляющих гранты
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
3.
Об утверждении порядка ввоза товаров в качестве гуманитарной помощи
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
4.
Об утверждении перечня космических объектов и оборудования объектов наземной космической инфраструктуры, ввозимых участниками космической деятельности, импорт которых освобождается от налога на добавленную стоимость, и формы подтверждения о ввозе космических объектов и оборудования объектов наземной космической инфраструктуры для целей космической деятельности
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МОАП
февраль 2018 года
Ахметжанов А.М.
5.
Об утверждении перечня и критериев отбора предметов религиозного назначения, ввозимых религиозными объединениями, зарегистрированными в органах юстиции Республики Казахстан, которые освобождаются от налога на добавленную стоимость
постановление
Правительства
Республики Казахстан
МДРГО
февраль 2018 года
Азильханов М А.
6.
Об утверждении перечня юридических лиц, основным видом деятельности которых является осуществление заемных операций или выкуп прав требования и сто процентов голосующих акций (долей) которых принадлежат национальному управляющему холдингу, имеющих право на вычет суммы расходов по созданию провизии (резервов) против сомнительных и безнадежных активов, условных обязательств, за исключением активов и условных обязательств, предоставленных в пользу взаимосвязанных сторон либо третьим лицам по обязательствам взаимосвязанных сторон (кроме активов и условных обязательств кредитных товариществ), правил его формирования и правил создания провизий (резервов)
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
7.
Об утверждении Правил осуществления контроля за соблюдением порядка учета, хранения, оценки, дальнейшего использования и реализации имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства, за полнотой и своевременностью поступления денег в бюджет в случае его реализации, а также порядка передачи имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
8.
Об утверждении Правил определения дополнительного перечня импортируемых товаров, подлежащих обложению акцизами по стране происхождения
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Бекешев Б.Б.
9.
Об утверждении ставок акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МНЭ,
МЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
10.
Об установлении ставок сбора за выдачу и (или) продление разрешения на привлечение иностранной рабочей силы в Республику Казахстан
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН,
МВД,
МНЭ
февраль 2018 года
Жакупова С.К.
11.
Об утверждении годовых ставок платы за предоставление междугородной и (или) международной телефонной связи, а также сотовой связи
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИК,
МНЭ
февраль 2018 года
Кожахметов Ж.М.
12.
Об утверждении Правил отнесения месторождения (группы месторождений, части месторождения) углеводородного сырья к категории низкорентабельных, высоковязких, обводненных, малодебитных и выработанных и порядка налогообложения в части налога на добычу полезных ископаемых
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
13.
Об утверждении Правил отнесения месторождения (группы месторождений, части месторождения) твердых видов полезных ископаемых, за исключением общераспространенных, к категории низкорентабельных и налогообложения в части налога на добычу полезных ископаемых
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
14.
Об утверждении Правил исполнения обязательства в натуральной форме
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МЭ
февраль
2018 года
Акчулаков Б.У.
15.
О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МИР
февраль 2018 года
Хаиров Е.К.
16.
О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
17.
О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МТСЗН
март 2018 года
Жакупова С. К.
18.
Об утверждении порядка осуществления анализа эффективности применения налоговых льгот
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МНЭ
декабрь 2019 года
Даленов Р.Е.
19.

"Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншігіне айналдырылған (түскен) мүлікті есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрі пайдаланудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 шілдедегі № 833 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
20.
"Ішкі көшіп-қонушыларды тіркеу қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1427 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2018 жылғы сәуір
Е.З. Тұрғымбаев
21.
"Қазақстан Республикасы азаматының паспортын, Қазақстан Республикасы азаматының жеке куәлігін, шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруына ықтиярхатты, азаматтығы жоқ адамның куәлігі мен босқын куәлігін ресімдеу, беру, ауыстыру, тапсыру, алып қою және жою қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 26 тамыздағы № 852 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ІІМ
2018 жылғы маусым
Е.З. Тұрғымбаев
22.
Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині
2018 жылғы ақпан
О. А. Смоляков
23.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2018 жылғы ақпан
О. А. Смоляков
24.
"Банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар қолданатын компьютер жүйелерінің бақылау чегінің нысанын және мазмұнын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 117 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2018 жылғы ақпан
Д.Т. Ғалиева
25.
"Валюталарды айырбастаудың нарықтық бағамын айқындау және қолдану тәртібін белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 15 қаулысына және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 22 ақпандағы № 99 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Д.Т. Ғалиева
26.
"Халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына және Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік туралы заңнамасының талаптарына сәйкес
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Д.Т. Ғалиева
26.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года № 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
20.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1427 "Об утверждении Правил регистрации внутренних мигрантов и внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан"
постановление
Правительства
Республики
Казахстан
МВД
апрель 2018 года
Тургумбаев Е.З.
21.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2013 года № 852 "Об утверждении Правил оформления, выдачи, замены, сдачи, изъятия и уничтожения паспорта гражданина Республики Казахстан, удостоверения личности гражданина Республики Казахстан, вида на жительство иностранца в Республике Казахстан, удостоверения лица без гражданства и удостоверения беженца"
постановление Правительства Республики Казахстан
МВД
июнь 2018 года
Тургумбаев Е.З.
22.
О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам финансового рынка
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию), МФ
февраль 2018 года
Смоляков О.А.
23.
О признании утратившими силу некоторых постановлений Правления Национального Банка Республики Казахстан
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
февраль 2018 года
Смоляков О.А.
24.
О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 117 "Об установлении формы и содержания контрольного чека компьютерных систем, применяемых банками и организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций"
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
февраль 2018 года
Галиева Д.Т.
25.
О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 января 2013 года № 15 и приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 февраля 2013 года № 99 "Об установлении порядка определения и применения рыночного курса обмена валют"
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан и приказ Министра финансов Республики Казахстан
НБ (по согласованию), МФ
февраль 2018 года
Галиева Д.Т.
26.

"Халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына және Қазақстан Республикасының бухгалтерлік есеп пен қаржылық есептілік туралы заңнамасының талаптарына сәйкес провизиялар (резервтер) құру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша), Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Д.Т. Ғалиева
27.
"Қаржы ұйымдарының, банк, сақтандыру холдингтерінің, "Сақтандыру төлемдеріне кепілдік беру қоры" акционерлік қоғамының басшы қызметкерлерін тағайындауға (сайлауға) келісім беру қағидаларын және келісім алу үшін қажетті құжаттардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 305 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2018 жылғы ақпан
Ж.Б. Құрманов
28.
Ішінара салықтық тексеру жүргізу кезінде тексерілетін субъектілерді (объектілерді) іріктеу үшін тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Қаржымині, ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
29.
Еңбекпен табылмаған сыйлықақылар, болмаған залалдар, мәлімделген, бірақ реттелмеген залалдар, болған, бірақ мәлімделмеген залалдар бойынша сақтандыру резервтері мөлшерінің сәйкестігі туралы қорытындыны беру тәртібін бекіту туралы
Бірлескен Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша)
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
30.
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы арқылы ұсынылатын салықтық өтініштер тізбесін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Қаржымині, АКМ
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
31.
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінінің аумақтық бөлімшелері беретін мемлекеттік бақылаудан өткендігі туралы талон нысанын және оны табыс ету қағидаларын бекіту туралы
бірлескен бұйрық
Қаржымині,ҰҚК
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
32.
Кейбір Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің бұйрықтары мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Бірлескен Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
Қаржымині, ҰБ
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
33.
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Мемлекеттік кірістер комитетіне 50 000 АҚШ долларынан астам сомаға балама валюталық операциялар бойынша төлемдері және (немесе) ақша қаражатының аударымдары туралы уәкілетті банктерден алынған ақпаратты беру тәртібін, нысандарын және мерзімдерін бекіту туралы
Бірлескен Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша)
2018 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
34.
Қосылған құн салығы қосылған құн салығын төлеушінің қосылған құн салығының бақылау шотына төленетін тауарлар тізбесін бекіту туралы
бірлескен бұйрық
ИДМ, АШМ, Қаржымині, ҰЭМ
2018 жылғы желтоқсан
Р.В. Скляр
35.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетінің валюталық бақылауды жүзеге асыру және оларды кейіннен валюталық бақылау агенттері болып табылатын уәкілетті банктерге беру үшін қажет мәліметтердің тізбесін және ұсынуы тәртібін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне бекіту туралы
Бірлескен Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша)
2018 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
36.
Валюталық бақылауды жүзеге асыру үшін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің өзара іс-қимыл жасау тәртібін бекіту туралы
Бірлескен Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша)
2018 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
37.
Камералдық бақылау жүргізудің ерекше тәртібін және өздеріне қатысты осындай тексеру жүргізілетін тұлғалар тізбесін бекіту туралы (құпия)
бірлескен бұйрық
Қаржымині, ПМ, Қорғанысм ині, МҚІСҚА (келісім бойынша), БП (келісім бойынша), ҰҚК (келісім бойынша), "Сырбар"СБ
(келісім бойынша), МКҚ (келісім бойынша)
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
38.
Салықтық есептілікті ұсынудың ерекше тәртібін және осындай есептілікті ұсынатын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы (құпия)
бірлескен бұйрық
Қаржымині, ІІМ, Қорғаныс мині, МҚІСҚА (келісім бойынша), БП (келісім бойынша), ҰҚК (келісім бойынша), "Сырбар" СБҚ (келісім бойынша), МКҚ (келісім бойынша)
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
39.

