"Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 111-ө өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 60-ө өкімі
"Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссия туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 қарашадағы № 111-ө өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссияның құрамында:
"Қазақстан Республикасының Дін істері және азаматтық қоғам министрі, төраға орынбасары" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрі, төраға орынбасары";
"Қазақстан Республикасы Дін істері және азаматтық қоғам министрлігінің Дін істері комитетінің төрағасы, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі Дін істері комитетінің төрағасы, хатшы";
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, қорғаныс және аэроғарыш өнеркәсібі министрі";
"Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасы (келісім бойынша)" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрінің орынбасары";
"Қазақстан Республикасының Инвестиция және даму вице-министрі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Индустрия және инфрақұрылымдық даму вице-министрі";
"Астана қаласының әкімі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Нұр-Сұлтан қаласының әкімі";
"Алматы қаласының әкімі" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Шымкент қаласының әкімі";
"Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Түркістан облысының әкімі";
"Қазақстан Республикасының Ақпарат және коммуникациялар министрі";
"Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі" деген жолдар алып тасталсын;
көрсетілген өкіммен бекітілген Дін саласындағы мемлекеттік саясатты үйлестіру мәселелері жөніндегі ұсыныстар әзірлейтін комиссияның құрамында:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасының Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі Комиссияның жұмыс органы болып табылады.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2016 года № 111-р "О Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 апреля 2019 года № 60-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 ноября 2016 года № 111-р "О Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере" следующие изменения и дополнения:
в составе Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере, утвержденном указанным распоряжением:
строку "Министр по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан, заместитель председателя" изложить в следующей редакции:
"Министр информации и общественного развития Республики Казахстан, заместитель председателя";
строку "председатель Комитета по делам религий Министерства по делам религий и гражданского общества Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"председатель Комитета по делам религий Министерства информации и общественного развития Республики Казахстан, секретарь";
строку "Министр оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министр цифрового развития, оборонной и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан";
после строки "Председатель Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции (по согласованию)" дополнить строкой следующего содержания:
"заместитель Министра обороны Республики Казахстан";
строку "вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"вице-министр индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан";
строку "аким города Астаны" изложить в следующей редакции:
"аким города Нур-Султана";
после строки: "аким города Алматы" дополнить строкой следующего содержания:
"аким города Шымкента";
строку "аким Южно-Казахстанской области" изложить в следующей редакции:
"аким Туркестанской области";
строки:
"Министр обороны Республики Казахстан",
"Министр информации и коммуникаций Республики Казахстан" исключить;
в положении о Комиссии по выработке предложений по вопросам координации государственной политики в религиозной сфере, утвержденном указанным распоряжением:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Рабочим органом Комиссии является Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. Комиссия отырыстары қажеттілігіне қарай өткізіледі.".
Премьер-Министр А. Мамин

"5. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости.".
Премьер-Министр А. Мамин