Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің "Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру және Ұлттық біліктілік жүйесін дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" 2017 жылғы 10 қазандағы № 144-ө және "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 10 қазандағы № 144-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 23 ақпандағы № 23-ө өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 61-ө өкімі
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру және Ұлттық біліктілік жүйесін дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 10 қазандағы № 144-ө өкімі;
2) "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2017 жылғы 10 қазандағы № 144-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 23-ө өкімі.
Премьер-Министр А. Мамин

О признании утратившими силу распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 октября 2017 года № 144-р "О создании Межведомственной комиссии по вопросам реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек" и развития Национальной системы квалификации" и от 23 февраля 2018 года № 23-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 октября 2017 года № 144-р "О создании Межведомственной комиссии по вопросам реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 17 апреля 2019 года № 61-р.
Признать утратившими силу:
1) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 октября 2017 года № 144-р "О создании Межведомственной комиссии по вопросам реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек" и развития Национальной системы квалификации";
2) распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 февраля 2018 года № 23-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 октября 2017 года № 144-р "О создании Межведомственной комиссии по вопросам реализации Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы".
Премьер-Министр А. Мамин