О внесении изменений в постановление Национального Банка Республики Казахстан от 22 декабря 2017 года "Об утверждении Правил создания провизий (резервов) в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности и требованиями законодательства Республики Казахстан о бухгалтерском учете и финансовой отчетности"
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию), МФ
февраль 2018 года
Галиева Д.Т.
27.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2016 года № 305 "Об утверждении Правил выдачи согласия на назначение (избрание) руководящих работников финансовых организаций, банковских, страховых холдингов, акционерного общества "Фонд гарантирования страховых выплат" и перечня документов, необходимых для получения согласия"
постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
февраль 2018 года
Курманов Ж.Б.
28.
Об утверждении критериев оценки степени риска для отбора проверяемых субъектов (объектов) при проведении выборочной налоговой проверки
совместный
приказ
МФ,
МНЭ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
29.
Об утверждении порядка представления заключения о соответствии размера страховых резервов по незаработанным премиям, непроизошедшим убыткам, заявленным, но неурегулированны м убыткам, произошедшим, но незаявленным убыткам требованиям
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
МФ, НБ (по согласованию)
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
30.
Об утверждении перечня налоговых заявлений, представляемых через Государственную корпорацию "Правительство для граждан"
совместный
приказ
МФ,
МИК
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
31.
Об утверждении формы и Правил представления талона о прохождении государственного контроля, выдаваемого территориальными подразделениями Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
совместный
приказ
МФ,
КНБ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
32.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан и постановлений правления Национального Банка Республики Казахстан
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан
МФ,
НБ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
33.
Об утверждении порядка, форм и сроков представления Национальным Банком Республики Казахстан Комитету государственных доходов полученной от уполномоченных банков информации о платежах и (или) переводах денег по валютным операциям на сумму свыше 50 ООО долларов США в эквиваленте
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Председателя Национального Банка Республики Казахстан
МФ, НБ (по согласованию)
декабрь 2018 года
Баедилов К.Е.
34.
Об утверждении перечня товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается на контрольный счет налога на добавленную стоимость плательщика налога на добавленную стоимость
совместный
приказ
МИР,
МСХ,
МФ,
МНЭ
декабрь 2018 года
Скляр Р.В.
35.
Об утверждении перечня и порядка представления Комитетом государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан Национальному Банку Республики Казахстан сведений, необходимых для осуществления валютного контроля и последующей их передачи уполномоченным банкам, являющимся агентами валютного контроля
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и постановления Правления Национального Банка Республики Казахстан
МФ, НБ (по согласованию)
декабрь 2018 года
Баедилов К.Е.
36.
Об утверждении порядка взаимодействия Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан и Национального Банка Республики Казахстан для осуществления валютного контроля
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Председателя Национального Банка Республики Казахстан
МФ, НБ (по согласованию)
декабрь 2018 года
Баедилов К.Е.
37.
Об утверждении особого порядка проведения камерального контроля и перечня лиц, в отношении которых проводится такой порядок (секретно)
совместный
приказ
МФ,
МВД,
МО, АПК
ГП(по согласованию), КНБ (по согласованию), СВР "Сырбар (по согласованию), СГО (по согласованию)
декабрь 2020 года
Баедилов К.Е.
38.
Об утверждении особого порядка представления налоговой отчетности и перечня лиц, представляющих такую отчетность (секретно)
совместный
приказ
МФ,
МВД,
МО,
АПК
ГП(по согласованию), КНБ (по согласованию), СВР "Сырбар"(по согласованию), СГО (по согласованию)
декабрь 2020 года
Баедилов К.Е.
39.

100.
Құбыржол жүйесі бойынша өткізілген тұрақсыз конденсат мөлшерін есепке алу аспаптарынан көрсеткіштер алу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің бұйрығы
ЭМ
2018 жылғы ақпан
Б.О. Ақшолақов
101.
Өткізілетін қосылған құн салығынан босатылған көлік құралдарының және ауыл шаруашылығы техникасының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ, Қаржымині, ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.В. Скляр
102.
Қала құраушы заңды тұлғалардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
А.Н. Жұмағұлов
103.
Инвестициялық келісімшарт шеңберінде импорты қосылған құн салығынан босатылған шикізат және (немесе) материалдар тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ, Қаржымині, ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.В. Скляр
104.
Тауарлар импортын қосылған құн салығынан босату қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
105.
Ауыл шаруашылығы кооперативінің мүшелері айналымды жүзеге асыру мақсатында орындаған жұмыстардың немесе көрсеткен қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ, Қаржымині,ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Е.Б. Көшербаев
106.
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің өз мүшелері үшін жұмыстарды (қызметтерді), қосалқыларды қоса алғанда орындауы (көрсетуі) бойынша қызмет түрлерінің тізбесін, сондай-ақ ауыл шаруашылығы кооперативі өз мүшелеріне өткізетін тауарлардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ
2018 жылғы ақпан
Е.Б. Көшербаев
107.
Алып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 28.06.2018 № 77-ө өкімімен.
108.
Электрондық шот-фактуралар ақпараттық жүйесінде жазып берілген электрондық нысандағы шот-фактураны толтыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
109.
Мемлекеттік материалдық резервтен тауарларды мемлекеттік материалдық резерв саласындағы уәкілетті органның құрылымдық бөлімшесінің тауарларды шығаруға жазып берген құжаттардың тізілімін беру қағидаларын, мерзімін және нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
110.
Қосылған құн салығы есепке алу әдісімен төленетін импортталатын тауарлардың тізбесін және оны қалыптастыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Р.Е. Даленов
111.
Қосылған құн салығының артық сомасын қайтару қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов

100.
Об утверждении Правил снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов
приказ Министра энергетики Республики Казахстан
МЭ
февраль 2018 года
Акчулаков Б.У.
101.
Об утверждении перечня транспортных средств и сельскохозяйственной техники, реализация которых освобождается от налога на добавленную стоимость
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР,
МФ,
МНЭ
февраль 2018 года
Скляр Р.В.
102.
Об утверждении перечня градообразующих юридических лиц
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Жумагулов А.Н.
103.
Об утверждении перечня сырья и (или) материалов, импорт которых освобождается от налога на добавленную стоимость в рамках инвестиционного контракта
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР, МФ,МНЭ
февраль 2018 года
Скляр Р.В.
104.
Об утверждении Правил освобождения от налога на добавленную стоимость импорта товаров
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
105.
Об утверждении перечня работ, услуг, выполненных или оказанных членами сельскохозяйственного кооператива в целях осуществления ими оборотов
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ,
МФ, МНЭ
февраль 2018 года
Кошербаев Е.Б.
106.
Об утверждении перечня видов деятельности сельскохозяйственных кооперативов по выполнению (оказанию) работ (услуг), включая вспомогательные, для своих членов, а также перечня товаров, которые сельскохозяйственный кооператив реализует своим членам
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ
февраль 2018 года
Кошербаев Е.Б.
107.
Исключена распоряжением Премьер-Министра РК от 28.06.2018 № 77-р.
108.
Об утверждении Правил заполнения счета-фактуры в электронной форме, выписанного в информационной системе электронных счетов-фактур
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
109.
Об утверждении Правил, срока и формы представления реестра выписанных документов на выпуск товаров структурным подразделением уполномоченного органа в области государственного материального резерва товаров из государственного материального резерва
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
110.
Об утверждении перечня импортируемых товаров, по которым налог на добавленную стоимость уплачивается методом зачета, и Правил его формирования
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Даленов Р.Е.
111.
Об утверждении Правил возврата сумм превышения налога на добавленную стоимость
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.

