Қазақстан Республикасының туристік саласын дамытудың 2023 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасын әзірлеу бойынша жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 3 тамыздағы № 96-ө өкімі
Қазақстан Республикасының туристік саласын дамытудың 2023 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасының жобасын (бұдан әрі - Мемлекеттік бағдарламаның жобасы) әзірлеу үшін:
1. Мынадай құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары, жетекші
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт вице-министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Туризм индустриясы комитеті төрағасының орынбасары, хатшы
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму вице-министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі
Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар вице-министрі
Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Алматы облысы әкімінің орынбасары
Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің бірінші орынбасары
Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары міндетін атқарушы
Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Түркістан облысы әкімінің орынбасары
Астана қаласы әкімінің орынбасары
Алматы қаласы әкімінің орынбасары
Шымкент қаласы әкімінің орынбасары
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқармасы төрағасының орынбасары (келісім бойынша)
"Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы (келісім бойынша)
"Қазақстан туристік қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
"Қазақстандық қонақ үйлер мен мейрамханалар қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
"Қазақстанның туристік агенттіктер қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті (келісім бойынша)
М.С. Нәрікбаев атындағы Қазақ гуманитарлық заң университетінің жоғары экономика мектебінің директоры (келісім бойынша)
М.С. Нәрікбаев атындағы Қазақ гуманитарлық заң университетінің "Менеджмент және туризм" кафедрасының меңгерушісі (келісім бойынша) Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінің "Маркетинг" кафедрасының меңгерушісі (келісім бойынша)
Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің "Туризм" кафедрасының меңгерушісі (келісім бойынша).

О создании рабочей группы по разработке Государственной программы развития туристской отрасли Республики Казахстан до 2023 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 августа 2018 года № 96-р
В целях разработки проекта Государственной программы развития туристской отрасли Республики Казахстан до 2023 года (далее - проект Госпрограммы):
1. Создать рабочую группу в следующем составе:
Первый заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, руководитель
вице-министр культуры и спорта Республики Казахстан, заместитель руководителя
заместитель председателя Комитета индустрии туризма Министерства культуры и спорта Республики Казахстан, секретарь
депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан (по согласованию)
заместитель Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию)
первый заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
вице-министр финансов Республики Казахстан
заместитель Министра внутренних дел Республики Казахстан
вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан
вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
вице-министр образования и науки Республики Казахстан
вице-министр здравоохранения Республики Казахстан
вице-министр общественного развития Республики Казахстан
вице-министр энергетики Республики Казахстан
вице-министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
вице-министр информации и коммуникаций Республики Казахстан
заместитель акима Акмолинской области
заместитель акима Алматинской области
заместитель акима Актюбинской области
первый заместитель акима Атырауской области
первый заместитель акима Восточно-Казахстанской области
заместитель акима Жамбылской области
заместитель акима Западно-Казахстанской области
заместитель акима Карагандинской области
заместитель акима Костанайской области
заместитель акима Кызылординской области
заместитель акима Мангистауской области
заместитель акима Павлодарской области
заместитель акима Северо-Казахстанской области
заместитель акима Туркестанской области
заместитель акима города Астаны
заместитель акима города Алматы
заместитель акима города Шымкент
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей "Атамекен" (по согласованию)
председатель правления акционерного общества "Национальная компания "Kazakh Tourism" (по согласованию)
президент объединения юридических лиц "Казахстанская туристская ассоциация" (по согласованию)
президент объединения юридических лиц "Казахстанская ассоциация гостиниц и ресторанов" (по согласованию)
президент объединения юридических лиц "Ассоциация туристских агентств Казахстана" (по согласованию)
директор высшей школы экономики Казахского гуманитарно-юридического университета имени М.С. Нарикбаева (по согласованию)
заведующий кафедрой "Менеджмент и туризм" Казахского гуманитарно-юридического университета имени М.С. Нарикбаева (по согласованию)
заведующий кафедрой "Маркетинг" Карагандинского государственного университета имени академика Е.А. Букетова (по согласованию)
заведующий кафедрой "Туризм" Евразийского национального университета имени JI.H. Гумилева (по согласованию).

2. Жұмыс тобы 2018 жылғы 15 тамызға дейінгі мерзімде Мемлекеттік бағдарламаның жобасын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне ұсынсын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесіне жүктелсін.
Премьер-Министр Б. Сағынтаев

2. Рабочей группе в срок до 15 августа 2018 года разработать и представить в Правительство Республики Казахстан проект Госпрограммы.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения возложить на Канцелярию Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр Б. Сагинтаев