112.
Қосылған құн салығын қайтару бойынша шектеулер белгіленетін өкілдіктер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бұйрығы
СІМ, Қаржымині
2018 жылғы ақпан
А.Б. Қарашев
113.
Қазақстан Республикасында аккредиттелген шет мемлекеттердің дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктерінің, шет мемлекеттің консулдық мекемелерінің жиынтық ведомосы (тізілімі) нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
114.
Тауарларды (оның ішінде акцизделетін) кәсіпкерлік қызмет мақсатында импортталатындарға жатқызу өлшемшартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
115.
Тауарларды әкелу (әкету) туралы хабарламаның нысанын, оны ұсыну тәртібі және мерзімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
116.
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде салық салынатын импорт мөлшерін түзету қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
117.
Қайта өңдеу өнімдерін әкету (әкелу) міндеттемені туралы және оның орындау қағидаларын, нысандарын және ұсыну мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
118.
Еуразиялық экономикалық одақта тауарлар импортын қосылған құн салығынан босату қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, ДСМ, АШМ
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
119.
Тауарларды қайта өңдеу шарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
120.
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген, өткізу жөніндегі айналымдары Еуразиялық экономикалық одақта қосылған құн салығынан босатылатын тауарды қалпына келтіруді, құрамдас бөлшектерін ауыстыруды қоса алғанда, оны жөндеу жөніндегі қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
121.
Көрме-жәрмеңкелік сауда бойынша қосылған құн салығының төленуін бақылау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
122.
Мемлекеттік кірістер органдарының Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің аумағынан импортталған тауарлар бойынша қосылған құн салығын және импортталған акцизделетін тауарлар бойынша акцизді төлеу фактісін растау не растаудан дәлелді бас тарту қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов

112.
Об утверждении перечня представительств, в отношении которых устанавливаются ограничения по возврату налога на добавленную стоимость
приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан
МИД,
МФ
февраль 2018 года
Карашев А.Б.
113.
Об утверждении формы сводной ведомости (реестра) дипломатических и приравненных к ним представительств иностранных государств, консульских учреждений иностранного государства, аккредитованных в Республике Казахстан
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
114.
Об утверждении критерия отнесения товаров (в том числе подакцизных) к импортируемым в целях предпринимательской деятельности
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
115.
Об утверждении формы уведомления о ввозе (вывозе) товаров, Правил и сроков ее представления
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
116.
Об утверждении Правил корректировки размера облагаемого импорта в рамках Евразийского экономического союза
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
117.
Об утверждении Правил, форм и сроков представления обязательства о вывозе (ввозе) продуктов переработки и его исполнения
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ,
МНЭ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
118.
Об утверждении Правил освобождения от налога на добавленную стоимость импорта товаров в Евразийском экономическом союзе
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ,
М3,
МСХ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
119.
Об утверждении условий переработки товаров
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
120.
Об утверждении перечня услуг по ремонту товара, ввезенного на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Евразийского экономического союза, включая его восстановление, замену составных частей, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость в Евразийском экономическом союзе
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
121.
Об утверждении Правил контроля за уплатой налога на добавленную стоимость по выставочно-ярморочной торговле
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
122.
Об утверждении Правил подтверждения органами государственных доходов факта уплаты налога на добавленную стоимость по импортированным товарам и акциза по импортированным подакцизным товарам с территории государств-членов Евразийского экономического союза либо мотивированного отказа в подтверждении
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.

123.
Тауарларды әкелу және жанама салықтардың төленгені туралы өтінішті кері қайтарып алу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
124.
Алып тасталдыҚР Премьер-Министрінің 23.11.2018 № 148-ө өкімімен.
125.
Тиісті мақсаттарда пайдаланылмайтын немесе Қазақстан Республикасының заңнамасын бұза отырып пайдаланылатын жер учаскелерін анықтау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ, Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Е.Б. Көшербаев
126.
Жерді пайдалану мен қорғауды бақылау жөніндегі уәкілетті органның объектілер салуға арналған және тиісті мақсаттарда пайдаланылмайтын немесе Қазақстан Республикасының заңнамасы бұзыла отырып пайдаланылатын және Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелері бойынша мәліметтерді мемлекеттік кірістер органына беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
127.
Алым төлеушілер және салық салу объектілері туралы ақпараттың нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
128.
Салық төлеуші жеке тұлға төлейтін мүлік, көлік құралдары салықтарын және жер салығын жинауға арналған квитанциялық нысанын және салық заңнамасында көзделген жағдайларда кейіннен бюджетке жатқызу үшін қолма-қол ақша қабылдау кезінде уәкілетті мемлекеттік орган пайдаланатын қатаң есептілік бланкін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
129.
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысқаны үшін лицензияны пайдаланғаны үшін төлемақыны төлеушілер және салық салу объектілері туралы мәліметтер нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
130.
Төлемақы төлеушілер, салық салу объектілері және жер учаскелері уақытша өтеулі жер пайдалануға (жалға) берілген кезеңдер туралы, төлемақы төлеушілер, салық салу объектілері, пайдалы қатты қазбаларды барлауға немесе өндіруге лицензияның қолданылу кезеңі, блоктардың сәйкестендіруші координаталары және олардың дара кодтары туралы мәліметтерді беру нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
131.
Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлем төлеушілер және салық салу объектілері, берілген экологиялық рұқсаттар, экологиялық рұқсаттар және қоршаған ортаға эмиссиялардың белгіленген нормативтеріне енгізілген өзгерістер, сондай-ақ уақытша сақтауға қатысты табиғат пайдаланушылардың өндіріс пен тұтыну қалдықтары, Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес Қазақстан Республикасының экологиялық заңнамасының сақталуы бойынша тексерулер жүргізген жағдайда осындай тексерулер нәтижелеріне шағымды ескере отырып мұндай тексерулерді жүзеге асыру мемлекеттік экологиялық бақылау барысында белгіленген қоршаған ортаға эмиссиялардың нақты көлемдері бойынша мәліметтер беру нысан бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов

123.
Об утверждении Правил отзыва заявления о ввозе товаров и уплате косвенных налогов
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
124.
Исключен распоряжением Премьер-Министра РК от 23.11.2018 № 148-р.
125.
Об утверждении Правил выявления земельных участков, не используемых в соответствующих целях или используемых с нарушением законодательства Республики Казахстан
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ,
МФ
февраль 2018 года
Кошербаев Е.Б.
126.
Об утверждении Правил представления в органы государственных доходов сведений по земельным участкам, предназначенным для строительства объектов и не используемым в соответствующих целях или используемым с нарушением законодательства Республики Казахстан и сельскохозяйственного назначения,
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
127.
Об утверждении формы информации о плательщиках сбора и объектах обложения
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
128.
Об утверждении формы квитанции для сбора налогов на имущество, транспортные средства и земельного налога, уплачиваемых налогоплательщиком – физическим лицом, и бланк строгой отчетности, используемый уполномоченными государственными органами при принятии наличных денег для последующего зачисления в бюджет в случаях, предусмотренных налоговым законодательством
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
129.
Об утверждении форм сведений о плательщиках платы за пользование лицензией за занятие отдельными видами деятельности и объектах обложения
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
130.
Об утверждении формы представления сведений о плательщиках платы, объектах обложения и периодах, на которые предоставлены земельные участки во временное возмездное землепользование (аренду) и плательщиках платы, объектах обложения, периоде действия лицензии на разведку или добычу твердых полезных ископаемых, идентифицирующих координатах блоков и их индивидуальных кодах
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
131.
Об утверждении формы сведений о плательщиках платы за эмиссии в окружающую среду и объектах обложения, выданных экологических разрешениях, установленных нормативах эмиссий в окружающую среду, изменениях, внесенных в экологические разрешения и установленные нормативы эмиссий в окружающую среду, а также по природопользователям, касающиеся временного хранения ими отходов производства и потребления, и фактических объемах эмиссий в окружающую среду, установленных в ходе осуществления проверок по соблюдению экологического законодательства Республики Казахстан (государственный экологический контроль)с учетом обжалования результатов таких проверок в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.

132.
Су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы төлеушілер және салық салу объектілері, олардың орналасқан жері, арнайы су пайдалануға берілген рұқсаттар, су пайдаланудың бекітілген лимиттері, су пайдаланудың рұқсаттары және лимиттеріне енгізілген өзгерістер Қазақстан Республикасының су заңнамасының сақталуын тексеру нәтижелері Қазақстан Республикасының су заңнамасының сақталуын тексеру нәтижелеріне шағымдану бойынша сот шешімдері, жануарлар дүниесін пайдаланғаны үшін төлемақы төлеушілер және салық салу объектілері туралы, орманды пайдаланғаны үшін төлемақы төлеушілер мен салық салу объектілері туралы, табиғи ортадан өсімдіктердің сирек кездесетін және жойылып кету қаупі төнген түрлерін, олардың бөліктерін немесе дериваттарын алып қою кезінде орманды пайдаланғаны үшін төлемақы төлеушілер және салық салу объектілері туралы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды пайдаланғаны үшін төлемақы төлеушілер және салық салу объектілері туралы мәліметтер беру нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, АШМ
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
133.
Байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды жүзеге асыратын уәкілетті мемлекеттік органның аумақтық бөлімшелерінің мемлекеттік кірістер органдарына мәліметтер ұсынуының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
134.
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ақы төлеушілер, сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастыру кезеңі мен орны, рұқсат беру құжаттарының болуы (болмауы) туралы мәліметтерді ұсыну нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
135.
Уәкілетті мемлекеттік органдардың және лауазымды адамдардың мемлекеттік кірістер органына мемлекеттік баж төлеушілер және олар есептеген мемлекеттік баж сомалары туралы ақпаратты ұсыну қағидаларын және оның нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
136.
Құрылысы арнайы экономикалық аймақтар қызметінің басым түрлерін жүзеге асыруға арналған арнайы экономикалық аймақтар мен объектілер қызметінің басым түрлерінің тізбелерін, сондай-ақ Қызметтің басым түрлерін арнайы экономикалық аймақтар қызметінің басым түрлерінің тізбесіне және құрылыс объектілерін құрылысы арнайы экономикалық аймақтар қызметінің басым түрлерін жүзеге асыруға арналған объектілер тізбесіне қосу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ, Қаржымині, ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Е.К. Хаиров

132.
Об утверждении форм сведений о плательщиках платы за пользование водными ресурсами и объектах обложения, их месте нахождения, выданных разрешениях на специальное водопользование, установленных лимитах водопользования, изменениях, внесенных в разрешения и лимиты водопользования, о результатах проверок по соблюдению водного законодательства Республики Казахстан, судебных решениях по обжалованию результатов проверок по соблюдению водного законодательства Республики Казахстан, о плательщиках платы за пользование животным миром и объектах обложения, о плательщиках платы за лесные пользования и объектах обложения, о плательщиках платы за лесные пользования при изъятии редких и находящихся под угрозой исчезновения видов растения, их частей и дериватов и объектах обложения, о плательщиках платы за пользование особо охраняемых природных территорий и объектах обложения
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ,
МСХ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
133.
О некоторых вопросах представления территориальными подразделениями уполномоченного государственного органа, осуществляющего реализацию государственной политики в области связи, сведений в органы государственных доходов
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
134.
Об утверждении формы представления сведений о плательщиках платы за размещение наружной (визуальной) рекламы, периоде и месте размещения наружной (визуальной) рекламы, наличии (отсутствии) разрешительных документов
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
135.
Об утверждении Правил представления в орган государственных доходов уполномоченными государственными органами и должностными лицами информации о плательщиках государственной пошлины и исчисленных ими суммах государственной пошлины и ее формы
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
136.
Об утверждении перечней приоритетных видов деятельности специальных экономических зон и объектов, строительство которых предназначено для осуществления приоритетных видов деятельности специальных экономических зон, а также Правил включения приоритетных видов деятельности в перечень приоритетных видов деятельности специальных экономических зон и объектов строительства в перечень объектов, строительство которых предназначено для осуществления приоритетных видов деятельности специальных экономических зон
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР,
МФ,
МНЭ
февраль 2018 года
Хаиров Е.К.

137.
Ауыл шаруашылығы техникасын өнеркәсіптік құрастыру туралы келісімді жасасу және бұзу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ
2018 жылғы ақпан
Р.В. Скляр
138.
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік қолдау алуға құқығы бар адамдар санатының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, Қаржымині, Еңбекмині
2018 жылғы ақпан
М.Е. Әбілқасымова
139.
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы" арнайы экономикалық аймағын құру мақсаттарына сәйкес келетін басым қызмет түрлерінің тізбесін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бұйрығы
ИДМ, Қаржымині, ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
Е.К. Хаиров
140.
Ауыл шаруашылығы өнімін, акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімін ендіруші заңды тұлғалар, сондай-ақ шаруа немесе фермер қожалығының басшысы және (немесе) мүшелері көлік құралдарына салық төлеуші болып табылмайтын мамандандырылған ауыл шаруашылығы техникаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ, ҰЭМ, Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Е.Б. Көшербаев
141.
Ауыл шаруашылығы техникасы өндірісінде пайдаланылатын қосалқы бөлшектер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығы
АШМ, ҰЭМ, Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Е.Б. Көшербаев
142.
Тауарлармен электрондық сауда кезінде тауарларды жөнелтуді, тасымалдауды, жеткізуді жүзеге асыратын адамдардың мемлекеттік кірістер органдарының сұрау салуы бойынша мәліметтер ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
143.
Қосылған құн салығының асып кету сомасының анықтығын растау мақсатында тәуекелдерді басқару жүйесін қолдану қағидаларын және тәуекел дәрежесінің өлшемшарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
144.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы ақпан
Қ.Е. Баеділов
145.
Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын және Дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың айналысы саласындағы субъектілерге фармацевтикалық көрсетілетін қызметтер құнын төлеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2018 жылғы наурыз
Л.М. Ақтаева
146.
Өткізу бойынша айналымдары және импорты қосылған құн салығынан босатылатын кез келген нысандағы дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілік су б станциялардың, сондай-ақ оларды өндіруге арналған материалдар мен жинақтаушы заттардың; протездік-ортопедиялық бұйымдарды, сурдотифлотехниканы және медициналық (ветеринарлық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринарлық) мақсаттағы бұйымдардың; кез келген нысандағы дәрілік заттарды өндіруге арналған материалдар мен жинақтаушы заттардың, оның ішінде дәрілік субстанциялардың, протездік-ортопедиялық бұйымдарды және медициналық (ветеринарлық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринарлық) мақсаттағы бұйымдардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ, Қаржымині, ҰЭМ, АШМ
2018 жылғы наурыз
А.В. Цой

137.
Об утверждении Правил заключения и расторжения соглашения о промышленной сборке сельскохозяйственной техники
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР
февраль 2018 года
Скляр Р.В.
138.
Об утверждении перечня категории лиц, имеющих право на социальную поддержку в соответствии с законодательством Республики Казахстан
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ,
МФ,
МТСЗН
февраль 2018 года
Абылкасымова М.Е.
139.
Об определении перечня приоритетных видов деятельности, соответствующих целям создания специальной экономической зоны "Международный центр приграничного сотрудничества "Хоргос"
приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МИР,
МФ,
МНЭ
февраль 2018 года
Хаиров Е.К.
140.
Об утверждении перечня специализированной сельскохозяйственной техники, по которым юридические лица - производители сельскохозяйственной продукции, продукции аквакультуры (рыбоводства), а также глава и (или) члены крестьянского или фермерского хозяйства по используемой в процессе собственного производства сельскохозяйственной продукции не являются плательщиками налога на транспортные средства
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ,
МНЭ,
МФ
февраль 2018 года
Кошербаев Е.Б.
141.
Об утверждении перечня запасных частей, используемых в производстве сельскохозяйственной техники
приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
МСХ,
МНЭ,
МФ
февраль 2018 года
Кошербаев Е.Б.
142.
Об утверждении Правил представления сведений лицами, осуществлявшими пересылку, перевозку, доставку товаров при электронной торговле товарами, по запросу органов государственных доходов
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
143.
Об утверждении Правил применения системы управления рисками в целях подтверждения достоверности сумм превышения налога на добавленную стоимость и критериев степени риска
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
144.
О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
февраль 2018 года
Баедилов К.Е.
145.
Об утверждении Правил оплаты услуг субъектов здравоохранения и Правил оплаты стоимости фармацевтических услуг субъектам в сфере обращения лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники освобождаются от налога на добавленную стоимость
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
М3
март 2018 года
Актаева Л.М.
146.
Об утверждении перечня лекарственных средств любых форм, в том числе лекарственных субстанций, а также материалов и комплектующих для их производства; изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники; материалов и комплектующих для производства лекарственных средств любых форм, в том числе лекарственных субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, обороты по реализации которых и импорт освобождаются от налога на добавленную стоимость
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
МЗ,
МФ,
МНЭ,
МСХ
март 2018 года
Цой А.В.

147.
Берешек сомасы туралы хабарлама және касса бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімдер нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы маусым
Қ.Е. Баеділов
148.
Жергілікті және (немесе) негізгі есептілікті ұсыну туралы нысанды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
149.
Ірі салық төлеушілер мониторингіне жататын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
150.
Стандартты файлдың нысанын және оны жасау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
151.
Деңгейлес мониторингтің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
152.
Қосылған құн салығының асып кету сомасының анықтығын растау мақсатында тәуекелдерді басқару жүйесін қолдану қағидаларын және тәуекел дәрежесінің өлшемшарттарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
153.
Қазақстан Республикасының аумағында алынатын консулдық алым мөлшерлемелерін және Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерде алынатын консулдық алым мөлшерлемелерінің базалық ең төмен және ең жоғары мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бұйрығы
СІМ
2019 жылғы ақпан
А.Б. Қарашев
154.
Қазақстан Республикасында тұрғын үй сатып алу үшін жеке тұлға алған ипотекалық тұрғын үй қарыздары бойынша сыйақыларды өтеуге жұмсалған шығыстарды растау туралы мемлекеттік кірістер органдары талаптарының нысанын және оны толтыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша), ДСМ
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
155.
Қазақстан Республикасының аумағында жасалған медицинаға жұмсаған жеке тұлғаның шығыстары туралы мәліметтерді растау туралы мемлекеттік кірістер органдары талаптарының нысанын және оны толтыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша), ДСМ
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
156.
Қазақстан Республикасының аумағында білім беруге жеке тұлға жұмсаған шығыстар туралы мәліметтерді растау туралы мемлекеттік кірістер органдары талаптарының нысанын және оны толтыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша), БҒМ, ДСМ
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов

147.
Об утверждении форм уведомления о сумме задолженности и распоряжения о приостановлении расходных операций по кассе
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
июнь 2018 года
Баедилов К.Е.
148.
Об утверждении формы о представлении местной и (или) основной отчетности
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь 2018 года
Баедилов К.Е.
149.
Об утверждении перечня налогоплательщиков, подлежащих мониторингу крупных налогоплательщиков
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь 2018 года
Баедилов К.Е.
150.
Об утверждении формы стандартного файла и Правил его составления
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь 2018 года
Баедилов К.Е.
151.
О некоторых вопросах горизонтального мониторинга
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь 2018 года
Баедилов К.Е.
152.
Об утверждении Правил применения системы управления рисками в целях подтверждения достоверности сумм превышения налога на добавленную стоимость и критериев степени риска
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь 2018 года
Баедилов К.Е.
153.
Об утверждении ставок консульского сбора, взимаемого на территории Республики Казахстан, и базовых минимальных и максимальных размеров ставок консульского сбора, взимаемого за пределами территории Республики Казахстан
приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан
МИД
февраль 2019 года
Карашев А.Б.
154.
Об утверждении формы требований органов государственных доходов о подтверждении расходов на погашение вознаграждения по ипотечным жилищным займам, полученным физическим лицом на приобретение жилья в Республике Казахстан, и Правил ее составления
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ, НБ (по согласованию), М3
декабрь 2020 года
Баедилов К.Е.
155.
Об утверждении формы требования органов государственных органов о подтверждении сведений о расходах на медицину, произведенных физическим лицом на территории Республики Казахстан, и Правил ее составления
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ, НБ (по согласованию), М3
декабрь 2020 года
Баедилов К.Е.
156.
Об утверждении формы требования органов государственных доходов о подтверждении сведений о расходах на образование, произведенных физическим лицом на территории Республики Казахстан, и Правил ее составления
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ, НБ (по согласованию) МОН, М3
декабрь 2020 года
Баедилов К.Е.

157.
Жеке тұлғаның активтері мен міндеттемелері туралы декларацияның нысанын және оны жасау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
158.
Жеке тұлғалардың мәмілелері мен шарттары бойынша мәліметтерді нотариустардың ұсыну нысанын, қағидаларын және мерзімдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, Әділетмині
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
159.
Бағалы қағаздарды ұстаушы тексерілетін жеке тұлғалар туралы мәліметтерді, сондай-ақ тексерілетін жеке тұлғалар жасасқан сақтандыру шарттары жөніндегі мәліметтерді ұсыну қағидаларын және нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша)
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
160.
Брокерлердің тексерілетін жеке тұлғалардың бағалы қағаздармен немесе тауар биржасында өткізілген биржалық тауарлармен мәмілелері туралы мәліметтерді ұсыну тәртібі және нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша), ҰЭМ
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
161.
Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы заңнамасына сәйкес зейнетақы жарналарын, әлеуметтік аударымдарды және әлеуметтік төлемдерді есепке алуды қамтамасыз ететін заңды тұлғаның жеке тұлғалар туралы мәліметтерді ұсыну нысанын, мерзімдерін және қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, Еңбекмині
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
162.
Тауарларға ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу жөніндегі міндеттеме қолданылатын тауарлар тізбесін, сондай-ақ ресімдеу тәртібі мен олардың құжат айналымын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
163.
Жеке тұлғаның салық шегерімдерін қолдану туралы өтінішінің және жеке тұлғамен есеп айырысу туралы анықтаманың нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
164.
Жеке тұлғаның салық салуға жататын кірістерін жанама әдіспен айқындау қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2019 жылғы желтоқсан
Қ.Е. Баеділов
165.
"Хабарламалар нысандарын және Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы, сондай-ақ хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ
2018 жылғы ақпан
С.М. Жұманғарин

157.
Об утверждении формы декларации об активах и обязательствах физического лица и Правил ее составления
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь 2020 года
Баедилов К.Е.
158.
Об утверждении формы, Правил и сроков представления нотариусами сведений по сделкам и договорам физических лиц
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ,
МЮ
декабрь 2020 года
Баедилов К.Е.
159.
Об утверждении Правил и форм представления сведений о проверяемых физических лицах- держателях ценных бумаг, а также сведений по заключенным проверяемыми физическими лицами договорам страхования
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ, НБ (по согласованию)
декабрь 2020 года
Баедилов К.Е.
160.
Об утверждении Правил представления брокерами сведений о сделках проверяемых физических лиц с ценными бумагами или биржевыми товарами, реализованными на товарной бирже, и их форм
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ, НБ (по согласованию), МНЭ
декабрь 2020 года
Баедилов К.Е.
161.
Об утверждении формы, сроков и Правил представления сведений о физических лицах юридическим лицом, созданным по решению Правительства Республики Казахстан, обеспечивающим соответствии с законодательством Республики Казахстан о пенсионном обеспечении учет пенсионных взносов, социальных отчислений и социальных выплат
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ,
МТСЗН
декабрь 2020 года
Баедилов К.Е.
162.
Об утверждении перечня товаров, на которые распространяется обязанность по оформлению сопроводительных накладных на товары, а также порядка оформления и их документооборот
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь 2019 года
Баедилов К.Е.
163.
Об утверждении форм заявления физического лица о применении налоговых вычетов и справки о расчетах с физическим лицом
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь 2019 года
Баедилов К.Е.
164.
Об утверждении Правил определения доходов физического лица, подлежащего налогообложению, косвенным методом
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
декабрь 2020 года
Баедилов К.Е.
165.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 4 "Об утверждении форм уведомлений и Правил приема уведомлений государственными органами, а также об определении государственных органов, осуществляющих прием уведомлений"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ
февраль 2018 года
Жумангарин С. М.

166.
"Аударымдарды және (немесе) жарналарды есептеу (ұстап қалу) және аудару қағидалары мен мерзімдерін және Аударымдар және (немесе) жарналар бойынша берешекті өндіріп алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 478 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің бұйрығы
ДСМ
2018 жылғы наурыз
Л.М. Ақтаева
167.
"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері " туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2018 жылғы қазан
Қ.Е. Баеділов
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
"Сырбар" - Қазақстан Республикасының "Сырбар" сыртқы барлау СБК қызметі
АКМ - Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрлігі
АШМ - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі
Әділетмині - Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
БҒМ - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
БП - Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы
ДСМ - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
ДІАҚМ - Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі
Еңбекмині - Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
ИДМ - Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму министрлігі
Қаржымині - Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі;
ҚАӨМ — Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
Қорғанысмині - Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі
МКҚ - Қазақстан Республикасының Мемлекеттік күзет қызметі
МҚІСҚА — Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы Күрес агенттігі
СІМ - Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі
ҰБ - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі;
ҰҚК - Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰЭМ - Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
ІІМ - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
ЭМ — Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі

166.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 30 июня 2017 года № 478 "Об утверждении Правил и сроков исчисления (удержания) и перечисления отчислений и(или) взносов и Правил взыскания задолженности по отчислениям и (или) взносам"
приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан
М3
март 2018 года
Актаева Л.М.
167.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
октябрь 2018 года
Баедилов К.Е.
Примечание: расшифровка аббревиатур:
СВР - Служба внешней разведки Республики Казахстан "Сырбар"
"Сырбар"
МИК – Министерство информации и коммуникаций Республики Казахстан
МСХ – Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
МЮ – Министерство юстиции Республики Казахстан
МОН – Министерство образования и науки Республики Казахстан
ГП - Генеральная прокуратура Республики Казахстан
М3 – Министерство здравоохранения Республики Казахстан
МДРГО – Министерство по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан
МТСЗН – Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
МИР – Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МФ – Министерство финансов Республики Казахстан;
МОАП - Министерство оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
МО - Министерство обороны Республики Казахстан
СГО - Служба государственной охраны Республики Казахстан
АПК – Агентство Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционая служба)
МИД - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
НБ - Национальный Банк Республики Казахстан
КНБ - Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
МНЭ - Министерство национальной экономики Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел Республики Казахстан
МЭ - Министерство энергетики Республики Казахстан